MUDr. Jan Tesař, FEBO

MUDr. Jan Tesař, FEBO

Žádné recenze
Ohodnotit
Karlovo náměstí 2097/10, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Jan Tesař, FEBO
MUDr. Jan Tesař, FEBO
Žádné recenze

Informace

MUDr. Jan Tesař, FEBO je očním lékařem specializujícím se na blefaroplastiku neboli plastiku očních víček působícím v Ústřední vojenské nemocnici a také na klinice ALTOS. MUDr. Jan Tesař, FEBO vystudoval 3. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a získal prestižní atestaci FEBO (The European Board of Ophthalmology Diploma Examination) v Paříži ve Francii. Tento titul za jeho jménem je potvrzení, že je MUDr. Jan Tesař, FEBO opravdu skutečným mezinárodně uznávaným očním specialistou a v České republice lékařů s tímto titulem dosud není mnoho. MUDr. Jan Tesař, FEBO mimo jiné také působí ve výboru Evropské oftalmologické společnosti (SOE) a podílí se na klinických studiích (Columbus).

MUDr. Jan Tesař. FEBO se zdokonaloval jako oční lékař i mimo svou rodnou zemi a své zkušenosti sbíral na zahraničních kurzech očního zaměření po celém světě. Absolvoval také stáže v zahraničí a to na očních klinikách v Brazilii a Irsku. Mezi další významná místa, kde se MUDr. Jan Tesař, FEBO vzdělával, patří Inselspital ve švýcarském Berně pod vedením profesora Wolfa či londýnské Thomas Hospital ve Velké Británii. Kurz refrakční chirurgie, jejíž náplní je odstraňování refrakčních poruch jako jsou krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, presbyopie a aberace vyšších řad, absolvoval na španělském ostrově Tnerife. Kurz laseru na korekci očních vad absolvoval v Paříži a kurz laseru Navilas (navigovaný laser sítnice) v sousedním Německu. 

Nyní díky své praxi v zahraničí ovládá několik cizích jazyků. Domluví se s Vámi kromě jazyka českého také anglicky, portugalsky i francouzsky. Své zkušenosti nejen ze zahraničí si nenechává pro sebe, ale rozhodl se o ně podělit a předat je budoucím optikům na Vyšší odborné škole zdravotnické v Praze. Jeho poznatky však nezůstávají za zdmi školy, může je čerpat i široká veřejnost a to z jeho odborných publikací, které vydává od roku 2013.

Problémy se zrakem trápí velké množství lidí, ať už jde o děti, mladé či staré. Každý známe někoho s brýlemi, které se staly běžným módním doplňkem. Oční vady trápí mnoho z nás, ať už jde o krátkozrakost či těžší formy postižení zraku a jiné oční patologie. Zrak je jeden z našich smyslů, o který je třeba pečovat a to za pomoci odborníků. MUDr. Jan Tesař, FEBO provedl nesčetně očních operací, nasbíral zkušenosti po boku odborníků v oboru očního lékařství z celého světa a proto patří mezi ty oční lékaře, kteří Vám pomohou vidět svět o něco lépe.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.