MUDr. Silvia Adámková

MUDr. Silvia Adámková

(2 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Italská 69, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Silvia Adámková
MUDr. Silvia Adámková
(2 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Silvia Adámková vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, na které promovala v roce 2003. Získala atestaci v oboru vnitřního lékařství a angiologie. Je držitelkou Diplomu celoživotního vzdělávání. 

Paní doktorka absolvovala certifikované ultrazvukové kurzy se zaměřením na komplexní vyšetření cévního systému a echokardiografii. 

Své první pracovní zkušenosti získala tato lékařka na I. interní klinice Fakultní Thomayerovy nemocnice nebo v Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví. Tam měla pedagogickou, vědeckou a klinickou činnost a aktivně se účastnila kongresů u nás i v zahraničí. Zabývala se také publikační činností. 

Již řadu let se MUDr. Adámková též zaměřuje na školení zdravotních sester. V rámci programu celoživotního vzdělávání přednáší a připravuje desítky přednášek ročně. 

Paní doktorka oplývá bohatými zkušenostmi v oboru. Neustále rozšiřuje své znalosti a dovednosti. Svým pacientům se snaží nabídnout to nejlepší řešení. Pro MUDr. Silvii Adámkovou je také velmi důležitá celková pohoda pacienta a vždy se snaží, aby se pacient cítil co nejlépe. 

MUDr. Silvia Adámková působila v řadě předních pražských angiologických ambulancí. V současné době ji najdete na klinice Transplantační chirurgie IKEM v Praze, kde působí na pozici angiologa. Pracuje také na Klinice estetické medicíny a plastické chirurgie YES VISAGE, kde se věnuje cévním angiologickým vyšetřením a preventivním vyšetřením kardiovaskulárního systému. 

YES VISAGE je největší klinikou estetické medicíny a plastické chirurgie nejen u nás, ale i na Slovensku. Své pobočky má v Praze, Ostravě, Brně a Bratislavě. Na všech klinikách se o vás postará profesionální tým lékařů, odborníků a kvalifikovaných sester, který vám zajistí nadstandardní péči a individuální přístup, důraz je kladen na bezpečnost a také šetrnost. 

Klinika YES VISAGE nabízí zákroky v oblasti plastické chirurgie, estetické, laserové a korektivní dermatologie, neinvazivní estetické medicíny a preventivní medicíny.  

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Recenze (2)

5.0
2 Recenze · 100 % doporučuje
Křečové žíly

Byla jsem na odstranění křečových žil lepidlem. Zákrok netrval dlouho a hned po zákroku byly výsledky viditelné.

Křečové žíly

U paní doktorky jsem byla na odstranění křečových žil. Výsledek byl okamžitý a hlavně zákrok nebolestivý.

Kliniky

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky