MUDr. Pavel Rafčík

MUDr. Pavel Rafčík

Žádné recenze
Ohodnotit
Zakladatelská 975/22, Karviná, Moravskoslezský kraj
MUDr. Pavel Rafčík
MUDr. Pavel Rafčík
Žádné recenze

Informace

MUDr. Pavel Rafčík v roce 1992 úspěšně dokončil studium na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. O tři roky později, v roce 1995, složil první atestaci v oboru otorinolaryngologie na Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví (IPVZ) v Praze. V roce 1999 ze stejného oboru úspěšně složil také atestaci II. stupně. V roce 2000 se v rámci dalšího vzdělávání na IPVZ zúčastnil kurzu zaměřeného na estetickou chirurgii. Dnes působí mimojiné jako soudní znalec v oblasti otorynolaryngologie (ORL) a chirurgie hlavy a krku. Je držitelem několika certifkátů a licencí. Od České lékařské komory získal licenci pro výkon samostatné lékařské praxe v oboru ORL a rovněž pro výkon funkce vedoucího lékaře, přímo přimáře zdravotnického zařízení pro obor ORL. Vlastní diplom pro celoživotní vzdělávání. Je členem České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně, České dermatovenerologické společnosti, Společnosti korektivní dermatologie a kosmetiky, také Otorinolaryngologické společnosti JEP, EADV a Společnosti pro chirurgii hlavy a krku.

Lékař se na Kožní klinice VZHLED specializuje především na obličejovou a estetickou chirurgii a na oblast otorinolaryngologie (ORL). Rovněž vede soukromou ambulanci ORL v Karvinské hornické nemocnici a.s., kde provádí estetickou rinochirurgii, piereing, odstraňuje chrápání, krční mandle, chronickou nosní rýmu a věnuje se léčbě biostimulačním laserem.

Centrum zdraví a krásy - Kožní klinika VZHLED sídlí v Orlové-Lutyně a nabízí nepřeberné množství služeb, které ze zaměřují na vyšetření znamének, na podiatrii a lékařskou pedikůru, součástí je také centrum pro léčbu otoků, pro choroby kožní a pohlavní a pro estetickou medicínu. Klinika tedy poskytuje péči hned z několika oblastí medicíny, a to z dermatovenerologie, korektivní dermatologie, lymfologie, laserterapie a podiatrie. Funguje již 17 let a je špičkou ve svém oboru. Soukromá klinika se pyšní nejmodernějšími přístroji, profesionálním týmem odborníků a zaváděním nejnovějších postupů a trendů do praxe. Vedoucí funkci zde zastává MUDr. Silvie Rafčíkové, MBA.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Plastická chirurgie

Obrázky (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.