MUDr. Martin Fiala - MEDICOM Clinic

MUDr. Martin Fiala - MEDICOM Clinic Premium

(48 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Viniční 235, Brno, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 4 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1143380173
MUDr. Martin Fiala - MEDICOM Clinic Premium
(48 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 4290 návštěv profilu

Plastické operace břicha, horních víček, liposukce, zvětšení prsou, rekonstrukce v oblasti obličeje, chirugie.

Důležitá je pro mě spokojenost klienta a dobrý výsledek.

Jak v oblasti rekonstrukční chirurgie, tak i estetické medicíny podle mne platí: Jenom život, který žijeme pro ostatní stojí za to (A. Einstein). A to se snažím ve své praxi naplňovat.

Je moderní, dobře technicky vybavená, personál je milý s lidským přístupem, ale přesto vysoce profesionální.

Vzdělání:

MUDr. Martin Fiala absolvoval v roce 1999 studijní obor všeobecné lékařství na lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. O tři roky později, v roce 2002, úspěšně složil atestaci I. stupně z oboru všeobecné chirurgie. V roce 2006 složil rovněž specializační atestační zkoušku z dětské chirurgie a v roce 2011 z plastické chirurgie. 

Praxe:

Po promocích, v roce 1999, nastoupil na oddělení chirurgie do Masarykova onkologického ústavu v Brně, kde zůstal do roku 2001. Od roku 2001 do roku 2006 se věnoval dětské chirurgii na Klinice dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie ve Fakultní nemocnici v Brně. Mezi lety 2006 a 2009 působil jako plastický chirurg na oddělení plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici v Olomouci. Mezi lety 2008 a 2018 pracoval jako ordinář pro oblast plastické chirurgie v Ambulantní chirurgii, s.r.o. 

Od roku 2009 je plastickým chirurgem specializovaným na rekonstrukční operace na Klinice popálenin a rekonstrukční chirurgie ve FN v Brně. Od roku 2013 je rovněž plastickým chirurgem se specializací na rekonstrukční chirurgii, neonatální chirurgii a rozštěpové vady na Klinice dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie ve FN v Brně. Od roku 2018 je plastickým chirurgem v MEDICON Clinic, která se nachází v Brně. 

Stáže:

V roce 2007 se MUDr. Martin Fiala zúčastnil stáže na Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysoké nad Jizerou. Od roku 2009 do roku 2010 absolvoval studijní pobyt na Klinice estetické a plastické chirurgie v Brně. V roce 2010 se zúčastnil kurzu zaměřeného na chirurgii ruky ve Fakultní nemocnici Olomouc. V roce 2011 podnikl vzdělávácí stáže na Klinikách plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady a v Nemonici Na Bulovce v Praze. 

V roce 2015 se zúčastnil evropského kraniofaciálního kongresu v Gotenborgu. V roce 2017 navštívil kongres konaný v Brně, který byl zaměřen na plastickou chirurgii. 

V rekonstrukční chirurgii se věnuji oblasti vrozených vad u dětí, zejména pak rozštěpům obličeje, také rekonstrukcím v oblasti obličeje po úrazech a resekcím s fokusem na oculoplastic surgery, rekonstrukcím nosu a gynekologické rekonstrukční chirurgii v oblasti vulvy. V těchto oblastech jsem také autorem publikací a přednášek, a to i zahraničních.

Konzultace před zákrokem probíhají v přátelském duchu a snaze najít společný průsečík Vašich přání, estetického záměru, technických a medicínských možností. Je to podobné jako v umění, ke kterému má z jistého úhlu pohledu plastická chirurgie velmi blízko.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2002

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Operace intimních partií

Dermatologie

Recenze (48)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Jsem velmi spokojená s výsledkem zákroku. Pan dr. Fiala má zlaté ruce, splnil moje očekávání a oceňuji i jeho odborný přístup. Celkově byl personál Medicomu velmi milý a ochotný, prostředí příjemné :)

Mohu jen a jen doporučit 😊

Děkuji za profesionální přístup k pacientovi i perfektně provedenou práci. Vaši kliniku všem doporučuji. Přeji hodně úspěchů i takto spokojených klientů.

Skvělé služby ! Krásné prostředí ! Profesionální přístup lékařů i sestřiček! Na každou další návštěvu u Vás se těším a vždy odcházím domů spokojená. Vřele Vaši kliniku doporučuji.

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Martin Fiala - MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (10)

Velká spokojenost v Medicom Brno

Na celkové hodnocení přístupu veškerého personálu, lékařů, sestřiček a recepčních, je 10 hvězdiček málo, byla jsem opravdu velice spokojena. V neposlední řadě bych ráda vyzdvihla prostředí v kterém jsem se v době zákroku pohybovala. Cítila jsem...

Číst dál
Abdominoplastika po 4 dětech ve 40 letech

..rozhodování netrvalo dlouho. Pohled do zrcadla mě přesvědčil, že už je opravdu čas s mým "bříškem" něco dělat. Pravda, cvičení mě moc nebere a běžná výmluva - není čas, takže rychlá volba byla operace. Na stránky Medicomu jsem vplula náhodou,...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (20)

Kliniky

Požádejte: MUDr. Martin Fiala - MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!