Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1. 6. 2018 · Aktualizováno: 6. 10. 2023

QuickLift

Stojí to za to

O lékaři

2 adresy v Jihomoravský kraj
Hodnocení:
QuickLift

Chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr. Tomáši Ventrubovi za skvěle provedený zákrok, příjemné chování a přístup a ochota. Můj dík patří rovněž sestřičce Karolíně Husákové, která byla rovněž ve všech ohledech skvělá. S výsledkem jsem velice spokojená a tuto kliniku všem vřele doporučuji. Hana M.

2

Komentáře (2)

A´tko, jak jste zvládala rekonvalescenci? A kdy jste mohla mezi lidi?
Odpovědět
Rekonvalescenci jsem zvládla velice dobře. Třetí den po zákroku se objevil větší otok, který následující dny opadával. Mezi lidi jsem mohla jít tak 5 -6 den. Měla jsem pod ušima na spodní čelisti menší modřiny, které se dají snadno zatřít. určitě doporučuji.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Je mi 60, ale vypadám na 40

V Brně v Perfekt Clinic MUDr.Pavel Kobzik si mne okamžitě získal.Lidsky,mily,usměvavy,dostatečně mi vysvětlil .Operace v ANALGOSEDACI Facelift a Nect lift..řez přez ucho se da ukryt za výběžek Tragus.V Brně jsem totiž byla už na pohovoru v několika...

Číst dál
Facelift - návrat do života
Paní doktorka byla ke mně velmi milá a ochotná. Operaci - facelift provedla precizně a vrátila mi to, co mi tolik let chybělo. Je nejen vynikající specialistka, ale taky moc příjemná dáma. Blanka Kopřivová

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.