MUDr. Jiří Lochman

MUDr. Jiří Lochman

Žádné recenze
Ohodnotit
Jungmannova 114/1, Chlumec nad Cidlinou, Královéhradecký kraj
MUDr. Jiří Lochman
MUDr. Jiří Lochman
Žádné recenze

Informace

Ordinační hodiny:

Pondělí: 7,30 - 12,30 Čtvrtek: 7,30 - 14,30

Okamžité vyšetření: N

MUDr. Jiří Lochman, Ph.D. vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Studium úspěšně ukončil již v roce 1988. Již 3 roky po promocích, tedy v roce 1991, získal svou první atestaci z oboru oftalmologie. V roce 1994 pak získal atestaci druhého stupně.

Tento lékař však vlastní také Diplom celoživotního vzdělávání, který vydává Česká lékařská komora a také Licenci České lékařské komory pro výkon vedoucího lékaře a primáře v oboru oftalmologie.

V minulosti pracoval MUDr. Jiří Lochman, Ph.D. například na Oční klinice Fakultní nemocnice Hradec Králové. V současnosti působí v Oční ambulanci Chlumec nad Cidlinou, je také odborným asistentem a garantem výuky oftalmologie na Univerzitě Pardubice, dále pracuje také v Hradeckém očním sanatoriu.

Tento lékař se specializuje na operační zákroky předního segmentu oka, především pak na operace šedého zákalu. Zmíníme také, že má bohaté zkušenosti s laserovou terapií onemocnění sítnice či léčbou věkem podmíněné makulární degenerace.

Oční ambulance Chlumec nad Cidlinou nabízí své služby jak dospělým, tak dětským pacientům. Toto centrum je vybaveno moderní přístrojovou technikou. Zařízení má uzavřeny smlouvy s několika zdravotními pojišťovnami.

MUDr. Lochamn zde ordinuje každé pondělí, středu a čtvrtek – dle stanovených ordinačních hodin. Pacienti se mohou na vyšetření objednávat telefonicky.

OCT vyšetření

Nabídka služeb tohoto centra zahrnuje i tzv. OCT vyšetření. To je zaměřeno na diagnostiku či sledování nemocí zrakového nervu, sklivce a sítnice – jako příklad můžeme zmínit zelený zákal, věkem podmíněnou makulární degeneraci sítnice či otok sítnice u diabetiků. Toto vyšetření je však velmi přínosné i u pacientů s neurologickým onemocněním, jakými jsou například roztroušená skleróza, nemoci podvěsku mozkového či nádorová onemocnění mozku.

Při této metodě se používá laser, celý zákrok je bezbolestný. Bohužel však toto vyšetření není hrazeno z veřejného zdravotního pojištění, pacienti si jej tedy musejí uhradit sami.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.