MUDr. Jana Šimurdová
MUDr. Jana Šimurdová

MUDr. Jana Šimurdová Premium

(73 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Sokolská třída 21, Ostrava, Moravskoslezský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 59 hodin
Pracovní doba: Pondělí- Pátek: 9:00-17:00
Evidenční číslo v ČLK 5167449191
Možnosti financování
MUDr. Jana Šimurdová
MUDr. Jana Šimurdová Premium
(73 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 36028 návštěv profilu

Nejžádanější a nejvyhledávanější lékařka estetické medicíny na Moravě.Absolvovala Lékařskou fakultu Ostravské univerzity v roce 2018. Odbornost v estetické a anti-agingové medicíně získala studiem na zahraničních stážích, také u prestižních expertů z USA a Evropy. Svoji praxi dále rozvíjela na klinikách Yes Visage Ostrava, Praha a na klinice LLC v Ostravě a v Olomouci. Aktuálně pracuje na svoji vlastní klinice v Ostravě - Bestée clinic, která patří mezi nejmodernější kliniky na Moravě. 

Je vysoce kvalifikovaným certifikovaným odborníkem na široké portfolio zákroků, jako jsou aplikace injekčních implantátů, kyseliny hyaluronové, botulotoxinu, a také získala certifikaci Master "majstr" v niťových liftinzích APTOS 2020. V roce 2021 se stala odbornou školitelkou pro lékaře, mezinárodní společnosti působící ve 36 zemích, která se specializuje na oblast estetické medicíny a neurotoxinu, Merz Aesthetics. 

Jako jediná lékařka z České republiky byla vybrána do prestižního celosvětového programu RISING STARS Allergan Aesthetics "vycházející hvězdy", kde se zabývá studium a výzkumem v oblasti kyseliny hyaluronové a botulotoxínu, a to společně s největšími jmény světové estetické medicíny např. Dr. Mauricio de Maio, Dr. Tapan Patel a dalšími. V roce 2022 řečnila jako hlavní spíkr na mezinárodním Pražském kongresu na téma "Botulotoxín nové generace" a jako nejmladší řečník se uvedla na nadnárodním kongresu v O2 Aréně v Praze, na téma Polynukleotidové biostimulace - jako převratného omlazení na bázi DNA. V roce 2023 předsedala PRO-AGE sekci na 10. jubilejním ročníku estetické a laserové medicíny v Pražské O2 aréně a přednášela na téma "Smart aging biostimulace". Aktuálně školí a vzdělává lékaře pro nadnárodní společnost Regal Pharmacy a Sinclair.

Ve své práci důležitost klade na přirozený výsledek a individuální přístup, ve kterém přihlíží na požadavky klienta.

Ráda kombinuje moderní, trendové metody s tradičními, proto je vyhledávanou lékařkou nejen v České republice, ale také na Slovensku. Pravidelně se proškolujeme v nových trendech a technologiích. V rámci sebevzdělávání se aktivně účastní tuzemských i zahraničních kongresů, seminářů, workshopů pro profesionály z oblasti anti-agingové estetické medicíny a korektivní dermatologie. Aplikuje kvalitní materiály, vysoký důraz klade na NO PAIN, komfortní aplikace a také se drží motta „po aplikaci péče nekončí". Je členkou České lékařské komory.

Žádanými zákroky jsou oblíbené augmentace rtů, kde si můžete zvolit až z 7 technik, nejžádanějším stylem je ruský styl.  Nebo tekutý lifting a další liftingové metody.

Na sociálních sítích ji a její práci naleznete pod pseudonymem Doktorka Janka, kde se taky věnuje vzdělávání klientů. Také vám ráda odpoví na různorodé dotazy.

Je energická, pozitivní, přátelská. Estetická medicína je její vášní.

Motto: „Dejte dívce tu správní výplň a ona si podmaní svět."

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Asociace a ocenění:

 • Česká lékařská komora

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • Deutsch
 • English
 • Slovenčina

Financování nebo platební prostředky:

 • Ano

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem

Recenze (73)

5.0
73 Recenzí · 100 % doporučuje
Zvětšení rtů

Byla jsem u paní doktorky už podruhé. Kdysi ještě neměla svoji kliniku. Rty mi vydržely dlouho a pak jsem si říkala, že to nepotřebuji, takže rozestup byl větší jak dva roky. Nakonec jsem si šla udělat radost na 40 narozeniny s obavou, abych nevypada...Číst dál

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Ku pani doktorke chodím už 2 roky a vždy som maximálne spokojná. Poradí, vysvetlí a výsledok stojí za to. Je to veľká profesionálka 🙂

Kyselina hyaluronová

Pani doktorka je bajecna! Poradi, uklidni pred zakrokem. Mam od ni krasne rty a malinko botoxu nad rty. Byla jsem u ni na vypln 2x a vzdy uzasna spokojenost!! Uz se tesim na priste!

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Jedním slovem TOP!!!!❤️ Vřele doporučuji nikam jinam bych nešla. Paní doktorka je úžasná.

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Jana Šimurdová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (10)

Tekutý lifting, modelace brady

S paní doktorkou Šimurdovou jsem měla první zkušenost, když jsem dorazila na kliniku na jemné zvětšení rtů a udělala na mě takový dojem, že jsem se k ní dostavila o pár měsíců později na lehký lifting, který mi na můj dotaz sama doporučila vč....

Číst dál
Beautifikace rtů pomocí KH

Chtěla jsem rty jen oživit, tzv. beautifikovat. Paní doktorka použila 0,5 ml KH (nepamatuji si název). Okolí si ničeho nevšimlo a to byl můj záměr. Nechtěla jsem nepřirozené rty, pouze jim vrátit mladistvý vzhled.

Výsledek je perfektní a...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (57)

Videa (2)

Kliniky

Požádejte: MUDr. Jana Šimurdová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!