Zeptejte se lékaře Vyřešte své pochybností!

Bílá krupička - tuková ložiska po výplni rtů

Hana_ · Vytvořeno: 12 čec 2020 · Aktualizace: 28 čec 2020

Dobrý den, jsem 5 den po výplni rtů Teosyal RHA3, zákrok byl doprovázen docela velkými hematomy, to se pravděpodobně stává. Teď mám ale ve vnitřní části rtů "bílou krupičku" vypadá to jako malinká tuková ložiska. Je to viditelné hlavně při zapnutí. Můj dotaz je samozřejmě, jestli se i toto stává a zmizí. Předem děkuji za odpověď Hana

3 odpovědi

Všechny odpovědi na tuto otázku jsou od skutečných lékařů
 • MUDr. Milena Vojtíšková

  Nejlepší odpověď
  12 čec 2020 ·

  123 odpovědÍ

  Dobrý den,
  ano, mělo by to zmizet. Ta krupička jsou pravděpodobně slizniční žlázky, které tím, že se do rtu píchalo, se podráždily a "vystoupily". Ret ledujte, sliznice se uklidní a žlázky zase "zalezou". Naše klienty na tuto možnou reakci běžně upozorňujeme, aby se nevylekali, cože to tam mají...
  Pátý den je brzy, výplň si sedá klidně 14 dnů. Já vím, že je těžké na to nekoukat každou půl hodinu, ale vydržte, výplň si sedne, modřiny vymizí a rty budou hezké.
  S pozdravem
  MUDr. Milena Vojtíšková
  AURUM AESTHETIC CLINIC
  Tel.: 725 966 946

 • Dobrý den,
  souhlasím s kolegy, po dvou týdnech by mělo zmizet.

  S pozdravem
  MUDr. Eva Urbánková, MBA

 • Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD

  12 čec 2020 ·

  87 odpovědÍ

  dobré odpoledne
  Na základě toho, co pozoruji, bych doporučil počkat 2 týdny, a pokud to nezmizí, promluvte si se svým lékařem o rozpuštění nebo ošetření kůže. Po velkých modřinách to ale vypadá normálně.
  dík

Hledat další dotazy

Podobné dotazy

Informace, které se objevují na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit vztah mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty nebo služby.