Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Klinika Plzeň a okolí

Leeloo66325
21. 7. 2011 · Poslední odpověď: 6. 10. 2011

Dobrý den, je mi 23 let a uz od puberty mam stale problemy s pletí, zkousela jsem snad uz vsecho, byla sem u kožaře, kupuju si jen kvalitní kosmetiku, jím zdrave, nekouřím a stejne se toho nemuzu zbavit. rozhoduju se mezi laserem a dermilissage, snazila jsem se neco najit v plzni, ale nic se mi nepodařilo. Mohla byste mi prosim rict svuj nazor ktery z těchto dvou je lepší a jestli víte o nějaké kvalitní klinice v Plzni???Děkuju Markéta

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Martina Hamadová
Břeclav . 6. 10. 2011
Dobrý den,
osobně mám u léčby akné také velmi dobrou zkušenost s LED světlem /fototerapií/, ev. v kombinaci s kys. aminolevulanovou. Na korekci jizviček či pigmentací následně frakční CO2 laser.Pacienty vždy upozorňuji, že je nutná následná domácí udržovací péče, nelze se spolehnout na jednorázovou zázračnou léčbu či zázračné přírodní preparáty.
S pozdravem MUDr. Hamadová
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
10. 8. 2011
radi Vam nabidneme kvalitni sluzby v Praze neb v Mnichove
a brzy i v nasi nove prave se otevirajici pobocce v Klatovech
napiste kdykoliv
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Datura, s. r. o.
Datura, s. r. o.
Žádné recenze
22. 7. 2011
Dobrý den,
jak je vidět i z diskuze a také dle studií laserové ošetření není účinné v terapii akné. Jedinou efektivní světelnou přístrojovou terapií je fototerapie (a fotodynamická terapie), například přístrojem Omnilux. Jedná se buď o kombinaci aplikace červeného a modrého světelného spektra nebo aplikaci světla po senzibilizaci pokožky 5 aminolevulovou kyselinou. To se však bohužel v našich podmínkách moc neprovádí. Například v USA si můžete běžně zakoupit produkt Levulan Kerastick, který si aplikujete na pokožku postiženou akné a poté aplikujete světlo. Účinek je skvělý! V našich podmínkách jsou kliniky, které aplikují světelnou kombinaci přístrojem Omnilux. Například kliniky Asklepion, studio krásy a zdraví MUDr.Trojanové v Brně, atd..
V Plzni je to například Studio krásy Datura -
Bez použití levulanu je to dlouhodobá péče (musíte podstoupit cca 10 sezení), ale vyplatí se!!!! Není totiž rozhodně zdaleka tak náročná finančně jako laser. - jedno sezení Vás vyjde na cca 400 Kč
Pokud takto trpíte akné, měla by být samozřejmá také hormonální léčba pomocí hormonální antikoncepce (ale to máte asi vyřešené...).
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 10. 2011
Odstranění jizev laserem
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 1. 2023
Facelift
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 1. 2010
Microneedling
1 odpověď, nejnovější odpověď: 3. 8. 2021
Odstranění tetování
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 8. 2012
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 5. 2019
Odstranění lipomu
1 odpověď, nejnovější odpověď: 11. 4. 2023
Labioplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 2. 2016
Odstranění kožních výrůstků
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 5. 2022
Injekční výplně
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 6. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi