Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Tlusté tváře, propadlé koutky rtů

Anonymous825226
Anonymous825226
16. 8. 2019 · Poslední odpověď: 11. 11. 2019

Dobrý den, Mám buclaté tváře, které občas vypadají až latekle a k tomu takové propadlé koutky, takže mi i lidi často říkají, te vypadam nastvane či smutně. Je možné to nějak změnit? Co by fungovalo?

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 19. 8. 2019
Nejlepší odpověď
Liposukci bych nedoporučoval, může zanechat nehezké vlnění tváří. Někdo odstraňuje tuk z tváří - tzv Corpus adiposum Bischati, tedy Bischatectomie. Já tento výkon nikdy neprováděl, ač mám "jen" 25 leté zkušenosti s estetickou chirurgií a neviděl jsem výsledky ani po takovéto době, troufám si odhadnout, že ve vyšším věku tváře rychle povadají a pak tuplem může klientka vypadat staře. Ale to je jen moje spakulace.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 19. 8. 2019
Dobrý den,
doporučila bych osobní a nezávaznou konzultaci u nás na Klinice YES VISAGE, kde bychom určili, jaký postup a zákrok by pro Vás byl vhodný. Můžete se objednat

S pozdravem
MUDr. Tereza Gabryšová
Premium
Dobrý den, vždy je možné najít řešení. Fotka ale nic neříká, mohla byste přijít na konzultaci, abychom vše probrali osobně? Můžeme kombinovat injekční lipolýzu, PB séra, nebo radiofrekvenční lifting. A mnoho dalšího. Pokud Vás nabídka zaujala - ozvěte se nám obratem, abychom Vám nabídli brzký termín.
Klinika Altos

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi