Vysokomýtská nemocnice - Chirurgický stacionář

Vysokomýtská nemocnice - Chirurgický stacionář

Žádné recenze
Ohodnotit
Hradecká 167, Vysoké Mýto, Pardubický kraj
Vysokomýtská nemocnice - Chirurgický stacionář
Vysokomýtská nemocnice - Chirurgický stacionář
Žádné recenze

Informace

Chirurgický stacionář Vysokomýtské nemocnice, p. o. se nachází v ulici Hradecká ve městě Vysoké Mýto. Jde o lůžkové oddělení, které se specializuje na diagnostiku a léčbu neakutních chirurgických stavů, a to včetně operačních zákroků, jež jsou zpravidla prováděny v ambulantním režimu takzvané jednodenní chirurgie (bez nutnosti dlouhodobé hospitalizace). K příjmu je potřeba se dostavit do 7.00 hod. a nahlásit se v chirurgické ambulanci. Klient by měl přijít nalačno (ženy by němely mít nalakované nehty a být namalované). Do chirurgického stacionáře je nutné si s sebou vzít župan a noční úbor, přezůvky, ručník, toaletní papír, hygienické potřeby, pravidelně užívané léky, kontakt na praktického lékaře a blízkou osobu, pracovní neschopenku, předoperační vyšetření, průkaz pojištěnce a občanský průkaz. Nedoporučuje se brát si větší finanční hotovost, cennosti a šperky. Po operačním zákroku se nedovoluje odejít bez doprovodu a řídit osobní automobil či jiné motorové vozidlo, proto je vhodné si zajistit odvoz domů předem. O stravování je klient informován zdravotním personálem - složení stravy vždy záleží na druhu léčby či operačním výkonu. Stravování je zajišťováno pomocí tabletového systému a každý klient má možnost si jídlo dle aktuálního jídelníčku vybrat a zakoupit.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Jednodenní chirurgie se specializuje na neakutní plánované zákroky včetně jednorázových invazivních výkonů. Jedná se o zákroky v oblasti břišní chirurgie (operace kýl, žlučníku, slepého střeva, hemeroidů), cévní chirurgie (operace variců radiofrekvenční metodou), plastícké chirurgie (operace karpálního tunelu, kontraktury prstů ganglia, odstraňování nádorů) a traumatologie (atroskopie,ošetřování poúrazových stavů a odstraňování kovových implantátů). Po domluvě je možné domluvit další zákroky, které spadají do smlouvy se zdravotní pojišťovnou.

Naše ordinace

Na jednodenní chirurgii působí tým zkušených lékařů skládající se z chirurgů, anesteziologů a traumatologů, které neúnavně podporuje tým sester. Lékaři oddělení jsou:

  • MUDr. Miroslav Krejcar - vedoucí lékař
  • MUDr. Pavel Klouda
  • MUDr. Jiří Martinec
  • MUDr. Lukáš Kohoutek
  • MUDr. Miloslav Pirkl
  • MUDr. Ruslana Svatošová

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Skutečné příběhy (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky