Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Mravenčení kůže

Uzivatel
6. 2. 2008 · Poslední odpověď: 27. 4. 2012

Před rokem jsem byla na plastice břicha. Měla jsem velkou poporodní kýlu a velký převis kůže. Operace proběhla bez problému, sice jsem chodila 3 týdny na vytahování vody a zhruba týden to bolelo, ale výsledek je prefektní. Mám pouze vodorovnou jizvu (pěkně zahojenou) a obříznutý pupík. Stahovací kalhotky jsem nosila 3 měsíce stále a ještě nyní je nosím pod oblečení přes den. Mám 2 dotazy. Po operaci mám kůži v místě dyastazy a řezu míň citlivou (nevím jak to popsat, cítím jakoby mravenčení). Po císaři jsem bříško "cítila" asi za půl roku. Mezi pupíkem a jizvou se mi "nepřilepila" kůže. Normálně to není vidět, jen když se předkloním. Co s tím?

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Chrudim . 6. 2. 2008
Dobrý den. Snížení čití po tomto výkonu můžete mít. Stran " nepřihojené kůže" bych řekl, že se o nepřihojení nejedná. Poraďte se s operatérem. Nashledanou, dr. Remeš

Související dotazy

Vyboulenější břicho na pravé straně po abdominoplastice

monca
4. 2. 2015 · Poslední odpověď: 15. 2. 2015

Dobrý den,mam 18 dni po abdominoplastice. Po operaci jsem měla nad pupikem břicho rovne. Nyní je vyboulenejsi a více práva strana,zde byla kyla. Mohlo dojit k recidive rozestupu přímých svalu? Po týdnu jsem kychala,hodně to bolelo a vzhledem k tomu,ze mi dítě onemocnělo,nedodržela jsem klidový režim. Ohybala jsem se,chodila do schodu,mnohokrát varovala z postele a hodně stala. Mohla jsem to pokazit? Děkuji za odpověď.

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 4. 2. 2015
Nejlepší odpověď
Buďte zatím v klidu, nechte to zahojit. Nyní by se Vám s tím nemělo stejně nic dělat. Noste kompresivní bandáž (***********). Ohlídejte polohování na boku, třeba je to jen otok ze spánku na boku. Držím palce.

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
***************

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí...
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi