SLOVMED s.r.o.

SLOVMED s.r.o.

Žádné recenze
Ohodnotit
náměstí Tyršovo 295, Choceň, Pardubický kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
SLOVMED s.r.o.
SLOVMED s.r.o.
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

SLOVMED s. r. o. je moderní soukromé zdravotnické zařízení s oddělením neurologie a také se zaměřením na aplikaci botulotoxinu se sídlem v Chocni. Zařízení poskytuje péči nejen pacientům se širokým spektrem neurologických diagnóz, ale i klientům aplikace botulotoxinu. Cena konzultace pro aplikaci botulotoxinu je 400 Kč a následně bude odečtena z ceny aplikace, pokud se pro ni klient rozhodne. Vrásky vám lékaři vyhladí v horní polovině obličeje jako je čelo, mezi obočím a kolem očí. Na základě předchozí konzultace je možné vyhlazení vrásek v oblasti krku či řešení spadlých koutků úst. Aplikaci botulotoxinu s vámi vždy prokonzultují a navrhnou patřičné řešení ke splnění vašeho očekávání.

Na klinice SLOVMED s. r. o. v týmu lékařů působí MUDr. Barbora Slováková, absolventka Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, která od roku 2010 do roku 2016 čerpala zkušenosti jako neuroložka v Orlickoústecké nemocnici. V roce 2015 absolovovala kurz elektromyografie. V roce 2016 taktéž získala atestaci z neurologie. Mimo neurologie se MUDr. Barbora Slováková zabývá aplikací butolotoxinu a kyseliny hyaluronové, v jejichž aplikaci absolvovala kurz. Mimo jiné absolvovala Cadaver mastercourse botulinumtoxin a výplňové materiály v oblasti hlavy a krku.

Dalším členem týmu je MUDr. Veronika Švubová, která od roku 2011 dosud působí na Neurologickém oddělení v Nemocnici v Novém Městě na Moravě. V roce 2014 absolvovala MUDr. Veronika Švubová kurz duplexní sonografie krčních tepen. V roce 2017 získala z neurologie atestaci. O rok později absolvovala MUDr. Veronika Švubová kurz praktické elektromyografie.

Kliniku SLOVMED s. r. o. najdete na adrese Tyršovo nám. 295, Choceň a je zaručeně dobrou volbou se zkušeným týmem lékařů, kteří vám dokáží nejen ubrat léta a odstranit vrásky, ale vyřešit aplikací botulotoxinu i problém s nadměrným pocením. Ke klientům přistupují individuálně a jakožto zkušení lékaři velice odborně. Postup aplikace botulotoxinu vám podrobně vysvětlí a pomohou tak dosáhnout vašich cílů.

Možnost konzultace v jazyku:

  • Čeština

Zákroky:

  • Specializujeme se na injekční aplikaci botulotoxinu pro vyhlazení vrásek a terapii nadměrného pocení.

Poradenství pacientovi poskytuje:

  • Specialista

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • Cena první konzultace k aplikaci botulotoxinu činí 400Kč. (Tato částka bude posléze odečtena z ceny aplikace, pokud se pro ni klient/ka rozhodne)

Hlavní zákroky

Botulotoxin

Injekční aplikace botulotoxinu je velmi efektivní, bezpečnou a lety ověřenou metodou ke korekci tzv. dynamických vrásek. Botulotoxin zamezí uvolnění chemické látky mezi nervem a svalem, čímž zabraňuje pohybu mimického svalu a tím vyhlazení vrásek. Opakovanou aplikací se působí i preventivně proti tvorbě nových vrásek (intervaly, kdy efekt pomíjí a je vhodná další aplikace se prodlužují). Ošetření je vhodné pro ženy i muže.
Od: 2.000 Kč

Odstranění vrásek

Aplikujeme botulotoxin pro vyhlazení mimických vrásek především v horní polovině obličeje, nejčastěji jde o tzv. mračivky (kolmé vrásky mezi obočím), vrásky na čele, vrásky kolem očí (tzv. věříčky, nejvíce patrné při smíchu). V některých případech dle indikace lze aplikací pomoci např. při spadlém koutku úst. Nástup účinku je postupný, mezi 2. až 10. dnem od aplikace, a vrcholí kolem 3. týdne po aplikaci. Efekt ošetření trvá minimálně 3-6 měsíců, u opakovaných aplikací i déle.
Od: 2.000 Kč

Nadměrné pocení

Nadměrné pocení trápí muže i ženy, ať již v horkých letních dnech, při sportovní zátěži nebo při stresu. Mezi nejefektivnější metody omezení projevů hyperhidrozy (nadměrného pocení) patří injekční aplikace botulotoxinu. Ošetření je časově nenáročné, nebolestivé a rychlé, s ověřeným účinkem. Nejčastěji ošetřované partie jsou podpaží, ale také dlaně či chodidla. Efekt ošetření trvá 6 až 12 měsíců (po půlroce se pocení pomalu zpět obnovuje). Klienti nejčastěji volí ošetření 1x ročně.
Od: 7.000 Kč

Botulotoxin proti pocení

Odstranění pocení injekční aplikací botulotoxinu je rychlé, bezpečné, spolehlivé a efektivní. Ošetřit lze nejen oblast podpaží, ale též dlaní či plosek nohou. Botulotoxin v dané lokalitě dočasně zablokuje činnost potních žláz, avšak ostatní potní žlázy na těle udržují termoregulaci stejně, jako před ošetřením. Efekt trvá obvykle 6-12 měsíců, cca po 6 měsících od aplikace se pocení začíná pomalu zpět obnovovat. Ošetření je možné opakovat a efekt tak opět prodloužit.
Od: 7.000 Kč
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.