MUDr. Renata Pásková

MUDr. Renata Pásková

Žádné recenze
Ohodnotit
Široká 1, Tovačov, Olomoucký kraj
MUDr. Renata Pásková
MUDr. Renata Pásková
Žádné recenze

Informace

MUDr. Renata Pásková je specialistkou v oboru dermatovenerologie a korektivní dermatologie. Absolvovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, kterou dokončila v roce 1988. Složila atestaci z dermatovenerologie I. a II. stupně a je držitelkou diplomu celoživotního vzdělávání. Kromě toho též získala licenci ČLK pro výkon samostatné lékařské praxe v oboru dermatovenerologie a licenci pro výkon vedoucího lékaře – primáře zdravotnického zařízení pro obor dermatovenerologie. Nyní působí v Lékařském centru kůže a kosmetiky v Přerově. Je členkou množství odborných společností, mezi které patří Česká lékařská komora, Česká lékařská společnost J. E. Purkyně, Společnost korektivní dermatologie a kosmetiky nebo České akademie dermatovenerelogie. Ve Společnosti korektivní dermatologie a kosmetiky zastává funkci členky předsednictva.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Renata Pásková nabízí komplexní služby kožní ambulance pro děti i dospělé, zároveň poskytuje služby estetické dermatologie. Mezi ošetření estetické dermatologie patří chemický peeling, plazmaterapie A-PRP pro omlazení pleti, aplikace botulotoxinu k redukci vrásek, mezoterapie k omlazení nejen obličeje, ale i dekoltu nebo rukou, karboxyterapie, neboli eliminace známek stárnutí za pomoci injekcí oxidu uhličitého, ošetření IPL (intenzivní pulzní světlo) pro odstranění chloupků a cévek v obličeji, dále zde lze podstoupit odstranění různých kožních výrůstků či vyhlazení vrásek metodou Plexr. 

Naše ordinace

V Lékařském centru kůže a kosmetiky vás přivítá tým zkušených odborníků v čele s MUDr. Renatou Páskovou, který je připraven poskytnout tu nejlepší péči každému svému pacientovi. Přestože centrum sídlí v Přerově v ulici Sumínova, kde je otevřeno pravidelně čtyři dny v týdnu, nabízí své služby též každou středu v Tovačově. Objednat se můžete telefonicky. Centrum nabízí i služby Lékařské kosmetiky, které se týkají kosmetických ošetření různého typu, depilace, barvení obočí a řas a v neposlední řadě zde můžete koupit různé druhy kosmetických přípravků.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kosmetická ošetření

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.