PRIMED Clinic
PRIMED Clinic

PRIMED Clinic Premium

(223 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Na Nábřeží 1488/8B, Havířov, Moravskoslezský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
IČP nebo IČO 04307071
PRIMED Clinic
PRIMED Clinic Premium
(223 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 13232 návštěv profilu

PRIMED Clinic je soukromá klinika, která působí již více než 25 let a nabízí služby v oblasti plastické chirurgie a estetické medicíny

Kliniku naleznete v českém městě Havířov snadno dostupném po dálnici z celé České republiky a také ze zahraničí. 

Historie kliniky PRIMED sahá až do roku 1982. Klinika byla založena jako první liposukční klinika v České republice. Od té doby se škála nabízených zákroků rozrostla na všechny typy estetických výkonů v oblastech celého těla.

Ve velmi moderním zázemí kliniky na krásném místě s výhledem do přírody se budete cítit jako doma. Náš personál je připraven splnit vaše přání a naši specialisté vám jsou plně k dispozici a zajistí bezproblémový průběh a dokonalý výsledek vámi zvoleného zákroku.

Na klinice PRIMED Clinic nabízíme celou škálu plastických operací a zákroků estetické chirurgie. Specializujeme se na liposukce (navazujeme na tradici První liposukční kliniky, která sahá až do roku 1992), na zvětšení prsou implantáty, ale i vlastním tukem, zmenšení a modelaci prsou, plastické operace břicha, facelift (včetně vyhlazení pleti injekčními výplněmi jako je botox a kyselina hyaluronová), operace křečových žil (včetně sklerotizací) a řadu dalších oblíbených estetických zákroků. Naši specialisté kliniky velice rádi využívají inovativní metody ošetření, jako jsou například liftingové nitě.

Naším cílem je maximálně vyjít vstříc klientovi, vždy však s ohledem na jeho bezpečnost a výslednou kvalitu naší práce. Spokojenost klienta s výsledkem zákroku je pro nás vždy na prvním místě, což dokazují hodnocení našich lékařů. Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci i vy a uvidíte, že PRIMED Clinic je skvělá volba!

Tým PRIMED Clinic tvoří specialisté na plastickou chirurgii, chirurgii ruky a cévní chirurgii MUDr. Martin Paciorek, MUDr. Martina Fajkošová, MUDr. Petr Havránek a MUDr. Pavel Havránek.

Na konzultaci se můžete objednat pomocí kontaktního formuláře prostřednictvím portálu nebo je nás možné také kontaktovat telefonicky na uvedeném telefonním čísle.

Těšíme se na setkání v PRIMED Clinic!

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ano

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Připojte se k nám na našich sociálních sítích

Social pack

Recenze (223)

5.0
223 Recenzí · 100 % doporučuje
Zmenšení prsou

Primed Clinic se stala mou volbou pro operaci zmenšení a modelace prsou, a rozhodně nelituji. Pan MUDr. Petr Havránek je opravdu profesionál na svém místě. Od první konzultace až po samotný zákrok a následnou péči jsem se cítila pohodlně a hlavně v b...Číst dál

Modelace prsou

Modelaci prsou jsem si nadělila v 60 narozeninám, protože jsem měla větší prsa až k pasu. Viděla jsem kolem sebe, že tento zákrok je velmi rozšířený. Vzhledem k tomu, že jsem se styděla svléknout i u lékaře, přišla mi vhod povzbuzující konzultace s p...Číst dál

Modelace prsou

Byla jsem se informovat na možnosti modelace prsou, jelikož mi bude v lednu 60 let a nebyla jsem si jista, zda v tomto věku je to ještě vhodné - možné. Paní doktorka byla nesmírně milá a profesionální, odcházela jsem s velmi dobrým pocitem. V lednu...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: PRIMED Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (17)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (42)

Videa (3)

Požádejte: PRIMED Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!