Medical Institut Care s.r.o.
Medical Institut Care s.r.o.

Medical Institut Care s.r.o.

Premium
(34 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Bezručova 143/16, Plzeň, Plzeňský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 68 hodin
Pracovní doba: Pondělí - Pátek 8:00 - 20:00
IČP nebo IČO 29119600
Možnosti financování
Medical Institut Care s.r.o.
Medical Institut Care s.r.o. Premium
(34 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 17137 návštěv profilu

Specialisté na anti-aging, hubnutí a krásu.

Nabízíme velký rozsahestetické medicíny (botox, výplně, niťový lifting), dermatologie a plastickochirurgických zákroků (augmentace, liposukce, rhinoplastika, horní a dolní víčka, facelift, otoplastika aj.). Specializujeme se také na preventivní a cévní medicínu (barevná sonografie Doppler, flebektomie, sklerotizace, Clarivein) nebo ortopedii (aplikace plazmy, kyseliny hyaluronové aj.).

Najdete u nás vysoce profesionální tým odborníků se zkušenostmi z vnitrozemí i ze zahraničí. Samozřejmostí je diskrétní a individuální přístup. Zákroky provádíme pomocí špičkové technologie a poskytujeme plně vybavené zázemí.

V oboru estetické medicíny máme více jak 20 let praxe, které můžeme definovat jako: zkušenosti, profesionalita, moderní postupy, individuální řešení a lidský přístup.

V průběhu těchto let se tato klinika stala jako součást Institutu Krásy největším komplexním estetickým centrem v Plzeňském kraji. Našim klientům dopřáváme komplexní péči o tvář, tělo, a také o celkové zdraví se zárukou vysoké úrovně služeb po stránce odborné i v kvalitě péče, individuálního a diskrétního přístupu, a to vše v zázemí moderního estetického centra.

Kromě výše zmíněného poskytujeme rovněžpřístrojová a ruční obličejová ošetření (Icoone, LPG, radiofrekvence, ozonová terapie, Oxijet 6v1, Velashape, MesoT8), ošetření pleti (chemický peeling, IPL fotorejuvenace, Carbon peeling), přístrojová ošetření těla (Icoone, LPG, Velashape, přístrojová lymfatická masáž, radiofrekvence, kryolipolýza, Meso T8, lipodestrukce, Hydrocolon), masáže (relaxační, sportovní i zdravotní), fyzioterapie(kineziologický rozbor, taping, měkké techniky a mobilizace, léčebná tělesná výchova, rázová vlna, plynové injekce), bělení zubů a dentální hygienu (ordinační bělení, domácí bělení, dentální hygiena, instruktáž pro děti i dospělé), laserové zákroky (odstranění tetování, odstranění pigmentací, odtranění jizev a strií, omlazení, odstranění výrůstků, bradavic a znamének), trichologické služby, infuzní terapie (infuze vitamínu C, infuze vitamínu C s dalšími látkami – Citicolin, Glutation), miltivitamínové infuze), léčbu mykózy.

Institut krásy se dále specializuje na kosmetiku, permanentní make-up, kadeřnické služby, komplexní péči o ruce, depilaci a epilaci.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Zkušenost:

  • 13 roků

Financování nebo platební prostředky:

  • Ano

Přijímané způsoby platby:

  • V hotovosti
  • Platba kartou
  • Převodem

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Léčba křečových žil

Kosmetická ošetření

Recenze (34)

4.9
34 Recenzí · 100 % doporučuje

Velmi vstricny a profesionalni pristup.

Medical Institut Care s.r.o.
Medical Institut Care s.r.o. · 17. 7. 2023

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za chválu! Vás Tým Medical Institut Care, s.r.o.

Dobrý večer! S návštěvou u lékaře jsem byla naprosto spokojená. Přestože nemluvím česky, díky profesionalitě paní doktorky jsme se domluvili. Nyní se léčím šamponem a léčivou vodou a užívám léky předepsané lékařem. Do budoucna plánuji druhé vyšetření...Číst dál

Medical Institut Care s.r.o.
Medical Institut Care s.r.o. · 17. 7. 2023

Dobrý den, jsme potěšeni, že se Vám u nás líbilo a jste spokojená! Budeme se na Vás těšit! Vás Tým Medical Institut Care, s.r.o.

Křečové žíly

Byla jsem na operaci křečových žil u pana doktora Dvořáčka a jsem naprosto spokojena. Krásné prostředí, vše mi bylo vysvětleno a o mě skvěle postaráno. Určitě jsem v Medical Institut nebyla naposledy.

Medical Institut Care s.r.o.
Medical Institut Care s.r.o. · 31. 3. 2022

Dobrý den, jsme potěšeni, že se Vám u nás líbilo a moc děkujeme za chválu! Vás Tým Medical Institut Care, s.r.o.

V Medical Institutu jsem byla na korekci spadlých koutků rtů. S výsledkem jsem velice spokojená. Přístup všech byl profesionální a vstřícný, příjemné prostředí.

Medical Institut Care s.r.o.
Medical Institut Care s.r.o. · 8. 3. 2022

Dobrý den, jsme potěšeni, že se Vám u nás líbilo a moc děkujeme za chválu! Velice se na Vaší další návštěvu těšíme! Vás Tým Medical Institut Care, s.r.o.

Zobrazit další recenze
Požádejte: Medical Institut Care s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (8)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (53)

Videa (10)

Požádejte: Medical Institut Care s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (31)

Reaplikace kys.hyaluronové do rtu
Odpověď odborníka · 17. 7. 2023

Dobrý den, aplikace kyseliny hyaluronové není nijak omezena, nicméně jakýkoliv dopich by se měl provádět až po té, co splaskne otok, aby byl vidět finální výsledek a bylo možné rty hezky tvarovat při další aplikaci. Máme zkušenost, že je dobré...

Číst dál
Výplň rtů, která trvala týden
Odpověď odborníka · 23. 2. 2021

Dobrý den, po aplikaci byly Vaše rty jednoznačně nateklé, tudíž je těžké říct, zda ten 1ml nebyl nedostatečné množství a také záleží jakou metodou a kam do rtů to bylo aplikováno. Na kvalitě použité výplně pak také záleží. Bohužel jste nepřiložila...

Číst dál
lichen sclerosus a možná vaginoplastika
Odpověď odborníka · 19. 2. 2021

Dobrý den, léčebných možností je povícero. Na Vaši otázku bez případné konzultace je složité odpovědět, ale určitě bych se v první řadě obrátil na Vašeho lékaře, který Vás léčí. Ten by s Vámi měl možnosti fototerapie či případného chirurgického...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (2)

Požádejte: Medical Institut Care s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!