MUDr. Zdeněk Zenkl

MUDr. Zdeněk Zenkl

Žádné recenze
Ohodnotit
Palackého 259, Blovice, Plzeňský kraj
MUDr. Zdeněk Zenkl
MUDr. Zdeněk Zenkl
Žádné recenze

Informace

MUDr. Zdeněk Zenkl se narodil 4. března 1973 a žije v obci Starý Plzenec. Promoval na Lékařské Fakultě Univerzity Karlovy v Plzni v roce 1998. Od té doby působil až do roku 2001 na chirurgickém oddělení Nemocnice Rokycany a na oddělení kardiochirurgie ve Fakultní nemocnici v Plzni. Od roku 2002 má na Kardiochirurgickém oddělení Fakultní nemocnici v Plzni vlastní praxi kde nabízí celou řadu chirurgických zákroků.V letech 2002 až 2005 působil na chirurgickém odělení v nemocnici pr města Vohenstrauss a Eschenbach v Německu. Poté se začal věnovat privátní chirurgické praxi v Blovicích a operováním a ústavním službám v nemocnici v Rokycanech. Od ledna 2012 začal také s chirurgickou ambulancí v Plzni na Borech. Nyní je vedoucí lékař chirurgického centra. Dosáhl specializované způsobilosti v oboru chirurgie, přesněji druhé atestace. Má licenci České lékařské komory pro vedení chirurgické praxe.

Specializace MUDr. Zdeňka Zenklera se specializuje na proktologii, podologii (podiatrii), chirurgii ruky a kosmetickou chirurgii. Dále se zaměřuje na úrazovou chirurgii a operace v režimu jednodenní chirurgie. Časté zákroky jsou například odstraňování znamének a tukových bulek, hemoroidy, operace karpálního tunelu, lupavý prst, pilonidální sinus nebo odstranění kýly a křečových žil.

MUDr. Zdeněk Zenkl nyní působí ve dvou společnostech: v Chirurgické ambulanci Bory s.r.o. a ve společnosti MEDIZEN s.r.o. V chirurgickém centru MEDIZEN spolupracuje s kolegy, jako jsou například MUDr. Milan Dejmek (specialista na chirurgii, zejména proktologie), MUDr. Božena Sůvová (ambulantní chirurgie, zejména mamologii), MUDr. Lenka Kubová (odstraněním kožních znamének a podkožních útvarů), MUDr. Mária Veselá (chronické rány), MUDr. Diana Cabrera (jednodenní chirurgie a chirurgie ruky).

Pracoviště Chirurgické ambulance Medizen s.r.o. najdete na adrese Palackého 259 v Bolovicích. Obracet se můžete telefonicky nebo přes informační formulář a to jak na chirurgickou ambulanci I tak na chirurgická ambulance II - poradny.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky