MUDr. Katarína Konvičková

MUDr. Katarína Konvičková

Žádné recenze
Ohodnotit
Jankovcova 1569/2c, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Katarína Konvičková
MUDr. Katarína Konvičková
Žádné recenze

Informace

MUDr. Katarína Konvičková je specialistkou v oboru očního lékařství. Vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, kterou úspěšně zakončila v roce 2008. Po studiích získala cenné zkušenosti na očním oddělení v Šumperku. Od roku 2009 pak pracovala ve Vojenské nemocnici v Olomouci. Od roku 2010 působí v Očním centru Praha, kde se zaměřuje na refrakční a kataraktová vyšetření, plastické operace víček a aplikaci anti-VEGF preparátů (nitrooční injekce). MUDr. Katarína Konvičková je pravidelnou účastnicí odborných oftalmologických kongresů a setkání. Spolupracuje s několika českými zdravotními pojišťovnami, jako například s Oborovou zdravotní pojišťovnou a Vojenskou zdravotní pojišťovnou ČR.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Katarína Konvičková se v rámci estetické a plastické medicíny specializuje na plastické operace víček, tzv, blefaroplastiku. Blefaroplastika je zákrok vhodný pro ženy a muže s poklesem víček v důsledku stárnutí, jehož cílem je omlazení očního okolí a zlepšení vidění. V Očním centru Praha se plastická operace očních víček provádí ambulantně a v lokální anestezii. Celková délka operace je 90 minut a zákrok nemá žádný vliv na normální vidění pacienta. Kosmetické přípravky může klient opět používat zhruba po 14 dnech.

Naše ordinace

MUDr. Katarína Konvičková v současnosti působí jako jedna z lékařek v Očním centru Praha. Mezi další odborníky, kteří zde působí, patří:

  • Doc. MUDr. Jiří Pašta, CSc., FEBO - odborný garant Očního centra Praha
  • MUDr. Michal Janek
  • MUDr. Andrea Janeková, FEBO
  • MUDr. Lucie Frantlová
  • MUDr. Michaela Klementová
  • MUDr. Dana Černohubá

Oční centrum Praha

Oční centrum Praha je soukromá oční klinika založená v roce 2000, která je akreditována Ministerstvem zdravotnictví ČR a disponuje certifikací ISO 9001:2015. Mezi zákroky nabízené pacientům patří operace šedého zákalu, operace PRELEX či laserová operace očí. Oční centrum má k dispozici nejen skvělé technické vybavení, ale též výborné operatéry, kteří jsou uznávaní v České republice a za hranicemi. Hlavním mottem centra je "Návrat do jasného světa na dosah ruky", což dokazuje velké množství pacientů, kteří operaci na klinice dodnes podstoupili.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Obrázky (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.