Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Medizen - chirurgické centrum

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Medizen - chirurgické centrum a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Medizen - chirurgické centrum

Uvítání

Chirurgické centrum MEDIZEN, které se nachází v Plzni, nabízí širokou škálu zákroků hned z několika oborů. Mezi ty patří například proktologie (obor zaměřený na onemocnění konečníku), kosmetická chirurgie, akutní a úrazová chirurgie, dále také podologie či chirurgie ruky.

V zařízení se nachází hned několik ordinací, které jsou moderně vybaveny (včetně operačního sálu k realizaci ambulantních zákroků).

Vedoucím lékařem centra je MUDr. Zdeněk Zenkl. Ten vlastní specializovanou způsobilost v oboru chirurgie (bývalá atestace 2. stupně) a zároveň také licenci České lékařské komory pro vedení chirurgické praxe. V minulosti působil například v Nemocnici v Rokycanech, má za sebou také zahraniční zkušenost – od roku 2002 do roku 2005 působil v Chirurgische Abteilung KKH Vohenstrauss und Eschenbach (Německo).

Pro vyšetření není nutné mít doporučení praktického lékaře.

Naše klinika

Proktologie

Lékařský obor s názvem proktologie se zabývá diagnostikou a léčbou onemocnění konečníku. Mezi nejčastější nemoci pak patří hemoroidy či řitní trhliny. Tyto obtíže se dají léčit jak nechirurgickou, tak chirurgickou cestou.

Barronova ligatura je drobný operační zákrok, který je prováděn ambulantně. Jedná se o celosvětově nejrozšířenější metodu ošetření hemoroidů (konkrétně ve 2. a 3. stádiu nemoci). Principem metody je nasazení úzkého gumového kroužku na hemoroidální uzel, čímž dojde k jeho zaškrcení. Tento uzel následně odumře a během několika dní odejde z těla společně se stolicí.

Laserová operace hemoroidů (LHP) spočívá v zavedení laserového vlákna do hemoroidálního uzlu. Následně je provedeno ošetření za pomoci vysoké tepelné energie, čímž dojde ke zmenšení uzlu. Nutno zmínit, že tato metoda vyžaduje krátkodobou narkózu a hospitalizaci. Návrat do běžného života je však zpravidla možný během několika dní.

Jednodenní chirurgie

Centrum nabízí celou řadu zákroků v režimu tzv. jednodenní chirurgie. Během tohoto režimu dochází jen ke krátkodobé hospitalizaci (1-3 dny). Následně je pacient propuštěn do domácího léčení. Kromě vyššího komfortu je tento režim spojen i s nižším rizikem nakažením tzv. nemocničními nákazami.

 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Dupuytrenova kontraktura
Konzervativní léčba varixů (křečových žil)
Léčba křečových žil (varixů)
Odstranění znamének, kožních výrůstků
   Odstranění lipomu
Plastika nosu (Rhinoplastika)
Syndrom karpálního tunelu
Vrozené vady ruky

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Čechova 44
III. poliklinika Plzeň-Bory
30100 Plzeň
Česká republika

Ordinační hodiny
Pondělí
08:00 - 12:00  13:00 - 16:00 
Úterý
08:00 - 12:00  13:00 - 16:00 
Středa
08:00 - 12:00  13:00 - 16:00 
Čtvrtek
08:00 - 12:00  13:00 - 16:00 
Pátek
08:00 - 13:00