MUDr. Marcela Brenerová

MUDr. Marcela Brenerová

Žádné recenze
Ohodnotit
Londýnská 160/39, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
MUDr. Marcela Brenerová
MUDr. Marcela Brenerová
Žádné recenze

Informace

  • 261 návštěv profilu

MUDr. Marcela Brenerová se věnuje dermatologii. Působí ve Fakultní nemocnici v Motole (dermatovenerologické oddělení) a v Institutu Asklepion (oddělení korektivní dermatologie).

Vlastní několik atestací a specializací – například Atestační zkoušku z dermatovenerologie (evropský stupeň atestace), Specializovanou způsobilost lékaře v oboru dermatovenerologie či Diplom celoživotního vzdělávání lékařů.

V roce 2010 jí také bylo uděleno stipendium Deutsche Dermatologische Gesellschaft pro pobyt na vybrané Německé dermatologické klinice.

Kromě toho získala několik certifikátů, kurzů a osvědčení. Mezi ně patří například Rezidentský kurz pro lékaře na oddělení Dermatovenerologie, American University of Beirut, Libanon.

Je členkou řady medicínských společností, konkrétně Dermatovenerologické společnosti ČLS JEP, Společnosti pro korektivní dermatologii JEP a Evropské akademie dermatovenerologie EADV.

Zároveň se věnuje odborné a publikační činnosti a aktivně se účastní odborných kongresů a konferencí.

Oddělení korektivní dermatologie Institutu Asklepion nabízí širokou škálu služeb z dané oblasti. Pro oddělení je navíc charakteristické špičkové technologické vybavení (včetně nejmodernějších laserů). Zároveň můžete počítat s individuálním přístupem při řešení vašich problémů.

Aplikace botulotoxinu

Trápí vás drobné vrásky na čele? Nebo se smějete tak často, že ze smíchu máte kolem očí vějířky? Oba zmíněné typy vrásek jsou způsobeny mimikou. A právě díky botulotoxinu je možné mimické svaly na čas „vyřadit z provozu“ a vrásky, které se nacházejí nad nimi, vyhladit. Máte z aplikace této látky obavy? Pak musíme zmínit, že v Institutu Asklepion najdete nejzkušenější tým dermatologů v ČR – od našich odborníků se učí i konkurence. Při pravidelné aplikaci navíc získáte trvalou slevu 10 %.

Průběh ošetření je rychlý a probíhá ambulantně. Nutno zmínit, že botulotoxin je vhodný i pro řešení dalších obtíží – například nadměrného pocení. Tuto látku lze snadno aplikovat i do oblasti podpaží, dlaní či chodidel. Doba účinku je poté individuální, zpravidla se však jedná o období o délce 6 až 8 měsíců.

Aplikaci botulotoxinu jak pro redukci vrásek, tak k odstranění pocení je možné provádět celoročně a jde o ošetření vhodné jak pro ženy, tak i muže.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Obrázky (2)

Videa (1)

Kliniky

Požádejte: MUDr. Marcela Brenerová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!