MUDr. Marie Finsterlová

MUDr. Marie Finsterlová

Žádné recenze
Ohodnotit
Přemysla Otakara II. 86, Čáslav, Středočeský kraj
MUDr. Marie Finsterlová
MUDr. Marie Finsterlová
Žádné recenze

Informace

MUDr. Marie Finsterlová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, kde promovala již v roce 1994. Po studiích nastoupila na Dětské oddělení ve Fakultní Thomayerově nemocnici v Praze, později se však začala věnovat dermatologii. Již v roce 1999 získala specializační atestaci v oboru dermatologie a následně v Čáslavi založila ambulanci zaměřenou na kožní a pohlavní choroby.

V roce 2006 získala také specializovanou způsobilost pro obor dermatologie, vlastní také diplom celoživotního vzdělávání, který uděluje Česká lékařská komora.

Je také členkou mnoha odborných společností – například České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně (ČLS JEP), České dermatovenerologické společnosti ČLS JEP, Společnosti korektivní dermatologie ČLS JEP, České společnosti pro využití laserů v medicíně ČLS JEP či Sdružení ambulantních specialistů ČR.

Za sebou má kromě mnoha spokojených pacientů také další úspěchy – v roce 2001 například obdržela cenu za nejlepší práci na Konferenci mladých dermatologů, která se konala v Olomouci. V roce 2005 pak byla vydána její publikace, která nese název Péče o kůži a vlasy.

MUDr. Marie Finsterlová se však i nadále vzdělává, pravidelně se proto účastní tuzemských, ale i zahraničních kongresů. Věnuje se také přednáškové a publikační činnosti.

Tato zkušená lékařka v současnosti provozuje Centrum estetické a laserové dermatologie – Ambulanci pro choroby kožní a pohlavní. Jedná se o specializované pracoviště se zaměřením na dermatologickou péči pro celou rodinu, které se nachází v Čáslavi.

Centrum nabízí služby hned ze 3 oblastí. Mezi ně patří diagnostika a léčba kožních a pohlavních chorob, dále také zákroky z oblasti estetické a laserové dermatologie. Posledním okruhem je pak léčba otoků, ať už žilního, pooperačního, mízního či poúrazového původu.

Ordinace se zaměřuje na poskytování péče té nejvyšší kvality a používání moderních léčebných postupů. Zaměřuje se také na budování osobního vztahu s klienty a pacienty. Během poskytování péče zařízení spolupracuje s ambulancí plastické chirurgie a dalšími specializovanými klinickými centry.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.