Bohemia health Institut

Bohemia health Institut

Žádné recenze
Ohodnotit
Vyšehrad 156, Český Krumlov, Jihočeský kraj
Bohemia health Institut
Bohemia health Institut
Žádné recenze

Informace

Bohemia Health Institut

Po letech sbírání informací, školení, vybírání těch nejbezpečnějších strojů a produktů na trhu v oblasti estetické medicíny a kosmetologie jsme pro Vás připravili institut, ve kterém se všechny ženy a muži, kteří pocítí chuť něco pro sebe udělat, budou cítit přesně tak, jak potřebují. Celý náš tým je připraven pro Vás pracovat co nejpoctivěji a vycházet Vám vstříc ve všem, co dokážeme ovlivnit. Ze všeho nejvíce nám záleží na spokojenosti našich klientů.

Od roku 2012, kdy bylo naše zařízení založeno, jsme portfolio našich služeb podstatně rozšířili a také se snažíme stále vzdělávat, abychom znali nejnovější trendy v oboru a mohli je aplikovat v praxi. Dále provádíme laserovou epilaci nebo laserem odstraňujeme bradavice či výrůstky na kůži.

Specializujeme se hlavně na ošetření laserem, aplikaci výplní, plastické operace a přístrojová ošetření. Frakčním laserem dosahujeme celkového omlazení pleti nebo napříkald odstranění striií.

Plastické operace v Bohemia Health Institut provádí velmi zkušený plastický chirurg MUDr, Jan Bouda. Zaměřuje se n facelifting, pozvednutí obočí, operaci horních i dolních víček nebo uší. Veškeré zákroky jsou ambulantní. Na ideálním řešení se s klienty domluvíme na úvodní konzultaci, jejíž cena je 1000 Kč. Zakládáme si na komfortním prostředí a naprosté diskrétnosti.

Lifting obličeje provádíme mezonitěmi, aplikací botulotoxinu nebo hyaluronové kyseliny. Jednou z našich nejmodernějších metod je tzv. plazmaterapie.

Mezi naše služby patří přístrojová ošetření obličeje i těla. Tělo ošetřujeme například lymfodrenáží, podtlakovou masáží nebo ultrazvukovou lipolýzou. Obličej ošetřujeme radiofrekvenční terapií, přístrojem SilkPeel k exfoliaci kůže nebo nástrojem na odstraňování rozšířených žilek.

Sídlíme v Českém Krumlově, v krásném jihočeském městě s bohatou historií. Pohodlně se k nám dostanete autem, parkovat můžete přímo u nás.

Otevřeno máme od úterý do pátku.

Těšíme se na každé setkání s Vámi.

S úctou vedoucí lékařka MUDr. Andrea Pradeniaková

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.