MUDr. Veronika Hromádková

MUDr. Veronika Hromádková

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Na Příkopě 1047/17, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Veronika Hromádková
MUDr. Veronika Hromádková
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Veronika Hromádková vystudovala I. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze.

V roce 2019 úspěšně složila specializační atestační zkoušku z oboru plastké chirurgie.

Klinika plastické chirurgie Esthé, a. s. se nachází na ulici Na Příkopě v Praze 1. Svým klientům nabízí služby již od roku 1997.

Vedoucím lékařem tohoto soukromého zdravotnického zařízení je uznávaný doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.

Klinika Esthé, a. s. nabízí klientům rozsáhlé služby především z oboru plastické chirurgie a estetické medicíny. Specializuje se proto na zákroky prováděné v oblasti obličeje a hlavy, prsou, těla a končetin. Výjimkou nejsou ani liposukce.

Součástí kliniky jsou certifikovaní lékaři, kteří pracují pouze s těmi nejmodernějšími přístroji a uplatňují nejnovější medicínské postupy. Kromě provádění operací lékaři nezanedbávají ani pooperační péči o klienty. Rovněž se věnují reopracím neúspěšných zákroků, jež byly realizovány na jiných pracovištích.

MUDr. Veronika Hromádková pracovala od roku 2012 do roku 2014 na oddělení chirurgie ve Fakultní nemocnici Kralovské Vinohrady v Praze.

Od roku 2014 až do dnešní doby pracuje v Nemocnici Na Bulovce, a to na oddělení plastické chirurgie. Zde se zaměřuje například na rekonstrukce prsou onkologicky znevýhodněných pacientek, které podstoupily ablaci. V současné době působí také na privátní klinice Esthé, která se specializuje především na oblast plastické chirurgie. Tady se zabývá zejména chirurgickým odstraněním podkožních a kožních útvarů, nádorů a znamének, také liposukcemi, labioplastikami (plastika stydkých pysků), zvětšením rtů, operacemi horních a dolních očních víček a operacemi prsou (zvětšení, zmenšení, modelace).

Lékařka se zajímá o estetickou medicínu, rovněž o injekční a miniinvazivní zákroky. Je držitelkou ceritfikátu pro aplikace výplňových materiálů, botulotoxinu a uplatňování dalších technik.

Neustále se vzdělává v oboru estetické medicíny a plastické chirurgie, pravidelně se účastní odborných lékařských kongresů nejen v Čechách, ale i v zahraničí.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje

Na podzim 2020 jsem podstoupila plastiku horních víček u paní MUDr. Veroniky Hromádkové. Paní doktorka je velmi milá, ochotná, vše pečlivě vysvětlila. Zákrok probíhal v místním znecitlivění, bezbolestně, cítila jsem pouze tlaky. I při zákroku samém...Číst dál

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (3)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.