Laserová dermatologická klinika ALTOS

Laserová dermatologická klinika ALTOS Premium

(38 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Karlovo náměstí 2097/10, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 8 hodin
IČP nebo IČO 28192257
Laserová dermatologická klinika ALTOS Premium
(38 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 5147 návštěv profilu

Můžeme vám nabídnout:

 • plastickou operaci očních víček
 • neinvazivní facelifting
 • zvětšování rtů
 • fotoomlazení
 • mezoterapie, biorevitalizace
 • léčba celulitidy, tvarování kontur těla
 • laserové epilace
 • výkony z oblasti klasické i laserové dermatologie

Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si konzultaci.

Pro nás je především důležité to, abychom zvládli vše podstatné k vaší spokojenosti. Abyste měli k dispozici dostatek informací, cítili se s námi dobře a bezpečně a využívali jste pouze ty procedury, které mají pro vás smysl a nenesou s sebou zbytečné riziko.

Děláme maximum proto, aby byl výsledek podle představ, aby se vaše trápení i problémy rozplynuly, a abyste u nás nastartovali novou fázi života – krásnější, zdravější, spokojenější a zářivější.

Každý zákrok je samozřejmě jiný. Některé procedury jsou s trochou nadsázky banality, na které si můžete pomalu odskočit při polední pauze, na některé se zase bude potřeba zodpovědně připravit.

Pokud máte zákrok vybraný, můžete se na našich stránkách dočíst vše podstatné. Pokud nevíte jistě anebo zkrátka chcete proces urychlit, můžete nám rovnou zavolat, napsat či se objednat na konzultaci.

Jsme připraveni zodpovědět veškeré dotazy a pomoci vám zorientovat se na dnes již velmi vyspělém a téměř všemocném trhu krásy a zdraví. Naše centrum estetické medicíny Praha vás nadšeně přivítá, neváhejte se tedy o kvalitě našich služeb přesvědčit na vlastní kůži.

Co může dokázat plastická chirurgie?

Především vám změní život, a to bez nadsázky. S tímto prohlášením budou zcela určitě souhlasit zejména ti, kteří se nějakým způsobem trápí se svým tělem.

Naše klinika je tedy místem, kde se můžete stát novým člověkem.

Radost ze života je často dána parametrem spokojenosti se sebou samými. A jestliže vám k této spokojenosti může pomoci naše klinika estetické a plastické chirurgie, pak to určitě stojí za zkoušku.

Jestliže hledáte profesionální a spolehlivou kliniku specializující se na oblast estetické a plastické chirurgie, pak hledáte pravděpodobně ALTOS.

Plastická chirurgie a procedury s tímto oborem spojené jsou zpravidla pro každého velmi citlivé i náročné. Jde totiž o tělo, o vaše tělo, které máte pouze jedno na celý život, tudíž i jeho případné úpravy jsou dlouhotrvajícího rázu. My si tohle všechno plně uvědomujeme.

Záleží nám především na vašem bezpečí a spokojenosti.

Budeme k vám přistupovat individuálně a zaměřovat se pouze na vás. Pro nás nejste dalším kusem, ale tím nejdůležitějším zákazníkem, jehož tělo je specifické, stejně tak i vaše požadavky. Chceme abyste byli dokonale spokojení, proto se budeme snažit najít pro vás to nejvhodnější řešení.

Plastický chirurg drží v rukou vaši budoucnost, a z tohoto důvodu jsou součástí našeho týmu odborníků pouze lékaři s bohatými zkušenostmi. Součástí kliniky jsou rovněž moderní a špičkové přístroje té nejvyšší kvality.

VAŠE TĚLO MLUVÍ VZHLEDEM

Klinika ALTOS patří v současné době k jedinému pracovišti v České republice, které je vybaveno nejmodernějšími špičkovými lasery DEKA. Jde například o - Synchro cévní laser určený pro neinvazivní omlazení, Motus AX pro bezbolestnou epilaci, Synchro QS4 na odstranění pigmentací, další SmartXide2 pro efektivní vyhlazení vrásek, jež je nápomocen také při odstraňování kožních lézí.

Revoluční přístroj Motus AX s technologií Moveo je zárukou bezbolestného a trvalého odstranění chloupků. Byl speciálně navržen tak, aby se přizpůsobil jakémukoli typu pleti. Lze ho použít kdykoliv během roku. Oproti jiným laserovým přístrojům zaručuje minimální počet ošetření. Patentovaná technologie MOVEO je založena na účinnosti, rychlosti, bezpečnosti a jednoduchosti. Poprvé byl představen na veletrhu MONACO 14th Aesthetic & Anti-aging Medicine World v březnu 2016 a klinika Altos je jediná v ČR, která ho využívá.

Klinika Altos nabízí komplexní péči v moderním komfortním prostředí – zakládáme si na tom, abyste se u nás cítili dobře a spokojeni.

Konzultace u nás je nezávazná. Záleží jen na vás, zdali se rozhodnete využít služeb naší kliniky plastické a estetické chirurgie.

Na klinice jsme pro vás od pondělí do pátku od 9:00 do 19:00 hodin.

Estetická medicína se může stát zcela významným spojencem při péči o tělo – o jeho krásu, zdraví a pomíjivé mládí.

Naše estetická medicína Praha může být místem, kde jednoduše zanecháte své jizvy, vrásky, pihy či akné. U nás se můžete zbavit svých nedostatků a nebo smýt léta, která se na vás neúprosně podepsala. Ale estetická medicína vás může i „pouze“ opečovávat a královsky hýčkat – výživnými zábaly všech druhů, relaxačními či ozdravnými masážemi.

Procedury pomocí moderních pokročilých přístrojů jsou stále bezpečnější a triviálnější. Návštěvu našeho zdravotního zařízení si můžete naplánovat na hodinku volna a jít si po něm zasportovat (s trochou nadsázky).

Nemusíte se děsit ani bolesti – pokud by měla ošetření provázet (což není pravidlem) a vy o ni nebudete stát, lze využít anestezii. Omezení či viditelné reakce po ošetření jsou většinou zanedbatelné – ale záleží na typu a náročnosti procedury.

Zdravá, rozjasněná a krásná pleť vám nejen ubere léta, ale také zvedne vaše sebevědomí. Naše laserové metody, které provádíme pomocí špičkových přístrojů italské výroby DEKA, si umí poradit se všemi nedokonalostmi pleti, mezi které patří pigmentace, žilky, vrásky, apod.

Metody laserové dermatologie přispívají ke zlepšení vzhledu i stavu pleti, vyhlazují, omlazují a vypínají obličej, a to vše neinvazivně a také s minimální zátěží.

 • Laserová dermatologie
 • Estetická medicína
 • Plastická chirurgie

Naše tajemství tkví především v našem špičkovém týmu. Právě na doktorech to vše stojí, a tak u nás najdete pouze způsobilé odborníky s báječnými výsledky.

Poněkud méně – ale ne zase o tolik – důležitými pomocníky jsou kvalitní, ověřené a spolehlivé přístroje. Jiné u nás v centru estetické medicíny v Praze nemají šanci.

Konzultace s naším specialistou je samozřejmě nejrychlejším a nejpřesnějším způsobem, jak zjistit, co právě vám můžeme nabídnout.

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracoviště:

 • Klinika

Možnost konzultace v jazyku:

 • Čeština
 • Angličtina
 • Ruština

Uzavřené smlouvy s pojišťovnami:

 • Ne

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 500

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Zákroky

Kosmetická ošetření

Recenze (38)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Pěkné prostředí kliniky, milý a vstřícný personál, možnost parkování přímo v krytých garážových stáních kliniky. Mou ošetřující při brazilské epilaci byla slečna medička Marharyta Trafimovich - velice milá a příjemná. Zákroky nebyly vůbec bolestivé....Číst dál

Kompletní příběh (Laserová epilace):
Laserová brazilská epilace

Mohu jen doporučit, vše bezvadné a profesionální.

Velice milý a profesionální přístup. Konzultace dopodrobna vysvětlena, vč. osobního doporučení i rady od pana doktora. Všechny termíny přesně dodrženy, i s předchozí připomínkou návštěvy. Zákrok perfektní, VELICE VŠEM DOPURUČUJI. Martina

Již dlouho přemýšlím o zlepšení kvality své pleti a hledám metody, které by mi skutečně omladily pleť obličeje. Četla jsem spoustu recenzí, sledovala videa a samozřejmě konzultovala s různými odborníky. Nakonec jsem se rozhodla vyzkoušet jednu z nejo...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: Laserová dermatologická klinika ALTOS o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!
-10% Exkluzivní internetová sleva

Skutečné příběhy (23)

Laserová brazilská epilace

Dobrý den, v zimě loňského roku jsem přemýšlela, co bych si nadělila pod stromeček. Chtěla jsem něco, co by mi udělalo opravdovou radost a mohlo by mi to dělat radost i dlouhodobě. Téměř okamžitě mě napadlo, že by bylo skvělé, kdybych se nemusela...

Číst dál
Kristina Mašín

problém křečových žil u mě tety byl se časem. V tu chvíli začala hodně pracovat, což znamená, že nohy byly hodně unavená a bolely. Obrátili se na kliniku Altos o pomoc, provedli laserovou operaci křečových žil, po které postupně zmizeli. Tetě...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Spojte se s námi

Obrázky (31)

Videa (9)

Požádejte: Laserová dermatologická klinika ALTOS o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!
-10% Exkluzivní internetová sleva

Zodpovězené dotazy (48)

Zobrazit další zodpovězené otázky

Nabídky (5)

Sleva na pressoterapie 70% na baliček od 7 sezení
-70%
Platí do 15. 6. 2023
Praha
Sleva na pressoterapie 70% na baliček od 7 sezení
Platí do 15. 6. 2023
Praha
Pressoterapie je přístrojovou masáží, kterou lze provádět na celém těle anebo jednotlivých oblastech. Na naší klinice naleznete pressoterapii dolní poloviny těla. Zmíněná metoda spočívá v ovlivnění těla pacienta pomocí stlačeného vzduchu pro dosažení následujících cílů: - zbavení celulitidy - redukce objemů těla - zlepšení cirkulace krvi - zlepšení cirkulace lymfy - dosažení zpevnění a tonizace kůže Lymfodrenážní kalhoty umožňuje regulaci intenzity vlivu a nahrazuje několik manuálních masáží nebo 2 tréninky v tělocvičně. Díky rozběhu lymfy a krve v těle se urychlují výměnné procesy, buňky získávají více kyslíku a živin, čímž dochází k celkovému ozdravení organismu.
Číst dál
Sleva na TriActive
-25%
Platí do 15. 6. 2023
Praha
Sleva na TriActive
Platí do 15. 6. 2023
Praha
TriAktiv-celulitida je častý a naléhavý problém téměř každé ženy naší doby. Začíná to poškozenými kapilárami a zhoršující se lymfatickou drenáží. Způsobuje otoky a hromadění metabolitů v tkáních, což vede k podvýživě. Kdy je ten správný čas na proceduru? ❗️ zásoby lokálního tuku ❗️celulitida ❗️poruchy lymfatického oběhu ❗️otoky ❗️kožní defekty po chirurgické liposukci Pomocí moderní přístrojové techniky lze dnes celulitidu účinně a bezbolestně léčit. „Pomerančovou kůži“ odstraňujeme neinvazivní metodou korekce těla. ☑️Výhody zákroku: * méně podkožního tuku * vymodelovná postava * detoxikovaný organizmus * rychlejší lymfatická drenáža a méně otoků
Číst dál
Sleva na lipolýzu 30%
-30%
Platí do 15. 6. 2023
Praha
Sleva na lipolýzu 30%
Platí do 15. 6. 2023
Praha
Injekční lipolýza patří k jednomu z nejúčinnějších a nejšetrnějších způsobů boje při odstraňování tukových polštářků v problematických partiích bez chirurgického zákroku. Tato metoda spočívá v injekční aplikaci speciálních chemických látek do problémové oblasti, které vyvolávají procesy (stimulují) rozštěpení tuků s jeho následným odbouráváním z těla přirozenou cestou. Účinnou látkou injekční lipolýzy je fosfatidylcholin neboli lecitin, který doslova rozpouští tuk v těch partiích, kde již nepomáhají diety ani cvičení. Tuto metodu lze rovněž použít pro korekci těla po chirurgické liposukci. Výhody injekční lipolýzy: - ambulantní neinvazivní metoda, která nezanechává žádné stopy na kůži - nevyžaduje speciální přípravu ani dodržování přísných pravidel po zákroku - rychlý zákrok (20–30 minut), bez anestezie - proceduru lze kombinovat s jinými metodami hubnutí pro zesílení efektu - cenová dostupnost - jednoduchá a šetrná metoda Doporučujeme pro dosažení maximálního účinku je zapotřebí 5–7 ošetření v intervalech 2–3 týdnů. Chcete-li zlepšit výsledky, doporučujeme znovu absolvovat zákrok po půl roce.
Číst dál
Sleva až 50% na laserovou epilaci
-50%
Platí do 15. 6. 2023
Praha
Sleva až 50% na laserovou epilaci
Platí do 15. 6. 2023
Praha
Zbavte se chloupků snadno a rychle s bezbolestnou laserovou epilací na klinice Altos. Sleva 50% na jakoukoliv oblast. Laserová epilace je považována za jednu z nejbezpečnějších a nejefektivnějších metod, jak se zbavit nežádoucích chloupků. Procedura je neinvazivní, bezbolestná a nezpůsobuje žádné alergie. Lze ji provádět na všech částech těla, včetně těch nejjemnějších intimních oblastí. Laser rovněž velmi účinně a komfortně odstraňuje chloupky na obličeji, uších a krku, nebo v okolí bradavek. Velký zájem o laserovou epilaci mají převážně ženy, ale řada mužů již našla cestu k odstranění chloupků a požadují například epilaci hrudi, ramen či intimní partie.
Číst dál
-20%
Platí do 15. 6. 2023
Praha
Sleva 20% na zákrok - IPL, Ozon, Plazmalifting, Mezoterapie, peeling.
Platí do 15. 6. 2023
Praha
Akční 20% sleva na léčbu kožních problémů jen do 15. června 2023. IPL je inovativní přístrojová metoda boje se stárnutím kůže souvisejícím s věkem. Jedinečnost metody fotoomlazení spočívá v tom, že světelný paprsek současně aktivuje hluboké a povrchové vrstvy kůže, což umožňuje dosahovat výrazného a trvalého efektu. Přitom však integrita kůže zůstává nedotčena a neexistuje možnost vzniku popálenin a jizev. Pravidelné používání peelingů umožňuje dosáhnout k hladké a rozzářené pleti. Existují 3 druhy peelingů – chemický funguje na bázi kyselin, které odstraní svrchní vrstvu pokožky, a tím pomohou k její následné obnově. Klasický mechanický (abrazivní) peeling obsahuje jemná zrníčka, která obrušují šupinky a další nedokonalosti. Enzymatický peeling obsahuje ovocné kyseliny, tzv. enzymy, které urychlují exfoliační proces, jsou k pokožce velmi šetrné a jejich výjimečnost spočívá v tom, že jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Všechny mají společný cíl, odstranit povrchovou vrstvu kůže, což vede k jejímu obnovení a omlazení. Jsou to šetrné a účinné prostředky vytvořené na bázi kyseliny salicylové, které napomáhají k odlupování kůže, a navíc obsahují přípravky, které zamezují vzniku nového ohniska zánětu. Mezoterapeutické „koktejly“ mohou zahrnovat aminokyseliny, koenzymy, stopové prvky, lipolytické a vaskulární přípravky, léčivé extrakty a homeopatické výtažky, které se v malých dávkách zavádějí pod kůži pomocí tenkých a krátkých jehel. Ošetření je možné absolvovat kdykoliv během roku. Interval mezi injekcemi je od sedmého do desátého dne, výsledky jsou viditelné již po dvou až třech sezeních a přetrvávají dlouhou dobu. Plazmalifting je zcela bezpečné ošetření vhodné pro muže i ženy. Je bez vedlejších účinků, jelikož se při něm využívá látka tělu nejpřirozenější – vlastní krev (přesněji krevní plazma). Při plazmaliftingu nehrozí ani žádné vedlejší účinky (například alergické reakce) a stav pacienta po absolvování nevyžaduje rekonvalescenci.
Číst dál

Články (3)

Zobrazit další články

Lékaři z pracoviště

M.D. Tatyana Filatova

M.D. Tatyana Filatova

Spolupracuje s

MUDr. Vlastimil Víšek CSc.

MUDr. Vlastimil Víšek CSc.

Požádejte: Laserová dermatologická klinika ALTOS o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!
-10% Exkluzivní internetová sleva