VFN - Dermatovenerologická klinika

VFN - Dermatovenerologická klinika

Žádné recenze
Ohodnotit
U Nemocnice 2, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
VFN - Dermatovenerologická klinika
VFN - Dermatovenerologická klinika
Žádné recenze

Informace

  • 411 návštěv profilu

Profil Všeobecné fakultní nemocnice v Praze - Dermatovenerologická klinika:

Dermatovenerologická klinika Všeobecné fakultní nemocnice v Praze a I. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze sídlí v ulici U nemocnice v Praze 2, přímo v pavilonu A13 VFN.

Dermatovenerologická klinika patří k nejstarším pracovištím v rámci celé České republiky. Svým pacientům poskytuje kompletní zdravotní péči v oblasti dermatovenerologie, tedy léčby pohlavních a zejména kožních onemocnění

Pracoviště se pyšní výbornými výsledky, kterých dosahují především specializovaná centra, jež se zaměřují na problematiku nádorových onemocnění na kůži, pohlavně přenášených chorob, také problematiku dermatomykologie, hojení ran nebo léčby lupénky (psoriázy).

Klinika nabízí kromě preventivních, základních a léčebných služeb pro pacienty rovněž konzultační a superkonziliární služby pro další dermatovenerologická pracoviště v České republice.

Na Dermatovenerologické klinice je pacientům k dispozici lůžkové oddělení, které slouží jak pro onkologické pacienty s kožními nádorovými onemocněními, tak pro léčbu chirurgickou, léčbu pacientů s pohlavně přenosnými nemocemi a dospělých pacientů s těžkými kožními nemocemi.

Pracoviště disponuje také specializovanými laboratořemi, a to pro mikrobiologickou diagnostiku houbových chorob a akreditovanou laboratoří pro histopatologii nemocí kůže.

V rámci odborných ambulancí poskytuje pracoviště služby ambulance laserové, dermatoonkologické, mykologické, cévní (lymfologie a flebologie), pro dermatologickou alergologii a choroby z povolání, dětské dermatologie, všeobecné dermatologie, venerologické, pro fototerapii, dermatochirurgické a superkonziliární.

Výjimkou zde nejsou ani výše zmiňovaná specializovaná centra, blíže jde o tyto:

  • Centrum pro léčbu a prevenci psychosomatických poruch v dermatologi
  • Centrum pro sklerodermii
  • Centrum pro hojení ran
  • Centrum pro biologickou terapii psoriázy

Funkci přednosty Dermatovenerologické kliniky vykonává prof. MUDr. Jiří Štork, CSc. Primářkou kliniky je MUDr. Ivana Krajsová, MBA.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Požádejte: VFN - Dermatovenerologická klinika o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!