Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Marcela Brenerová

Dermatologie Praha
Dermatologie Praha
Asklepion - Klinika a institut estetické medicíny

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Marcela Brenerová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Marcela Brenerová - Dermatologie Praha

Uvítání

MUDr. Marcela Brenerová se věnuje dermatologii. Působí ve Fakultní nemocnici v Motole (dermatovenerologické oddělení) a v Institutu Asklepion (oddělení korektivní dermatologie). 

Vlastní několik atestací a specializací – například Atestační zkoušku z dermatovenerologie (evropský stupeň atestace), Specializovanou způsobilost lékaře v oboru dermatovenerologie či Diplom celoživotního vzdělávání lékařů.

V roce 2010 jí také bylo uděleno stipendium Deutsche Dermatologische Gesellschaft pro pobyt na vybrané Německé dermatologické klinice.

Kromě toho získala několik certifikátů, kurzů a osvědčení. Mezi ně patří například Rezidentský kurz pro lékaře na oddělení Dermatovenerologie, American University of Beirut, Libanon.

Je členkou řady medicínských společností, konkrétně Dermatovenerologické společnosti ČLS JEP, Společnosti pro korektivní dermatologii JEP a Evropské akademie dermatovenerologie EADV.

Zároveň se věnuje odborné a publikační činnosti a aktivně se účastní odborných kongresů a konferencí.

Naše ordinace

Oddělení korektivní dermatologie Institutu Asklepion nabízí širokou škálu služeb z dané oblasti. Pro oddělení je navíc charakteristické špičkové technologické vybavení (včetně nejmodernějších laserů). Zároveň můžete počítat s individuálním přístupem při řešení vašich problémů.

Aplikace botulotoxinu 

Trápí vás drobné vrásky na čele? Nebo se smějete tak často, že ze smíchu máte kolem očí vějířky? Oba zmíněné typy vrásek jsou způsobeny mimikou. A právě díky botulotoxinu je možné mimické svaly na čas „vyřadit z provozu“ a vrásky, které se nacházejí nad nimi, vyhladit. Máte z aplikace této látky obavy? Pak musíme zmínit, že v Institutu Asklepion najdete nejzkušenější tým dermatologů v ČR – od našich odborníků se učí i konkurence. Při pravidelné aplikaci navíc získáte trvalou slevu 10 %.

Průběh ošetření je rychlý a probíhá ambulantně. Nutno zmínit, že botulotoxin je vhodný i pro řešení dalších obtíží – například nadměrného pocení. Tuto látku lze snadno aplikovat i do oblasti podpaží, dlaní či chodidel. Doba účinku je poté individuální, zpravidla se však jedná o období o délce 6 až 8 měsíců.

Aplikaci botulotoxinu jak pro redukci vrásek, tak k odstranění pocení je možné provádět celoročně a jde o ošetření vhodné jak pro ženy, tak i muže.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Chemický peeling
Dermabraze
Digitální dermatoskop - diagnostika znamének
Frakční laserový resurfacing
Injekční výplně
   Restylane®
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Fotorejuvenace / Resurfacing
   Laserová léčba akné
Léčba akné
Léčba vypadávání vlasů
   Léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie
Ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL)
   Fotoepilace (IPL)
   Fotorejuvance (IPL) - omlazení pleti
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma)
   Plazma terapie RegenPlazma
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (ShapeUp!, Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé)
Regenerace kůže s využitím plazmy – přístroj Portrait

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video

Odstranění pigmentových skvrn
12.3.2020

Dermatoložka kliniky Asklepion MUDr. Marcela Brenerová vysvětluje, jak probíhá ošetření oblastí vystavených slunečnímu záření,...

Napište nám

Adresy

Dermatologie Praha
Adresa
Londýnská 160/39
12000 Praha
Praha 2
Česká republika