Mediestetik, skupina klinik

Mediestetik, skupina klinik

(156 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Mánesova 983/36, Praha, Praha (kraj)
Mediestetik, skupina klinik
Mediestetik, skupina klinik
(156 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Kdo jsme?

Mezinárodní síť klinik Mediestetik patří mezi přední evropská zdravotnická zařízení zaměřená na krásu v oblasti plastické chirurgie, dermatologie a stomatologie. Téměř dvacet let představuje značka Mediestetik exkluzivitu, prémiovou kvalitu a vysokou odbornost, nejmodernější technologické vybavení a maximální komfort. Že je tento koncept žádaný, potvrzují desetitisíce spokojených pacientů napříč kontinentem.

V Praze otevřela mezinárodní síť klinik Mediestetik pobočku v roce 2010 a téměř okamžitě začala určovat trendy na tuzemském poli estetické dermatologie – byla prvním centrem, které do České republiky přineslo jedinou vědecky testovanou a patentovanou kryolipolýzu Zeltiq CoolSculpting® nebo revoluční neinvazivní lifting Thermage®, v jehož provádění je jednoznačně největším tuzemským odborníkem. Jako první v České republice představila klinika Mediestetik také prémiovou švýcarskou DNA terapii RegenPlazma®/RegenMatrix® a unikátní biokompatibilní vlasové štěpy RealHair™, které si poradí s jakoukoli formou ztráty vlasu zcela neinvazivně a bezbolestně.

Stomatologická klinika Mediestetik disponuje jako jedno z hrstky pracovišť robotickým systémem CEREC®, který je schopen vymodelovat a vyrobit zubní náhradu během několika desítek minut, a moderním plně vybaveným implantologickým centrem. S téměř 100% úspěšností provádějí zdejší odborníci i velmi složitá endodontická léčení či léčbu parodontu. S použitím špičkového operačního mikroskopu, T-Scan systému diagnostiky skusu či neinvazivního léčení zubního kazu ICON tu jsou stomatologové schopni vyřešit veškeré problémy chrupu od čistě medicínských až po ty ryze estetické.

Proč si vybrat právě Mediestetik?

Najdete u nás lékařské kapacity s dlouholetými zkušenostmi a zahraničním vzděláním, kteří kladou velký důraz na maximální komfort pacienta, a to nejvyspělejší technologické vybavení včetně celé škály medicínských laserů. Vysoký standard a kvalita péče jsou pro nás naprostou samozřejmostí. Striktní profesionalita personálu a absolutní mistrovství výkonu proto splňuje očekávání i těch nejnáročnějších pacientů.

Kdo jsme?

Mediestetik spadá mezi přední zdravotnická zařízení v Evropě, která jsou zaměřená na krásu. Značka Mediestetik představuje již 20 let prémiovou kvalitu, exkluzivitu, vysokou odbornost, nejmodernější technologické vybavení. Že je tento koncept žádaný, potvrzují desetitisíce spokojených pacientů napříč kontinentem.

První pobočka Mediestetik v ČR zahájila provoz na Senovážném náměstí na Praze 1 v roce 2010. Téměř ihned určovala v ČR trendy estetické dermatologie. Jako první jsme do České republiky přinesli jedinou patentovanou a vědecky testovanou kryolipolýzu Zeltiq CoolSculpting® nebo revoluční neinvazivní lifting Thermage®, v jehož aplikaci jsme dodnes předními odborníky a provádíme v jeho využití i školení. Jako první v České republice představila klinika Mediestetik také prémiovou švýcarskou DNA terapii RegenPlazma®/RegenMatrix®, která si neinvazivně poradí s jakoukoli formou ztráty vlasu.

A ani ve stomatologii jsme nezůstávali pozadu – klinika Mediestetik disponuje plně vybaveným centrem zaměřeným na implantologii a také CEREC® robotickým systémem, který vymodeluje a vyrobí zubní náhradu na počkaní (několik minut). Naši lékaři v něm s téměř 100% úspěšností provádějí i velmi složitá endodontická zákroky nebo léčbu parodontu. Díky špičkovým metodám a vybavení, jako je operační mikroskop, T-Scan systém diagnostiky skusu či neinvazivní léčení zubního kazu ICON, jsou stomatologové kliniky Mediestetik schopni vyřešit celou škálu problémů chrupu od medicínských až po ty ryze estetické.

Novinkou v nabídce kliniky Mediestetik je pak plastická chirurgie, se kterou klinika přichází na centrální pobočce otevřené v roce 2019. Pacienti mají na výběr z klasických zákroků - liposukce, abdominoplastika nebo augmentace prsou, ale také si mohou zvolit mezi novinkami - Silhouette Soft a Fat Transfer. Mediestetik i v oboru plastické chirurgie nabízí špičkové chirurgy s mezinárodními zkušenostmi, kteří pracují ve skvěle vybaveném prostředí nejmodernějšího operačního sálu, který je ze speciálního antibakteriálního skla.

Proč si vybrat právě Mediestetik?

Najdete u nás lékařské kapacity s dlouholetými zkušenostmi a zahraničním vzděláním, kteří kladou důraz na komplexní a zároveň individuální přístup i maximální komfort. Profesionalita našich lékařů a jejich vysoká odbornost pak splňuje očekávání i těch nejnáročnějších pacientů.

Mezinárodní síť klinik Mediestetik patří mezi nejstarší evropská zdravotnická zařízení zaměřená na estetickou medicínu. Téměř dvacet let představuje značka Mediestetik exkluzivitu, prémiovou kvalitu a vysokou odbornost spolu s inovativními metodami a nejmodernějším technologickým vybavením. Že je tento koncept žádaný, potvrzují tisíce spokojených pacientů napříč kontinentem, o které se aktuálně stará 29 klinik.

V České republice začala síť klinik Mediestetik působit v roce 2010 a díky své bohaté historii a zkušenostem ze svých 22 evropských poboček ihned začala určovat trendy na tuzemském poli estetické dermatologie – přinesla sem například originální patentovanou kryolipolýzu Zeltiq CoolSculpting®, revoluční bezoperační lifting Thermage®, či převratné švýcarské metody buněčného omlazování RegenPlazma® a RegenMatrix®.

Stomatologická klinika Mediestetik začala v Praze působit v roce 2012 jako jedno z hrstky moderních pracovišť disponujících robotickým systémem CEREC, který je schopen vymodelovat a vyrobit zubní náhradu během několika desítek minut, a plně vybaveným implantologickým centrem (včetně ultrazvukového skalpelu). Najdete zde lékařské kapacity s dlouholetými zkušenostmi a zahraničním vzděláním, které přinášejí svým pacientům jen ty nejvyšší světové standardy soudobé záchovné i estetické stomatologie.

V roce 2015 rozšířila klinika Mediestetik své služby o prémiové výživové poradenství a v roce 2016 se začala věnovat rovněž ortodoncii a ortopedii. Rok 2016 s sebou přinesl rovněž expanzi mimo Senovážné náměstí v centru Prahy a vznik sítě klinik na území České republiky.

Vědecký výzkum jde neustále kupředu a klinika Mediestetik s ním drží krok, proto své lékaře pravidelně vysílá na zahraniční školení, kongresy a konference, aby mohla vždy zaručit jejich absolutní profesionalitu a mistrovství výkonu, které splní očekávání i velmi náročných pacientů. Pracujeme v moderním a bezpečném prostředí, které je nejen esteticky příjemné, ale i funkční. Historie skupinky klinik se začíná psát v první polovině 90. let. Na český trh přišla skupina klinik Mediestetik v roce 2010. V roce 2016 pak otevřela další 2 pobočky v Praze a v Teplicích. Vstupní konzultace s lékařem trvá 30 minut a je zpoplatněna částkou 500 Kč, v případě podstoupení zákroku se cena konzultace odečítá od ceny ošetření.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • Jiné

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Kosmetická ošetření

Recenze (156)

5.0
156 Recenzí · 100 % doporučuje

Na kliniku Mediestetik nedám dopustit, vždy se zde ráda vracím. Personáj je ochotný a milý, vždy se mi snaží vyjít vstříc. S lékařkou, ke které docházím, jsem moc spokojená, trpělivě mi zodpovídá dotazy a pacient má pocit osobního přístupu.

Vždy som mala dobrú skúsenosť a odporučila som aj rodine aj známym.. nemám čo vytknúť

Dobry den, chtela bych sdilet svou zkusenost s klinikou Mediestetik na Manesove ulici. Byla jsem poprve a prisla jsem ke specialistke Nadya. Poskytla mne veskorou informaci o procedure. Celkem se mi libilo ciste, hezke prostredi, zdvorily persona...Číst dál

S klinikou Mediestetik jsem byla velice spokojená, jak s dostupností kliniky, tak se slečnou na recepci, která byla moc příjemná, tak i s výslednou prací paní doktorky Slezákové.☺️ Moc doporučuji a kliniku určitě navštívím znovu.☺️

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (43)

Zobrazit další příběhy
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (143)

Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (8)

Mládí máte v krvi

Mládí máte v krvi

Klinika Mediestetik představila zcela novou inovační omlazovací metodu od švýcarské společnosti ReGenLab. RegenPlazma je unikátním úspěchem vědecké...
27. 10. 2022
RegenPlazma: Nová metoda omlazení

RegenPlazma: Nová metoda omlazení

Jedna z nových metod v omlazování pokožky se jmenuje RegenPlazma. Dorazila do Čech ze Švýcarska a jejím základním principem je bio-stimulace...
3. 3. 2022
Zobrazit další články

Lékaři z pracoviště

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.