MUDr. Richard Spousta

MUDr. Richard Spousta

Žádné recenze
Ohodnotit
Gen.Janka 1234/6, Ostrava, Moravskoslezský kraj
MUDr. Richard Spousta
MUDr. Richard Spousta
Žádné recenze

Informace

MUDr. Richard Spousta vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Studium zakončil již v roce 1987. Po promocích nastoupil do Městské nemocnice Ostrava – konkrétně na oddělení zaměřené na gynekologii a porodnictví. O několik let později se stal primářem tohoto oddělení (na daném postu působil od roku 2003 až do roku 2012).

Od roku 2002 provozuje privátní gynekologickou ambulanci v Ostravě. Tato ordinace byla v roce 2005 přejmenována (v současnosti Gynmater s.r.o.). V roce 2012 pak byla otevřena další privátní gynekologická ambulance – Ordinace pro ženy, s.r.o., která se taktéž nachází v Ostravě.

Již v roce 1990 získal atestaci I. stupně v oboru gynekologie a porodnictví, o 4 roky později, tedy v roce 1994, pak získal v tomto oboru atestaci II. stupně.

Tento lékař vlastní licenci pro výkon samostatné praxe pro obor gynekologie a porodnictví, získal také specializovanou způsobilost v daném oboru.

Centrum Gynmater s.r.o. poskytuje svým pacientkám komplexní gynekologickou a porodnickou péči, a to včetně péče nadstandardní – nehrazené z veřejného zdravotního pojištění. Samozřejmostí je zde vstřícný a laskavý přístup k pacientkám, stejně jako kvalitní přístrojové vybavení a využití moderních postupů.

Součástí nabídky služeb je celková péče v těhotenství (včetně ultrazvukové diagnostiky), v přechodu (přírodní i hormonální léčba), zařízení poskytuje také antikoncepční poradenství.

Specialitou Ordinace pro ženy, s.r.o. je laserová aplikace za použití moderního přístroje Soprano. Ten je velmi efektivní, zároveň však při ošetření nevzniká zarudnutí a riziko vzniku jizev a pigmentových skvrn je minimální.

Během ošetření proniká laserový paprsek do kůže, kde zasáhne pigment ve folikulu chloupku a zároveň jeho cibulku. Po zahřátí dojde ke zničení folikulu a zároveň je zabráněno vzniku folikulu nového.

Laserové odstranění chloupků je vhodné jak pro ženy, tak pro muže. Zákrok je téměř bezbolestný, zpravidla je možné v ošetřované oblasti pociťovat jen mírné štípání. Většina lidí snáší ošetření laserem velmi dobře.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (1)

Puchýřky po IPL depilaci
Odpověď odborníka · 5. 3. 2012

Po správně provedené IPL depilaci by neměly být žádné puchýřky ev jiné kožní projevy. Laserové depilační přístroje jsou jak kosmetické, tak lékařské, které mají jiné parametry používají jiný výkon a jsou účinější. Obecně IPL depilace nebolí,...

Číst dál
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky