PRIMED Clinic

PRIMED Clinic Premium

(218 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Na Nábřeží 1488/8B, Havířov, Moravskoslezský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 5 hodin
IČP nebo IČO 04307071
PRIMED Clinic Premium
(218 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 11126 návštěv profilu

PRIMED Clinic je soukromá klinika, která působí již více než 25 let a nabízí služby v oblasti plastické chirurgie a estetické medicíny

Kliniku naleznete v českém městě Havířov snadno dostupném po dálnici z celé České republiky a také ze zahraničí. 

Historie kliniky PRIMED sahá až do roku 1982. Klinika byla založena jako první liposukční klinika v České republice. Od té doby se škála nabízených zákroků rozrostla na všechny typy estetických výkonů v oblastech celého těla.

Ve velmi moderním zázemí kliniky na krásném místě s výhledem do přírody se budete cítit jako doma. Náš personál je připraven splnit vaše přání a naši specialisté vám jsou plně k dispozici a zajistí bezproblémový průběh a dokonalý výsledek vámi zvoleného zákroku.

Na klinice PRIMED Clinic nabízíme celou škálu plastických operací a zákroků estetické chirurgie. Specializujeme se na liposukce (navazujeme na tradici První liposukční kliniky, která sahá až do roku 1992), na zvětšení prsou implantáty, ale i vlastním tukem, zmenšení a modelaci prsou, plastické operace břicha, facelift (včetně vyhlazení pleti injekčními výplněmi jako je botox a kyselina hyaluronová), operace křečových žil (včetně sklerotizací) a řadu dalších oblíbených estetických zákroků. Naši specialisté kliniky velice rádi využívají inovativní metody ošetření, jako jsou například liftingové nitě.

Naším cílem je maximálně vyjít vstříc klientovi, vždy však s ohledem na jeho bezpečnost a výslednou kvalitu naší práce. Spokojenost klienta s výsledkem zákroku je pro nás vždy na prvním místě, což dokazují hodnocení našich lékařů. Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci i vy a uvidíte, že PRIMED Clinic je skvělá volba!

Tým PRIMED Clinic tvoří specialisté na plastickou chirurgii, chirurgii ruky a cévní chirurgii MUDr. Martin Paciorek, MUDr. Martina Fajkošová, MUDr. Petr Havránek a MUDr. Pavel Havránek.

Na konzultaci se můžete objednat pomocí kontaktního formuláře prostřednictvím portálu nebo je nás možné také kontaktovat telefonicky na uvedeném telefonním čísle.

Těšíme se na setkání v PRIMED Clinic!

První návštěva zdarma:

  • Ano

Hlavní zákroky

Recenze (218)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Nejlepší Chirurg plastické a estetické chirurgie . Skvělé výsledky jeho prace a celkový přístup k pacientce hodnotim velmi kladně , je dokonaly za mě. Doporučuji !

Paní doktorka,mi udělala hezké bříško.Je velmi lidská a vše vysvětli.

Já moc děkuji panu doktorovi Havránkovi a celému týmu Primed Clininc ❤️. Pan doktor je velmi příjemný a hned na první schůzce získal mou důvěru. Také bych moc chtěla poděkovat sestřičce Martínce, která měla noční na Valentýna ❤️, neskutečně mi byla o...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: PRIMED Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (14)

Mladá postava je zpět!

Po přechodu si tělo začne dělat co chce... A žena může hlídat příjem, může cvičit jako blázen, stejně už neshodí ani deko. Naštěstí existují plastičtí chirurgové. :) Po zákroku doktora Paciorka na klinice Primed Clinic mám zase zpátky pas!...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Spojte se s námi

Obrázky (31)

Videa (2)

Lékaři z pracoviště

Požádejte: PRIMED Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!