MUDr. Renata Pásková

MUDr. Renata Pásková

Žádné recenze
Ohodnotit
Široká 1, Tovačov, Olomoucký kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Renata Pásková
MUDr. Renata Pásková
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Renata Pásková je specialistkou v oboru dermatovenerologie a korektivní dermatologie. Absolvovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, kterou dokončila v roce 1988. Složila atestaci z dermatovenerologie I. a II. stupně a je držitelkou diplomu celoživotního vzdělávání. Kromě toho též získala licenci ČLK pro výkon samostatné lékařské praxe v oboru dermatovenerologie a licenci pro výkon vedoucího lékaře – primáře zdravotnického zařízení pro obor dermatovenerologie. Nyní působí v Lékařském centru kůže a kosmetiky v Přerově. Je členkou množství odborných společností, mezi které patří Česká lékařská komora, Česká lékařská společnost J. E. Purkyně, Společnost korektivní dermatologie a kosmetiky nebo České akademie dermatovenerelogie. Ve Společnosti korektivní dermatologie a kosmetiky zastává funkci členky předsednictva.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Renata Pásková nabízí komplexní služby kožní ambulance pro děti i dospělé, zároveň poskytuje služby estetické dermatologie. Mezi ošetření estetické dermatologie patří chemický peeling, plazmaterapie A-PRP pro omlazení pleti, aplikace botulotoxinu k redukci vrásek, mezoterapie k omlazení nejen obličeje, ale i dekoltu nebo rukou, karboxyterapie, neboli eliminace známek stárnutí za pomoci injekcí oxidu uhličitého, ošetření IPL (intenzivní pulzní světlo) pro odstranění chloupků a cévek v obličeji, dále zde lze podstoupit odstranění různých kožních výrůstků či vyhlazení vrásek metodou Plexr. 

Naše ordinace

V Lékařském centru kůže a kosmetiky vás přivítá tým zkušených odborníků v čele s MUDr. Renatou Páskovou, který je připraven poskytnout tu nejlepší péči každému svému pacientovi. Přestože centrum sídlí v Přerově v ulici Sumínova, kde je otevřeno pravidelně čtyři dny v týdnu, nabízí své služby též každou středu v Tovačově. Objednat se můžete telefonicky. Centrum nabízí i služby Lékařské kosmetiky, které se týkají kosmetických ošetření různého typu, depilace, barvení obočí a řas a v neposlední řadě zde můžete koupit různé druhy kosmetických přípravků.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kosmetická ošetření

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.