MUDr. Lucie Zárubová

(48 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Jungmannova 15 (26/15), Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 5148205177
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Lucie Zárubová
(48 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Mojí specializací je onkochirurgie a plastika prsou. 

Vzhledem k tomu, že se s pacientkami setkávám v době, kdy jsou na dně a dozvídají se, že mají zhoubné onemocnění, dávám jim naději a jsem s nimi od začátku až do ukončení léčby, ke které nutně patří právě i rekonstrukční fáze. Baví mě sledovat jejich přerod, a to jak se jim otevírají úplně jiné nové světy, které by paradoxně bez této nemoci nenašly. Naštěstí karcinom prsu je velmi dobře léčebně ovlivnitelný, i když se samozřejmě setkávám i s méně šťastnými konci.

Této problematice a operativě se věnuji ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady, estetickým operacím prsou a dalším pak především v Premier Clinic - prémiové klinice plastické chirurgie.

Vstupní konzultace a seznámení zpravidla pacientek s následujícím zákrokem je pro mě velmi důležité. Jestliže jsou si totiž pacientky vědomy toho, co bude následovat, je práce lékaře téměř poloviční. 

Osobně ráda pomáhám a věnuji se těm, s nimiž si rozumím po lidské stránce. A musím konstatovat, že takových pacientek je valná většina. 

Dosažené vzdělání:
  • 2005: atestační zkouška I. stupně z oboru všeobecné chirurgie
  • 2009: dosažení specializované způsobilosti pro výkon funkce v oblasti chirurgie
  • 2014: dosažení specializované způsobilosti z oboru plastické chirurgie
  • od roku 2015: zařazení do specializační přípravy v nástavbovém oboru onkochirurgie

Mými učiteli ve všeobecné chirurgii byl bezesporu doc. Vladimír Visokai, který mě vedl k disciplíně a naučil mě se rychle rozhodovat, což je v chirurgii opravdu nutností. MUDr. Alexandra Vrabcová mě ovlivlnila v rámci onkochirurgické operativy prsou. K tomuto oboru mě přivedla především svým svérázným způsobem a navíc mě naučila všechno potřebné - za to jí budu vždy vděčná. V plastické chirurgii to byl jednoznačně MUDr. Karel Urban - můj učitel, rádce, nejlepší plastický chirurg, kamarád a neuvěřitelný člověk ve všech směrech. Samozřejmě mě ovlivnila také řada dalších lidí, ale to bychom tu mohli být do zítřka a stejně bych na někoho zapomněla.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2014

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (48)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Od prvního shledání jsme si s paní doktorkou padly do oka, téměř mi četla myšlenky hned na konzultaci. Řekla jsem představu jakou "cca" mám a po zkoušce velikostí jsem věděla, že to bude ono a taky, že ano! Vše ochotně vysvětlila co se zákroku a reko...Číst dál

MUDr. Lucie Zárubová · 26. 9. 2023

Dobrý den, velmi pěkně děkujeme za recenzi, která nás potěšila. Jsme rádi, že jste s výsledkem operace spokojená. Budeme se na Vás opět těšit u nás na klinice. Váš Premier Clinic tým.

Paní doktorka je moc šikovná a milá. Jsem ráda, že jsem augmentaci s modelací podstoupila právě u paní doktorky. Děkuji moc :-)

Kompletní příběh (Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)):
Zvětšení prsou na 550ml Motiva

Dokonale odvedena práce na mých prsou?

Kompletní příběh (Zvětšení prsou):

Úžasná paní doktorka, a dokonale odvedena práce.

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Subkutanni mastektomie
Odpověď odborníka · 4. 9. 2018

Dobrý den. Při operaci se musí odstranit celá žláza - tuk a kůže se nechávají, jedná se o jiný orgán. Dopředu říci jak "tlustý" či "tenký" bude kožně tukový kryt je problematické a odvíjí se od velikosti prsu, habitu, i věku pacientky, tak...

Číst dál

Články (2)

Kliniky

Premier Clinic

Premier Clinic

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.