Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Nemocnice - Chirurgické oddělení

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Nemocnice - Chirurgické oddělení a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Nemocnice - Chirurgické oddělení

Uvítání

Vítejte na profilu chirurgického oddělení nemocnice v Kadani. Zaměřujeme se na všeobecnou chirurgii - zejména v našem regionu. Na našem oddělení se věnujeme ambulantní i lůžkové péči a poskytujeme také jednodenní péči.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Vedle všeobecné chirurgie se specializujeme i na chirurgii v oblasti dutiny břišní, cévní a nádorovou chirurgii. Provádíme také vybrané výkony plastické chirurgie a věnujeme se traumatologii. Za zmínku stojí i rekonstrukční chirurgie ruky.

Pokud je to možné přikláníme se k šetrným miniinvazivním metodám. Velkou část operací provádíme laparoskopicky.

Úzce spolupracujeme s odbnorníky z nedaleké nemocnicce v Chomutově.

Profesní filozofie

Zakládáme si na moderním a inovativním přístupu.

Naše klinika

K dispozici máme nové technologické vybavení. Vysoké úrovně dosahuje nejen naše jednotka intenzivní péče, ale i ambulance a lůžková část- V čele našeho profesionálního týmu je primář MUDr. Michal Vrška. Jako jeho zástupce pracuje MUDr. Milan Polách a vrchní sestrou na oddělení je Mgr. Alena Radošová. 2. chirurgickou ambulanci vede MUDr. Vladimír Lebeda.

Kontakty na všechny naše zaměstnance najdete na našich webových stránkách.

Naši pacienti mohou využít moderní nadstandardní pokoje, které je potřeba rezervotat předem.

Historie kliniky

Nemocnice v Kadani vznikla poměrně nedávno. Otevřena byla teprve v roce 1978. Už od té doby patří k nejlepším zdravotnickým zařízením v regionu.V roce 2004 byla rozšířena o nové oddělení - transfúzní centrum.

Konzultace u nás

Chirurgická ambulance funguje nepřetržitě. 2. chirurgická ambulance má ordinační hodiny každý všední den od 7 do 15 hodin. Odpoledne jsou přijímáni pouze objednaní pacienti. Objednávat se můžete telefonicky.

Více o nás

Nemocnice v Kadani sídlí v Golovinově ulici. Pokud k nám pojedete vlastním vozem, parkovat můžete přímo v areálu. Po vymezený čas můžou návštěvníci parkovat zdarma v bílé zóně. Modrá zóna je zpoplatněna. Pohodlně se k nám dostanete i hromadnou dopravou. Z kadaňské MHD na zastávky Nemocnice, poliklinika a Nemocnice dětské oddělení jedou linka číslo 1 i linka číslo 2. Vlakové nádraží je vzdáleno asi 1,5 km.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba křečových žil (varixů)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Golovinova 1559
43201 Kadaň
Česká republika

Jste Nemocnice - Chirurgické oddělení? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com