MUDr. Lenka Ottová

MUDr. Lenka Ottová Premium

(79 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Langrova 7, Šumperk, Olomoucký kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 12 hodin
Evidenční číslo v ČLK 5140202170
MUDr. Lenka Ottová Premium
(79 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 5291 návštěv profilu

Ottlensáci= 8 lékařů, 8 zdravotních sester, 4 optometristé, 3 ortoptistky, 4 oční optici a dalších 10 pracovníků, kteří se postarají o to, aby se každý pacient cítil bezpečně a spokojeně.

Našim motem je:

Přijď k nám a uvidíš.... Pomůžeme vám vidět svět v krásnějším světle a svět vás bude vnímat stejným způsobem. / See the world in a beautiful light and the world will see you the same.

Silné stránky lidí a týmu?

Dbáme na individuální přístup a posilujeme silné stránky jednotlivých lidí tak, aby byli šťastní, cítili se v práci dobře tak, aby mohli být nápomocni ostatním lidem - našim pacientům.

Hodnoty týmu a firmy?

Pozitivní kultura + silné stránky Ottlensáků

Pro co máme jako firma skutečný zápal?

Děláme to, co nás baví, v čem jsme dobří. Pracujeme s nadstandardním přístrojovým vybavením a technologiemi tak, abychom zachytili a vyléčili oční onemocnění dětí i dospělých. Pomáháme lidem lépe vidět. U novorozenců dokážeme odhalit zrakovou vadu a vyléčíme i šilhavé děti pomocí brýlí, speciálních ortopticko - pleoptických cvičení a za pomocí nošení okluzoru.

Zabýváme se estetickou medicínou obličejových partiích. V oblasti estetiky pomůžeme ženám, aby byly spokojenější se svým vzhledem. Umíme odstranit vrásky, prodloužit řasy, vytvarovat obličej, pracujeme s Botulotoxinem typu A. Dokážeme Aplikací vitamínu C v infuzích dodáme pacientům energii a ochráníme před nemocemi.

Naší doménou je spojení několika zákroků dohromady a vynikáme hlavně v kombinaci dvou výkonů - plastika očních víček spojená s úpravou obočí - microbladingem. Toto jedinečné spojení dvou výkonů dodává ženám na zlepšení vzhledu a výrazně je omladí. Pacientky jsou po výkonu nesmírně spokojené a nám to dodává radost z práce a oboustranný pocit štěstí. Pacientům se věnujeme ve čtyřech očních ordinacích, na zákrokovém a operačním sále, ve třech dětských ortoptických cvičebnách, v oční optice.

Nově jsme v srdci našeho centra vybavili místnost s nadstandardním přístrojovým vybavením jako je OCT, ultrazvuk a laser na tzv. YAG kapsulotomii. Dále provádíme fotodokumentaci pomocí funduskamery. Díky novému programu OCT Zeiss forum můžeme lépe sledovat vývoj očních onemocnění v čase a tím řídit nastavení správné léčby. V kartě každého pacienta si můžeme společně prohlédnout výsledek vyšetření z jednotlivých přístrojů. Např. u pacientů se zeleným zákalem sledujeme zároveň vývoj nitroočního tlaku, OCT změn, nálezu na perimetru i to, jak vypadá zrakový nerv focený funduskamerou. Postaráme se o vás!

Naší vizí je společný cíl a tím je: Spokojený pacient, který se k nám vrací.

Žijeme v souladu se svou misí?

Chceme, aby svět lépe viděl a taky, aby byli lidé spokojeni nejen se svým zdravím, ale taky s tím, jak vypadají. Ano, snažíme se dělat lidi šťastnější a to nás baví. Děláme to, co umíme.

Oslavujeme úspěchy?

Společně ano.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1997

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Hlavní zákroky

Operace očních víček

Ektropium, Entropium, jedno víčko 3 000 Kč (jedná se o postavení víček). Trichiáza od 300 Kč (trichiáza je růst řas směrem k oku) - odstranění.
Od: 26.000 Kč

Kosmetická ošetření

Microblading je japonská metoda úpravy obočí. V první fázi dochází k zakreslení symetrického tvaru obočí a poté se provádí mikročepelkou do nejvyšší vrstvy pokožky řezy ve tvaru chloupků obočí. Po potření obočí lokální anestezií, která klientce zajistí vyšší komfort, je ve druhé fázi každý řez vyplňován barvou do požadované tloušťky a tónu. Výsledkem je přirozeně působící imitace chloupků struktury obočí. Správně technicky provedený microblading pociťuje klient jako jemné škrábání, rány nekrvác

Recenze (79)

4.9
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Operace u paní doktorky byla provedena naprosto precizně. S výsledkem jsem naprosto spokojená. Musím poděkovat i ostatnímu zejména sestřičce Martině Hřebíčkové za perfektní předoperační péči díky které jsem zapomněla na obavy. Pooperační péče a pouč...Číst dál

Je mi 35 a podstoupila jsem operaci HV. Mám 3 týdny po operaci a cítím se skvěle. Nic nebolelo, vše mi bylo perfektně vysvětleno. Personál byl milý a vstřícný a paní doktorka Ottová při operacích a kontrolách úžasná. Byla jsem mile překvapena i s vyb...Číst dál

Operace HV , krásná práce 👌! spokojenost 100% ! Doporučuji vřele každému, kdo váhá ! Velké díky celému týmu a paní Doktorce Lence Ottové 🌹🌹🌹

Měl jsem problém s horními Vicky, už mě to vadilo.Vse proběhlo bez problémů .od samé konzultace až po operaci, které se nemusíte bát, protože vám to ani nepřijde, že vám něco dělají.p.doktorka i sestřička na sále byli úžasní.vrele doporucuji

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Lenka Ottová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (31)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (106)

Videa (6)

Požádejte: MUDr. Lenka Ottová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (47)

Bila krupicka po vyplni rtu
Odpověď odborníka · 4. 2. 2022

Dobrý den. Bílé žlázky na rtech - je normální nález. U někoho je vidět víc, u někoho miň. Většina lidí si jích všimne až po vyplní nebo jakémkoliv jiném zákroku na rtech, kdy zkoumají své rty s větší pozorností. Určitě, nejlepší způsob zjistit,...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Článek (1)

Lékaři z pracoviště

OTTLENS s. r. o.

OTTLENS s. r. o.

Požádejte: MUDr. Lenka Ottová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!