Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Perfektní výsledek po injekčních výplních

Jsem po zákroku Stojí to za to
pavsta
Anonymní
Praha · Vytvořeno: 22. 6. 2016 · Aktualizováno: 3. 7. 2016

O lékaři

MUDr. Ludvika Záhořová
MUDr. Ludvika Záhořová Praha, Praha (kraj)
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Perfektní výsledek po injekčních výplních

Příběh

Paní doktorce Záhořové jsem se na osobní doporučení opakovaně svěřila do péče s delikátními zákroky v obličeji kožními výplněmi na bazi kyseliny hyaluronové. Přicházela jsem s nejasnou představou a obavami a nevěděla, co by bylo nejvhodnější. Paní doktorka mě ohromila svou vlídností, lidským přístupem a odborným přehledem o všech možnostech a novinkách, které by byly k řešení mého problému nejvhodnější. Věnovala mi dostatek času a trpělivě a ve velmi příjemné atmosfeře mi vše vysvětlila a pomohla s rozhodováním. Zákroky, které jsem nakonec podstoupila byly téměř bezbolestné. Úpravu velikosti a tvaru rtů, brady a lícních kostí provedla paní doktorka s takovým citem pro přirozenost a estetiku, že se mě již 14 dnů po zákroku přátelé ptali čím to, že jsem tak " vykvetla". Musela jsem se v duchu smát, protože jen já jsem věděla, co-kdo za tím stojí :-) Skvělá, zkušená a citlivá doktorka Záhořová, které tímto moc děkuji. Jiná pracoviště už zkoušet nemusím. Našla jsem to, co jsem hledala a budu se ráda vracet.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

mendy
mendy

·

· 3. 7. 2016

Po výplni kys.hyaluronové se konečný efekt očekává většinou do měsíce,protože některá místa mohou být ještě po aplikaci nateklá což klame o výsledném efektu.Poté se ještě může udělat vylepšující dopich ošetřovaných míst.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.