Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

23. 1. 2019 · Aktualizováno: 27. 3. 2020

Zvětšení prsou implantát 295 ml mudr. Kurial

Stojí to za to
Průměrná cena: 78.000 Kč
86592
86591

O lékaři

MUDr. Pavel Kurial
3 adresy v Jihočeský kraj
Hodnocení:
Zvětšení prsou implantát 295 ml mudr. Kurial
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
  1. října 2018 jsem u MUDr. Kuriala podstoupila augmentaci prsou implantátem Mentor, 295ml, vysoký profil, pod sval. Vše proběhlo bez komplikací, perfektní přístup a obrovská spokojenost s výsledkem. Již při konzultaci se mi augmentaci pokoušel rozmluvit s tím, že mám hezká malá prsa. Tím chci říct, že je to obrovský profesionál, kterému nejde o to, aby na vás vydělal. V den operace jsem se panu doktorovi svěřila se svými obavami z výsledku, pečlivě mi naslouchal a snažil se, abych byla s výsledkem spokojená. Na poslední chvíli jsme tedy ještě změnili profil implantátu. Musím říct, že výsledek naprosto předčil moje očekávání! Jizvy jsou po 3 měsících téměř zahojené. Ještě jednou za vše moc děkuji. :-)
5

Komentářů (5)

Dobrý den, skvělý výsledek, pan doktor je určitě profesionál na pravém místě. Také jsem u něj podstoupila augmentaci prsou, akorát v areálu Nemocnice v ČB a jsem nyní 14 dní po operaci. Mohu se jen zeptat, čím jste hojila jizvy Vy? Zda máte s něčím dobrou zkušenost? Mě pouze sdělili, že nyní mám týden jizvy pouze mazat a až se zhojí a odpadnou stroupky, tak poté vylepovat náplastmi. Jen by mě zajímal názor někoho, kdo má již jizvy zhojené a může něco na hojení doporučit. Děkuji za odpověď.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Dobrý den, taky mam naplánovanou operaci v nemocnici ČB, na Hluboké už nebyl termín který by mi vyhovoval. Můžete mi prosím říci, jak jste tam byla spokojena, vše ok? Predem dekuji?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Dobrý den, musím říct, že o nás bylo postaráno v nemocnici opravdu na 1*, super. Asi, jak je to i placené, tak ta péče je mnohem lepší než u obyč pacientů. Držím vám palečky, ať jste spokojena. Já mám již rok po operaci a jsem nadšená.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Moc vám děkuji za odpověď, jsem strašpyel, tak mám radost z každé kladné odezvy...
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Dobrý den můžu se zeptat jak probíhala propagační konzultace<br />
Děkuji moc.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Dokonalý tvar prsou

Perfeftní a moc příjemná komunikace s paní doktorkou, se zvětšením jsem spokojená, dokonaý tvar i velikost, nikomu jinému bych se nesvěřila. U paní doktorky už jsme byla na operaci 2x. Jizvy nejsou téměř viditelné, i když jsem si nechávala implantáty...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.