Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Pupínky na rtu po kys. hyaluronové

Anonym911
18. 8. 2023 · Poslední odpověď: 22. 8. 2023

Dobrý den, před 8 dny jsem byla na výplni rtů kyselinou hyaluronovou. Již podruhé (cca s odstupem měsíce), aplikovány 4 jednotky do obou rtů, více do horního (tedy minimální množství). Horní ret po aplikaci otekl a “zkrabatěl”. Po několika dnech se mi na horním rtu objevily bílé pupínky - zejm. na vnitřním okraji, a to i v místech, kde kyselina aplikována nebyla - např. Směrem ke koutkům. Bílé pupínky se shlukují a vytváří větší útvary po spodním obvodu rtu. Krom toho mám ret zřejmě stále napuchlý a jsou stále vidět opuchlinky, které ret krabatí. Mám pocit, že mě vrchní ret pálí, ale popravdě nevím jestli si to nevymýšlím. Lékařka mi řekla, že musím počkat, ale myslím, že tohle není normální - že by nějaká infekce? Alergie? Moc prosím - poradí mi někdo? Jsem z toho v hrozném stresu, nemůžu ani spát. Na fotkách to vypadá mnohem víc v pohodě, než to ve skutečnosti je. Nejde to moc dobře vyfotit.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Barbora Vorlová - BP aesthetics s.r.o.
Žádné recenze
Olomouc . 22. 8. 2023
Dobrý den,

dle fotek došlo pravděpodobně k aplikaci do nesprávné vrstvy retní tkáně, nebo došlo po správné aplikaci k migraci výplně povrchově, než by výplň měla být a bylo zamýšleno.
Variantou nyní je, rty masírovat a rozmasírovat vzniklé bouličky a nebo s odstupem času tuto výplň nechat rozpustit. Rozhodně se poraďte s ošetřujícím lékařem/ oš. lékařkou, který/á výplň aplikoval/a.

S pozdravem, MUDr. Vorlová, BP aesthetics s.r.o.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,
musíte konzultovat tam, kde vám byla kyselina aplikována!
Z dotazu není ani jasné, jaký materiál výplně máte. Již by se mělo jednat o finální výsledek, který je zpravidla za 7-10 dní. 8. den po výplni rtů již můžete vše jen omezte opalování na sluníčku po dobu 3 týdnů od aplikace, aby Vám to nenateklo.
Premium
Kladno . 22. 8. 2023
dobrý den, jedná se o vycestovalou výplň nyní doporučuji intenzivní masáž a pokus, bouličky rozmačkat a zamačknout hlouběji. 4 dny od aplikace jsou hraniční, možná se to již nepodaří. v tom případě počkejte a výplň se časem rozustí S pozdravem MUDr. Radek Poláček
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 10. 2017
Injekční výplně
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 6. 2023
Zvětšení rtů
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 4. 2022
Injekční výplně
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 7. 2023
Injekční výplně
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 6. 2016
Kyselina hyaluronová
17 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 9. 2013
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 9. 2021
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 11. 2016
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 3. 2016
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 12. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi