Nemocnice - Chirurgické oddělení Nymburk

Nemocnice - Chirurgické oddělení Nymburk

Žádné recenze
Ohodnotit
Boleslavská 425, Nymburk, Středočeský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
Nemocnice - Chirurgické oddělení Nymburk
Nemocnice - Chirurgické oddělení Nymburk
Žádné recenze

Informace

  • 454 návštěv profilu

Nemocnice v Nymburce sídlí v Boleslavské ulici. Chirurgické oddělení najdete v přízemí a v prvním patře pavilonu A. Pohodlně se k nám dostanete hromadnou dopravou, do zastávky Nemocnice Nymburk jezdé například autobusová klinka 443. Pokud k nám pojedete vlastním vozem, parkovat můžete přímo v areálu. Prvních 30 minut je zdarma. Každá další půlhodina stojí 20 Kč.

Všem našim pacientům přejeme co nejrychlejší rekonvalescenci a brzký návrat domů!

 

Vítejte na profilu chirurgického oddělení nemocnice v Nymburce. Provádíme nejrůznější zákroky v rámci všobecné chirurgie. Specializujeme se zejména na operace trávicího traktu, břišní dutiny, střev, žlučníku, rlzných druhů kýly atd. Snažíme se co nejvíce pracovat miniinvazivně a v režimu moderní jednodenní chirurgie.

Vedle všeobecné chirurgie břišní dutiny, se zaměřujeme také na operativní léčbu po úrazech, operaci hemoroidů, varixů atd.

Při dalších úkonech úzce spolupracujeme také s dalšími odděleními naší nemocnice, například s radiodiagnostikou, onkologií apod.

Snažíme se o co největší komfort pro naše pacienty, proto také naše prostory i přístrojové vybavení neustále modernizujeme a pracujeme také na pravidelném vzdělávání našich lékařů. Ti se pravidelně účastní nejrůznějších školení a dalších odborných akcí, díky kterým zvyšují svoji kvalifikaci.

Ve vedení našeho profesionálního týmu stojí primář MUDr. Vladimír Marek. Jako jeho zástupce pracuje MUDr. Václav Panáček a vrchní sestrou chirurgického oddělení je Jana Vejvodová.

Součástí našeho pracoviště jsou i specializované poradny, například traumatologie, proktologie, kýlní poradna, poradna pro křečové žíly atd.

Vedle špičkového týmu si zakládáme i na vynikajícím technologickém vybavení našeho oddělení.

Chirurgická ambulance funguje každý všední den, pohotovost pak nepřetržitě mimo ordinační hodiny.  Do specializovaných poraden doporučujeme se předem objednat. Jejich ordinační hodiny najdete na našich webových stránkách.

Nedávno jsme otevřeli úplně nový operační trakt a také třemi moderními operačními sály a JIP.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Léčba křečových žil

Požádejte: Nemocnice - Chirurgické oddělení Nymburk o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Související zákroky