MUDr. Martin Fiala - MEDICOM Clinic

MUDr. Martin Fiala - MEDICOM Clinic Premium

(39 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Viniční 235, Brno, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 2 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1143380173
MUDr. Martin Fiala - MEDICOM Clinic Premium
(39 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo
  • Navštívit web
  • 2571 návštěv profilu

Plastické operace břicha, horních víček, liposukce, zvětšení prsou, rekonstrukce v oblasti obličeje, chirugie.

Důležitá je pro mě spokojenost klienta a dobrý výsledek.

Jak v oblasti rekonstrukční chirurgie, tak i estetické medicíny podle mne platí: Jenom život, který žijeme pro ostatní stojí za to (A. Einstein). A to se snažím ve své praxi naplňovat.

Je moderní, dobře technicky vybavená, personál je milý s lidským přístupem, ale přesto vysoce profesionální.

Vzdělání:

MUDr. Martin Fiala absolvoval v roce 1999 studijní obor všeobecné lékařství na lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. O tři roky později, v roce 2002, úspěšně složil atestaci I. stupně z oboru všeobecné chirurgie. V roce 2006 složil rovněž specializační atestační zkoušku z dětské chirurgie a v roce 2011 z plastické chirurgie. 

Praxe:

Po promocích, v roce 1999, nastoupil na oddělení chirurgie do Masarykova onkologického ústavu v Brně, kde zůstal do roku 2001. Od roku 2001 do roku 2006 se věnoval dětské chirurgii na Klinice dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie ve Fakultní nemocnici v Brně. Mezi lety 2006 a 2009 působil jako plastický chirurg na oddělení plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici v Olomouci. Mezi lety 2008 a 2018 pracoval jako ordinář pro oblast plastické chirurgie v Ambulantní chirurgii, s.r.o. 

Od roku 2009 je plastickým chirurgem specializovaným na rekonstrukční operace na Klinice popálenin a rekonstrukční chirurgie ve FN v Brně. Od roku 2013 je rovněž plastickým chirurgem se specializací na rekonstrukční chirurgii, neonatální chirurgii a rozštěpové vady na Klinice dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie ve FN v Brně. Od roku 2018 je plastickým chirurgem v MEDICON Clinic, která se nachází v Brně. 

Stáže:

V roce 2007 se MUDr. Martin Fiala zúčastnil stáže na Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysoké nad Jizerou. Od roku 2009 do roku 2010 absolvoval studijní pobyt na Klinice estetické a plastické chirurgie v Brně. V roce 2010 se zúčastnil kurzu zaměřeného na chirurgii ruky ve Fakultní nemocnici Olomouc. V roce 2011 podnikl vzdělávácí stáže na Klinikách plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady a v Nemonici Na Bulovce v Praze. 

V roce 2015 se zúčastnil evropského kraniofaciálního kongresu v Gotenborgu. V roce 2017 navštívil kongres konaný v Brně, který byl zaměřen na plastickou chirurgii. 

V rekonstrukční chirurgii se věnuji oblasti vrozených vad u dětí, zejména pak rozštěpům obličeje, také rekonstrukcím v oblasti obličeje po úrazech a resekcím s fokusem na oculoplastic surgery, rekonstrukcím nosu a gynekologické rekonstrukční chirurgii v oblasti vulvy. V těchto oblastech jsem také autorem publikací a přednášek, a to i zahraničních.

Konzultace před zákrokem probíhají v přátelském duchu a snaze najít společný průsečík Vašich přání, estetického záměru, technických a medicínských možností. Je to podobné jako v umění, ke kterému má z jistého úhlu pohledu plastická chirurgie velmi blízko.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2002

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Operace intimních partií

Dermatologie

Recenze (39)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Chtěla bych Vám hlavně moc poděkovat za to, že se zase cítím jako žena 😊 Sestřičky jsou naprosto úžasné a na recepci velmi milé. Pan doktor Fiala měl výborný přístup, byl vtipný a všechno od první konzultace až po poslední pooperační kontrolu prob...Číst dál

Moc děkuji za veškerou péči kterou mi poskytla tahle klinika. Byla jsem tu se vším naprosto spokojená. Můžu jen doporučit :)

Nemám, co bych vytkla. Jsem ráda, že jsem zvolila Vaši kliniku. 🤍

Můžu jen a jen doporučit ! Nejlepší přistup pan Mudr. Fiala !! Užasný člověk, skvělý přistup a nadherná prsa mi pak doktor udělal :-) Ale samozřejmě celý tým MEDICOMU byl skvěly :-) a ja se ráda ještě určitě vrátím !!:-)

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Martin Fiala - MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (10)

Velká spokojenost v Medicom Brno

Na celkové hodnocení přístupu veškerého personálu, lékařů, sestřiček a recepčních, je 10 hvězdiček málo, byla jsem opravdu velice spokojena. V neposlední řadě bych ráda vyzdvihla prostředí v kterém jsem se v době zákroku pohybovala. Cítila jsem...

Číst dál
Abdominoplastika po 4 dětech ve 40 letech

..rozhodování netrvalo dlouho. Pohled do zrcadla mě přesvědčil, že už je opravdu čas s mým "bříškem" něco dělat. Pravda, cvičení mě moc nebere a běžná výmluva - není čas, takže rychlá volba byla operace. Na stránky Medicomu jsem vplula náhodou,...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (20)

Kliniky

Požádejte: MUDr. Martin Fiala - MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!