Jak jednou zkusíte, musíte znovu

Ankyra

S paní doktorkou jsem maximálně spokojená!!! Je opravdový profesionál s šikovnýma rukama a estetickým cítěním a zároveň milý a ochotný člověk, který vám poradí, co je pro vás nejlepší. Cca před rokem a půl jsem podstoupila ošetření frakčním laserem. Po překonání prvního týdne, kdy na mě nebyl příjemný pohled, nastala maximální spokojenost! Kdybych si nyní mohla dovolit týden dovolené a měla finanční rezervy, podstoupila bych zákrok znovu. I s ostatními ošetřeními jsem vždy byla spokojená (peeling Inno, chemický peeling, výplň nosoretních rýh, Dysport -čelo a glabela). Naposledy jsem před čtvrt rokem podstoupila výplň kruhů pod očima – žádné modřiny, otoky, efekt viditelný v podstatě ihned! Spousta lidí mi po návratu z mateřské dovolené do práce řekla, že vypadám výborně a odpočatě, což každá máma ví, že samo o sobě dost dobře nejde. Je to zásluha paní doktorky, zvedla mi sebevědomí! Všechny zákroky provádí citlivě a s respektem k vaší tváři, takže vypadáte přirozeně a nikdo nepozná, čím to vlastně je, že jste zkrásněla. Říkám, že je „návyková“ :-). Jak jednou zkusíte, musíte znovu… Je pravda, že po finanční stránce se nejedná o zanedbatelné položky, ale i v tomto směru vychází paní doktorka stálým klientům vstříc. Pochvala patří i jejímu milému a ochotnému personálu.

Zobrazit příspěvky1 Skrýt příspěvky1
Lucie

Dobrý den,

děkuji za Váš pozitivní příspěvek...úplně jste mě nabudila se sebou taky nechat něco udělat :-D :-D. Nezvažujete náhodou i nějaký "větší" zásah? A taky by mě zajímalo, jestli nemáte nějaké fotky Před a Po...o))))

Mějte se krásně a užívejte nadcházející teplé dny!

Lucka

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Maruska 26.9.2017
Spokojený/á

Včera jsem podstoupila ošetření v Amaryllis ošetření. Šla jsem tam s cílem zlepšit stav pleti, přeci jenom třicítka na krku :D a také mě poslední dobou trápí trošku pigmentace v obličeji - začínají se mi víc dělat a teď ... Více 

1 Like   2 Komentářů  
Registrovaný uživatel 19.4.2019
Spokojený/á

Mám předplaceny 4 zákroky (celkově však 5) u vás na klinice. Paní dotorka moc příjemná, snaží se poradit.

Doktor ve Vašem okolí