Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Oprava jizvy po lipliftu

veronika1602
3. 10. 2023 · Poslední odpověď: 5. 10. 2023

Dobrý den, cca 8 let zpět jsem podstoupila rhinoplastiku - vše ok, uvnitř nosu zůstalo lehké zjizvení, ale nic šíleného. Cca rok a půl zpět jsem byla na lipliftu, a bohužel hojení jizvy neproběhlo jak mělo-byla jsem nemocná a stehy se mi rozjely, vznikla mi tedy velká viditelná jizva pod nosem+ uvnitř nosu, protože by řez veden hodně nahoře a tím že už tam bylo předtím lehké zjizvení, se vytvořilo velmi intenzivně - viz foto. Navíc špička nosu mi teď díky tomu zjizvení uhýbá do strany, což se předtím nedělo. Ráda bych to napravila a uvítám tipy kam/ ke komu s tímto problémem zajít. Děkuji

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den,
podle fotografií se mně vychýlení nosu nezdá nikterak veliké, ale fotografie mohou mást. Já osobně nosy neoperuji, ale v rámci Brna mohu s čistým svědomím doporučit doc.MUDr. Luboše Dražana, Ph.D., který pracuje na KPECH Brno, FN U sv. Anny.

S pozdravem
Ivo Menšík
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Obřízka
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 10. 2015
Labioplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 7. 2012
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 5. 2008
Modelace prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 1. 2023
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 10. 2022
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 10. 2023
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 28. 8. 2023
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 7. 2020
Septoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 10. 2015
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 12. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi