Oční ordinace Teplice s.r.o.

Oční ordinace Teplice s.r.o.

Žádné recenze
Ohodnotit
Duchcovská 304/10, Teplice, Ústecký kraj
Oční ordinace Teplice s.r.o.
Oční ordinace Teplice s.r.o.
Žádné recenze

Informace

Oční ordinace Teplice s. r. o. nabízí odstranění vrásek pomocí botulotoxinu a kožních výplňových materiálů, provádí také plastické operace očních víček. Kromě toho nabízí komplexní oční vyšetření, léčbu onemocnění víček, spojivek, rohovek, duhovek, slzných cest, diagnostiku onemocnění čoček, ošetření drobných poranění oka, konzultace či zprostředkování všech typů refrakčních operací a řadu dalších služeb, které můžete konzultovat na stránkách ordinace.

Plastické operace

Z oblasti plastické chirurgie provádí odstranění kožních útvarů a deformit, mateřských znamének na obličeji, na víčkách a v jejich okolí, odstranění pigmentových névů. Poskytuje také plastické operace horních a dolních víček. A v neposlední řadě nabízí odstranění vějířových vrásek kolem očí, vrásek mezi obočím a na čele pomocí aplikace botulotoxinu nebo kyseliny hyaluronové.

V ordinaci Vám také pomohou zbavit se nadměrného pocení (hyperhidrózy) pomocí botulotoxinu.

Nabízené zákroky jsou prováděny ambulantně a použito je místní znecitlivění. Aby byla jizva co nejméně nápadná, řez bývá umístěn do fyziologických rýh či přirozených vrásek. Aby se také snížila tvorba jizev, je použito tzv. atraumatické šití.

Plexr

Od roku 2016 je možné na tomto pracovišti také podstoupit zákroky pomocí unikátního přístroje Plexr. Ten nabízí ošetření bez použití skalpelu. Funguje na principu tvorby plazmy. Rekonvalescence je kratší, nevznikají jizvy ani modřiny, není potřeba odstraňovat stehy. Po ošetření se objeví pouze drobné stroupky, které do deseti dnů zmizí. Plexr se využívá zvláště na povolená oční víčka (neinvazivní blefaroplastika), vyhlazení vrásek, léčbu akné, odstranění jizev a pigmentových skvrn atd.

Vedoucí lékařkou této oční ordinace je MUDr. Miroslava Kokošková. Paní doktorka vystudovala 1. Lékařskou fakultu Univerzity v Praze, na které promovala v roce 1994 (dosažená odbornost: oftalmologie).

Oční ordinaci Teplice s. r. o. najdete na adrese Duchcovská 304/10, Teplice, 415 01. Otevřeno je od pondělí do pátku.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Plastická chirurgie

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.