Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Atrofické jizvy blízko intimních partií

Paty
7. 1. 2022 · Poslední odpověď: 11. 1. 2022

Dobrý den,

v horku se mi občas díky tření stehen v horkém počasí stávalo, že se v blízkosti intimních partií udělaly hnisavé boule. Bohužel mi po nich zbyly nevzhledné propadlé jizvy. Je možné je nějak odstranit, či alespoň vylepšit jejich vzhled? Děkuji P.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den,

co se jizev týče, máme dobré výsledky s ošetřením zvané mikrojehličkování. Kůže se zatáhne, jizvy se zjemní, při opakovaných zákrocích (3-4x) skoro nebo úplně zmizí. Ošetření i s nanesením znecitlivující masti trvá asi půl hodiny, je nebolestivé a cenově dostupné.
Více informací zde

V případě dotazů jsem vám k dispozici na telefonu.

S pozdravem

MUDr. MIlena Vojtíšková
AURUM AESTHETIC CLINIC
MUDr.Tomáš Musil
Prostějov . 11. 1. 2022
Podle popisu se zřejmě jedná o hidrsadenitidu, což je chronické zánětlivé onemocnění, které se v průběhu života často opakuje. V těchto lokalitách často souvisí s holením. Vzniklou atrofii podkoží lze do jisté míry korigovat pomocí výplní kys. hyaluronovou, ale vzhledem k riziku recidiv těchto zánětů bych to zvážil
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Pavlíček R. MUDr. - Dermacentrum
5 adres v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 8. 1. 2022
Dobrý den,
nález musíme posoudit, poté zvolíme optimální řešení. V případě zájmu se na nás můžete obrátit.
S pozdravem
MUDr. Radek Pavlíček

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi