Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Korekce čerstvé jizvy na obličeji

Amary
Doporučený člen
4. 10. 2023 · Poslední odpověď: 6. 10. 2023

Dobrý den. Mám necelé dva měsíce jizvu na obličeji po vyrezanem znaménku. Jizva je zapadla, a chtěla bych jít na nějakou korekci. Všude se píše že čím dříve, tím lépe co se nějaké korekce týče. A spoustu klinik mi píše že korekce je možná až po roce. Tak jak to tedy je?? Chodím na bio stimulační laser. Trochu mi to pomohlo. Ale žádnej zázrak to není. Když jsem dala foto jizvy, že mi prijde zapadla hned po vytažení stehů, tak mi tu pár dr. Napsalo že jizva vypadá zcela v pořádku. . Tak nevím proč mi teda na chirurgii vrátili peníze, za to že se zákrok nepovedl. Prosím teda nějakou kliniku, která by mi opravdu pomohla,nejlíp okolí Olomouc a Ostrava. Už z toho začínám být opravdu zoufalá.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Vážená paní, z obecného pohledu, každá jizva se musí stabilizovat, tzv. uzrát. V obličeji je to obvykle cca 1 rok /zcela individuální dispozice/. Dobré je provádět tlakové masáže a čerstvou jizvu promašťovat. Zajisté použití "měkkého" laseru nic nepokazí.
Tedy, pokud se nejedná o extra zohyžďující stav, je vhodné počkat, až bude jizva neměnná a definitivní. Předčasně provedená korekce by nemusela dopadnout dobře.
S pozdravem, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Korekce jizev
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 5. 2023
Korekce jizev
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 3. 2024
Odstranění jizev laserem
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 10. 2013
Korekce jizev
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 9. 2021
Korekce jizev
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 3. 2012
Korekce jizev
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 11. 2021
Laserová dermatologie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 1. 2024
Korekce jizev
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 10. 2023
Odstranění jizev laserem
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 1. 2016
Korekce jizev
1 odpověď, nejnovější odpověď: 7. 4. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi