Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

6. 1. 2017

Jizva po laparoskopické operaci žlučníku

Nepřesvědčivý výsledek
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Mám docela ošklivou pooperační jizvu po laparoskopické operaci žlučníku, která mě trápí a chtěla bych ji odstranit. Je vystouplá, plastická, velikosti červené, mexické fazole, vadí mi při nošení podprsenky, je citlivá a okolí občas svědí. Operace byla provedena v listopadu 2013.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Odstranění keloidni jizvy
U paní doktorky jsem podstoupila odstraneni keloidni jizvy, se kterou si jinde nevedeli rady. Vse mi dobre vysvetlila a byla velmi ochotna. Vrele doporucuji.
Náprava jizvy na obličeji po úraze

V nedávné době jsem podstoupil chirurgický zákrok za účelem nápravy špatně zahojené jizvy na obličeji po úraze, a byl jsem maximálně spokojen s prací odborníků kliniky Laser Esthetic, Washingtonova ul., Praha 1. Děkuji hlavně paní MUDr.Bedřichové...

Číst dál
Odstranění jizvy po piercingu
U pana doktora jsem podstoupila odstraneni jizvy po piercingu, se kterou si jinde nevedeli rady. Vse mi dobre vysvetlil a byl velmi ochotny. Vrele doporucuji.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.