Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Je možná oprava s uspokojivim výsledkem?

Anonymní
26. 1. 2023 · Poslední odpověď: 30. 1. 2023

Dobrý den,

Před 14 dni operovana modelace která byla má druhá. Implantát doktor zvolil 380cc motiva. Bohužel o čem sem nebyla informována, ze nechá spodní jizvy jak na obrázku. Popravdě jsem bezradna a nevím co mám dělat, brecim a říkám si co sem to svému tělu udělala. Prosím o pomoc!!

popravdě prsa nemusí být tak veliká, akceptuji i vyjmutí implantátů, jen proste ať jizvy jsou v podprsni ryze a je jedna a ne dvě na sobě.

Jizvy se mi hojí dobře a jdou do bílá takže jsou neviditelné skoro ale s tímto se smířit nemuzu.

Rada bych se objednala na konzultace - kdy si myslíte ze je časově mozna nejbližší oprava?

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 30. 1. 2023
Dobrý den,
jste krátkou dobu po operaci, nové jizvy se hojí dobře a jsou kratší než původní. Jejich eventuální korekce, aby zde byla jedna jizva, je možná, až po naprostém zahojení.
S pozdravem
Dr. Helena Singerová
Vážená slečno, podle jizev jste absolvovala modelaci-augmentaci poprsí. Výchozí stav byl pravděpodobně pokleslé poprsí malého objemu. 2 týdny po operaci je Váš stav normální a nepochybně se vše hojí dobře. Nevím, co jste od operace očekávala, to je asi problém. Chirurg evidentně operoval lege artis. Z odborného pohledu Vám doporučuji akceptovat daný objem, jizvy jsou čerstvé a po zhojení projdou dlouhou stabilizací. Jsem si jistý, že za cca 1 rok budete spokojená. Jakákoli operační revize v nejbližší době, tj. během toho roku, nepřichází v úvahu. Buďte ráda, že se vše dobře hojí a jistě bude konečný výsledek pěkný.
S pozdravem, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 10. 2008
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 28. 8. 2023
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 6. 2009
Plexr
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 5. 2018
Zvětšení prsou
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 11. 2017
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 11. 2018
Laserová liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 29. 6. 2021
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 11. 2009
Antiaging
1 odpověď, nejnovější odpověď: 3. 3. 2021
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 8. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi