Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
  • 1 odpovědí

MUDr. Richard Spousta

Gynekologie a porodnictví Ostrava
Gynekologie a porodnictví Ostrava
Ordinace pro ženy s.r.o.

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Richard Spousta a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Richard Spousta - Gynekologie a porodnictví Ostrava

Motto:

Každá žena touží být krásná, přitažlivá a zdravá....

Uvítání

MUDr. Richard Spousta vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Studium zakončil již v roce 1987. Po promocích nastoupil do Městské nemocnice Ostrava – konkrétně na oddělení zaměřené na gynekologii a porodnictví. O několik let později se stal primářem tohoto oddělení (na daném postu působil od roku 2003 až do roku 2012).

Od roku 2002 provozuje privátní gynekologickou ambulanci v Ostravě. Tato ordinace byla v roce 2005 přejmenována (v současnosti Gynmater s.r.o.). V roce 2012 pak byla otevřena další privátní gynekologická ambulance – Ordinace pro ženy, s.r.o., která se taktéž nachází v Ostravě.

Již v roce 1990 získal atestaci I. stupně v oboru gynekologie a porodnictví, o 4 roky později, tedy v roce 1994, pak získal v tomto oboru atestaci II. stupně.

Tento lékař vlastní licenci pro výkon samostatné praxe pro obor gynekologie a porodnictví, získal také specializovanou způsobilost v daném oboru.

Naše ordinace

Centrum Gynmater s.r.o. poskytuje svým pacientkám komplexní gynekologickou a porodnickou péči, a to včetně péče nadstandardní – nehrazené z veřejného zdravotního pojištění. Samozřejmostí je zde vstřícný a laskavý přístup k pacientkám, stejně jako kvalitní přístrojové vybavení a využití moderních postupů.

Součástí nabídky služeb je celková péče v těhotenství (včetně ultrazvukové diagnostiky), v přechodu (přírodní i hormonální léčba), zařízení poskytuje také antikoncepční poradenství.

Specialitou Ordinace pro ženy, s.r.o. je laserová aplikace za použití moderního přístroje Soprano. Ten je velmi efektivní, zároveň však při ošetření nevzniká zarudnutí a riziko vzniku jizev a pigmentových skvrn je minimální.

Během ošetření proniká laserový paprsek do kůže, kde zasáhne pigment ve folikulu chloupku a zároveň jeho cibulku. Po zahřátí dojde ke zničení folikulu a zároveň je zabráněno vzniku folikulu nového.

Laserové odstranění chloupků je vhodné jak pro ženy, tak pro muže. Zákrok je téměř bezbolestný, zpravidla je možné v ošetřované oblasti pociťovat jen mírné štípání. Většina lidí snáší ošetření laserem velmi dobře.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL)
   Fotoepilace (IPL)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Gynekologie a porodnictví Ostrava
Adresa
Gen.Janka 1234/6
70900 Ostrava
Česká republika