Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bílá krupička - tuková ložiska po výplni rtů

Hana_
Hana_
12. 7. 2020 · Poslední odpověď: 28. 7. 2020

Dobrý den, jsem 5 den po výplni rtů Teosyal RHA3, zákrok byl doprovázen docela velkými hematomy, to se pravděpodobně stává. Teď mám ale ve vnitřní části rtů "bílou krupičku" vypadá to jako malinká tuková ložiska. Je to viditelné hlavně při zapnutí. Můj dotaz je samozřejmě, jestli se i toto stává a zmizí. Předem děkuji za odpověď Hana

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
ano, mělo by to zmizet. Ta krupička jsou pravděpodobně slizniční žlázky, které tím, že se do rtu píchalo, se podráždily a "vystoupily". Ret ledujte, sliznice se uklidní a žlázky zase "zalezou". Naše klienty na tuto možnou reakci běžně upozorňujeme, aby se nevylekali, cože to tam mají...
Pátý den je brzy, výplň si sedá klidně 14 dnů. Já vím, že je těžké na to nekoukat každou půl hodinu, ale vydržte, výplň si sedne, modřiny vymizí a rty budou hezké.
S pozdravem
MUDr. Milena Vojtíšková
AURUM AESTHETIC CLINIC
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 28. 7. 2020
Dobrý den,
souhlasím s kolegy, po dvou týdnech by mělo zmizet.

S pozdravem
MUDr. Eva Urbánková, MBA
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
12. 7. 2020
dobré odpoledne
Na základě toho, co pozoruji, bych doporučil počkat 2 týdny, a pokud to nezmizí, promluvte si se svým lékařem o rozpuštění nebo ošetření kůže. Po velkých modřinách to ale vypadá normálně.
dík
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 2. 2022
Laserová léčba akné
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 3. 2019
Kyselina hyaluronová
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 8. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi