Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Peeling a solárium

Uzivatel
6. 9. 2007 · Poslední odpověď: 7. 9. 2007

Dobrý den,moje otázka je jednoduchá,a mám pocit že i hloupa,ale musim se zeptat...můžu navštěvovat solárko? treba po nejakem case po osetreni,ve stredu jsem byl na chemicekm peelingu a jdu za tri tydyn a pak za sest tydnu?smim tedy nejakou dobu mezi tim chodit do solarka nebo to nepripada v uvahu!!Dekuji za odpoved

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MYCLINIC prague
MYCLINIC prague
Žádné recenze
7. 9. 2007
Dobrý den, po chemickém peelíingu se sluníčku musíte vyvarovat a používat krémy s vysokým ochranným faktorem - do solária tedy nechoďte. S pozdravem MYCLINIC prague.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 6. 9. 2007
Vážený Jane, určitě Vás ošetřující lékař informoval, že po dobu aplikace chemického peelingu se nesmíte vystavovat slunečnímu záření a to ani v soláriu. Také velmi záleží jaký typ chemického peelingu Vám je aplikován,některé peelingy jsou jemnější, jiné hodně intenzivní, obecně však platí - slunce ne, hrozí vznik nežádoucích pigmentací.

Související dotazy

Hluboký peeling s TCA nebo fenolem

Tra
Tra
24. 6. 2020 · Poslední odpověď: 7. 7. 2020

Dobrý den, dělá někdo hloubkový peeling s TCA nebo fenolem už na hlubší vrásky.?

odpovědí (10)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
7. 7. 2020
Nejlepší odpověď
Ano a tepelná pevnost laseru má účinek zpřísnění skingu.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi