SLOVMED s.r.o.

SLOVMED s.r.o.

Žádné recenze
Ohodnotit
náměstí Tyršovo 295, Choceň, Pardubický kraj
SLOVMED s.r.o.
SLOVMED s.r.o.
Žádné recenze

Informace

SLOVMED s. r. o. je moderní soukromé zdravotnické zařízení s oddělením neurologie a také se zaměřením na aplikaci botulotoxinu se sídlem v Chocni. Zařízení poskytuje péči nejen pacientům se širokým spektrem neurologických diagnóz, ale i klientům aplikace botulotoxinu. Cena konzultace pro aplikaci botulotoxinu je 400 Kč a následně bude odečtena z ceny aplikace, pokud se pro ni klient rozhodne. Vrásky vám lékaři vyhladí v horní polovině obličeje jako je čelo, mezi obočím a kolem očí. Na základě předchozí konzultace je možné vyhlazení vrásek v oblasti krku či řešení spadlých koutků úst. Aplikaci botulotoxinu s vámi vždy prokonzultují a navrhnou patřičné řešení ke splnění vašeho očekávání.

Na klinice SLOVMED s. r. o. v týmu lékařů působí MUDr. Barbora Slováková, absolventka Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, která od roku 2010 do roku 2016 čerpala zkušenosti jako neuroložka v Orlickoústecké nemocnici. V roce 2015 absolovovala kurz elektromyografie. V roce 2016 taktéž získala atestaci z neurologie. Mimo neurologie se MUDr. Barbora Slováková zabývá aplikací butolotoxinu a kyseliny hyaluronové, v jejichž aplikaci absolvovala kurz. Mimo jiné absolvovala Cadaver mastercourse botulinumtoxin a výplňové materiály v oblasti hlavy a krku.

Dalším členem týmu je MUDr. Veronika Švubová, která od roku 2011 dosud působí na Neurologickém oddělení v Nemocnici v Novém Městě na Moravě. V roce 2014 absolvovala MUDr. Veronika Švubová kurz duplexní sonografie krčních tepen. V roce 2017 získala z neurologie atestaci. O rok později absolvovala MUDr. Veronika Švubová kurz praktické elektromyografie.

Kliniku SLOVMED s. r. o. najdete na adrese Tyršovo nám. 295, Choceň a je zaručeně dobrou volbou se zkušeným týmem lékařů, kteří vám dokáží nejen ubrat léta a odstranit vrásky, ale vyřešit aplikací botulotoxinu i problém s nadměrným pocením. Ke klientům přistupují individuálně a jakožto zkušení lékaři velice odborně. Postup aplikace botulotoxinu vám podrobně vysvětlí a pomohou tak dosáhnout vašich cílů.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Poskytujeme služby v jazycích :

  • Čeština

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Botulotoxin

Injekční aplikace botulotoxinu je velmi efektivní, bezpečnou a lety ověřenou metodou ke korekci tzv. dynamických vrásek. Botulotoxin zamezí uvolnění chemické látky mezi nervem a svalem, čímž zabraňuje pohybu mimického svalu a tím vyhlazení vrásek. Opakovanou aplikací se působí i preventivně proti tvorbě nových vrásek (intervaly, kdy efekt pomíjí a je vhodná další aplikace se prodlužují). Ošetření je vhodné pro ženy i muže.
Od: 2.000 Kč

Odstranění vrásek

Aplikujeme botulotoxin pro vyhlazení mimických vrásek především v horní polovině obličeje, nejčastěji jde o tzv. mračivky (kolmé vrásky mezi obočím), vrásky na čele, vrásky kolem očí (tzv. věříčky, nejvíce patrné při smíchu). V některých případech dle indikace lze aplikací pomoci např. při spadlém koutku úst. Nástup účinku je postupný, mezi 2. až 10. dnem od aplikace, a vrcholí kolem 3. týdne po aplikaci. Efekt ošetření trvá minimálně 3-6 měsíců, u opakovaných aplikací i déle.
Od: 2.000 Kč

Nadměrné pocení

Nadměrné pocení trápí muže i ženy, ať již v horkých letních dnech, při sportovní zátěži nebo při stresu. Mezi nejefektivnější metody omezení projevů hyperhidrozy (nadměrného pocení) patří injekční aplikace botulotoxinu. Ošetření je časově nenáročné, nebolestivé a rychlé, s ověřeným účinkem. Nejčastěji ošetřované partie jsou podpaží, ale také dlaně či chodidla. Efekt ošetření trvá 6 až 12 měsíců (po půlroce se pocení pomalu zpět obnovuje). Klienti nejčastěji volí ošetření 1x ročně.
Od: 7.000 Kč

Botulotoxin proti pocení

Odstranění pocení injekční aplikací botulotoxinu je rychlé, bezpečné, spolehlivé a efektivní. Ošetřit lze nejen oblast podpaží, ale též dlaní či plosek nohou. Botulotoxin v dané lokalitě dočasně zablokuje činnost potních žláz, avšak ostatní potní žlázy na těle udržují termoregulaci stejně, jako před ošetřením. Efekt trvá obvykle 6-12 měsíců, cca po 6 měsících od aplikace se pocení začíná pomalu zpět obnovovat. Ošetření je možné opakovat a efekt tak opět prodloužit.
Od: 7.000 Kč
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.