• 44 odpovědí
 • 12 Likes

MUDr. Martina Hamadová

Dermatologie Břeclav
Dermatologie Břeclav
DermaEstetik - soukromá ambulance estetické a laserové dermatologie
 • 99% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď

Napište nám

Recenze (45)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Martina Hamadová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Martina Hamadová již získal/a tuto recenzi

Další recenze

Profil - MUDr. Martina Hamadová - Dermatologie Břeclav

Motto:

Pro vás využíváme nejmodernější poznatky a přístroje v oblasti estetické a laserové dermatologie.

ČlenstvíOstatní členství:

 • ČAD - Česká akademie dermatovenerologie
 • ČDS ČLS JEP - Česká dermatovenerologická společnost
 • ČSVLM ČLS JEP - Česká společnost pro využití laserů v medicíně
 • EADV - Evropská akademie dermatologie a venerologie
 • SKDK ČLS JEP - Společnost pro korektivní dermatologii a kosmetologii

Více o lékaři

MUDr. Martina Hamadová
 • 2000 – I. atestace z dermatovenerologie

 • 2008 – specializovaná způsobilost v oboru dermatovenerologie

 • Postgraduální kurzy z korektivní a estetické dermatologie: aplikace botulotoxinu,  výplňových materiálů – Restylane, Surgiderm, Teosyal, Juvederm, Esthelis, Fortelis, Mesolis, Remake, chemický peeling – Isis laboratoires, Biomedic, Neostrata, karboxyterapie, injekční lipolýzy, certifikáty pro práci s vysokovýkonovými lasery 810 a 532 nm firmy Asclepion, frakčním CO2 laserem, radiofrekvenčním přístrojem Accent.

 • Od 1.9.2008  soukromá ordinace se zaměřením na estetickou a laserovou dermatologii. Hlavní náplní je práce s vysokovýkonovými diodovými lasery Mediostar  810 nm a Quadrostar 532 nm, frakčním CO2 laserem MiXTo SX, radiofrekvenčním přístrojem Accent, dále s přístrojem lymfodrenážním, elektrokauterem, přístrojem k vakuové diamantové mikrodermabrazi a intenzivním kontinuálním LED světlem, aplikace botulotoxinu a výplňových materiálů, provádění chemických peelingů.

Profil centra DermaEstetik

Soukromá ambulance pod vedením MUDr. Martiny Hamadové poskytuje služby estetické a laserové dermatologie.

Estetická dermatologie vám nabízí vylepšení vašeho  vzhledu, přispívá k posílení vašeho sebevědomí a duševní rovnováhy. Využívá k tomu především rychle se rozvíjející laserové   a radiofrekvenční technologie. DermaEstetik vám poskytne komplexní služby v tomto oboru.

Provozní doba: pondělí - pátek: 9.00 - 17.00 hod.

Po předchozí domluvě provádíme zákroky i mimo provozní dobu.

Proč Dermaestetik?
 • 11 let odborné praxe v oboru
 • 38 certifikací z odborných školení
 • 1324 stálých spokojených klientů
 • 11 000 provedených zákroků a služeb
 • 1. místo u nás má vždy Vaše spokojenost!

Ke službám poskytovaným na klinice DermaEstetik patří:

FRAKČNÍ LASEROVÝ RESURFACING

Frakční resurfacing laser CO2 MIXTO SX zaručuje nejúčinnější omlazení. Frakční laser má blahodárné účinky na pigmentace, mimické vrásky, stařecké vrásky, lifting pokožky nebo tvorbu kolagenu (dokonce půl roku po ošetření).

Laserovému záření je díky frakční technologii vystavena jenom určitá část kůže. Zbytek plochy pokožky, který se nachází okolo ozářených částí, urychluje a podporuje její zahojení. Účinky záření laseru ale pozitivně ovlivňují i tuto celou okolní část pokožky.

TRVALÁ LASEROVÁ DEPILACE

Laserové depilace se řadí k nejtrvalejším a nejúčinnějším metodám zajišťující odstranění nechtěného ochlupení. K této depilaci využíváme nejjemnější a nejvýkonnější laser Mediostar XT, který funguje na principu diod.

ACCENT - formování postavy, léčba celulitidy, vyhlazení vrásek

Přístroj ACCENT je moderní radiofrekvenční přístroj, který se používá ke zdokonalení křivek kdekoliv na vaší postavě, vyhlazuje pleť a vrásky. Ošetření přispívá k formování a zpevnění vašich stehen, boků, bříška, paží i nadbytečných tukových polštářků na zádech. Vaše tělo bude štíhlejší a pevnější.

CÉVNÍ A PIGMENTOVÉ LÉZE

Pomocí vysokovýkonného cévního diodového laseru Quadrostar a laseru Mediostar XT provádíme odstranění neestetických pigmentových lézí a žilek. Výkonu předchází pečlivá diagnostika a stanovení vhodného léčebného postupu. Při samotném zákroku je využívána světová novinka - polarizační brýle firmy Syris, kterými lze zachytit cévky a pigmentové projevy pod povrchem kůže, a to prostým okem. 

ODSTRANĚNÍ KOŽNÍCH VÝRUSTKŮ

Specializujeme se na odstranění stařeckých bradavic, mateřských znamének, fibromků, kožních výrůstků atd. Zvolit lze odstranění pomocí laseru, abraze nebo elektrochirurgického přístroje, vždy ale záleží na druhu výrůstku. Před odstraněním mateřského znaménka proběhne jeho vyšetření prostřednictvím dermatoskopu. To určí správnou diagnózu a následující léčebný postup.

FOTOREJUVENACE

Fotorejuvenace je metoda, která redukuje a zpomaluje procesy stárnutí kůže, zlepšuje její kvalitu a vzhled. Stárnoucí pokožka ztrácí pružnost, pevnost a začínají se tvořit drobné vrásky, které se postupě prohlubují. Tyto změny jsou způsobeny snižující se funkcí kožní vazivové tkáně.

Neinvazivní laserové omlazení a vypnutí pleti provádíme vysokovýkonovým diodovým laserem nové generace Mediostar XT německé firmy Asclepion ve speciálním fotorejuvenačním režimu. Po ozáření pokožky laserovým světlem dojde k prohřátí vazivové vrstvy, povzbuzení buněčné činnosti, přestavbě a novotvorbě kolagenních vláken. Remodelace kolagenu v kůži a podkoží probíhá ještě 3 měsíce po ukončení terapie. Pleť se stává hladší, vypnutější, zlepšuje se povrchová textura, redukují se nerovnosti, rozšířené póry a jemné vrásky. Fotorejuvenace je velmi šetrná metoda, pleť nerudne, nemokvá, netvoří se stroupky.

BOTULOTOXIN

Vrásky ve tváři, které jsou výsledkem pohybu obličejových svalů, se označují jako mimické nebo dynamické. Zhoršení elasticity kůže a vznik minických vrásek, nerovností je spojen zejména s věkem. Prevencí i řešením takových vrásek je aplikace botulotoxinu, která slouží i k odstranění pocení.

VÝPLŇOVÉ MATERIÁLY

Výplňové materiály používáme k řešení hlubších vrásek, povislých ústních koutků, vpadlých jizev, ke korekci velikosti a tvaru rtů. Aplikujeme materiály na bázi kyseliny hyaluronové. Efekt je patrný ihned po aplikaci.

CHEMICKÝ PEELING

Chemický peeling je neinvazivní metoda, která odstraňuje pigmentové skvrny, redukuje rozšířené póry, zjemňuje jizvy po akné, vyhlazuje vrásky, omlazuje a projasňuje stárnoucí pokožku, rovněž pozitivně působí na mastné typy pleti.

Po ošetření v odstupu dnů až týdnů dochází k regeneraci povrchových vrstev kůže a postupné novotvorbě kolagenu v podkoží. Při chemickém peelingu se využívá nejčastěji směs hydroxykyselin. Ošetření zabere pouze pár minut. 

LASEROVÁ GELOVÁ MASKA

Vyjímečného biostimulačního a regeneračního efektu na pleti je dosaženo kombinací dvou metod - laserové gelové masky (Le Masque de Laser Asklepion) a intenzivního kontinuálního červeného světla o vlnové délce 630 nm. Efekt je viditelný již po prvním ošetření. Intenzívní kontinuální LED světlo 630 nm má vyšší energii a působí tak mnohem efektivněji než běžně používaný biostimulační laser.

BIOSTIMULACE PLETI

V zásadě jde o omlazení pokožky prostřednictvím intenzivního červeného světla. Pokud bude pokožka touto metodou ošetřována opakovaně, pak se v kůži spustí hojivé pochody, které se budou stále obnovovat a tím dojde k probuzení přirozených mechanismů, na které během života pokožka zapomněla. Biostimulace pleti se často nazývá "světelný lifting." Ve výsledku je pleť vypnutá, vrásky jsou vyhlazené, póry stažené a vzhled obličeje je zdravější a mladistvější. Tuto proceduru je možné podstoupit i jako prevenci před projevy stárnutí.

MEZOTERAPIE, INJEKČNÍ LIPOLÝZA

Jde o téměř neinvazivní metodu, která pomocí mikroinjekcí aplikuje speciální léčebné roztoky do kůže, přímo do její střední vrstvy. Přirozeným podnícením tvorby kolagenu a nových buněk vypne kůži a vyrovná středně hluboké vrásky. Speciální roztoky jsou směsí koenzymů, aminokyselin a vitamínů, které pozitivně ovlivňuji stav pokožky. Pro dosažení intenzívní hydratace a následného vypětí a zpevnění reliéfu pokožky se může roztok míchat s kys. hyaluronovou nebo lze aplikovat samotnou nezesíťovanou kys. hyaluronovou. Rovněž je možné redukovat vrásky na rukou, dekoltu či krku.

Mezoterapie je také využívána k injekční lipolýze - odbourávání tuků. Používá se směs preparátů, sloužící ke zvýšení venozního a lymfatického toku. Ve vrstvě podkožního tuku naruší pruhy pojivové tkáně a rozpouští usazený tuk, zjemní povrch kůže, pomáhá ke zmenšení tukové vrstvy a zmírnění nepravidelností a vkleslin kůže v dané oblasti. Mikroinjekce jsou aplikovány do svrchní vrstvy podkožního tuku.

VAKUOVÁ DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE

Diamantová mikrodermabraze je efektivní metodou odstranění jemných vrásek, jizviček, strií a celkové regenerace a omlazení pleti. V zásadě využívá princip peelingu, takže oživuje, čistí a zejména jemně obrušuje vrchní vrstvu pokožky, čímž  stimuluje elastická i kolagenní vlákna. Ve výsledku vypadá pleť svěže, je barevně sjednocená, hladká, bez pórů a pigmentových skvrn. Vakuová diamantová mikrodermabraze odstraňuje zbytky odumřelých kožních buněk, zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje, stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. V kombinaci zvyšuje účinnost dalších ošetření, která mohou bezprostředně následovat.

AKNÉ A ROZŠÍŘENÉ PÓRY

Akné je onemocnění pleti, které postihuje zejména mládež. Avšak není vzácností, když s projevy akné v obličeji přichází i 40letá klientka. Základem lékařské péče o pleť trpící na akné je individuální přístup. S ohledem na věk pacienta, pohlaví, klinický stav a předchozí terapii volíme další postup. K základní lokální terapii akné vám nabízíme celou řadu možností, jak akné ovlivnit ještě výrazněji a efektivněji.

PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ

Jde o proceduru, kterou lze snadno a příjemně probudit lymfatický systém prostřednictvím speciálních návleků. Vznikají lehké, rytmické tlakové vlny, které běží od špiček chodidel přes lýtka, stehna a boky až na břicho. Dochází ke zlepšení toku lymfatické tekutiny, zmenšení otoku tkáně, zlepšení prokrvení, zvýšení výživy tkáně a urychlení odtoku odpadních škodlivých látek. Masáž je většinou vnímána jako velmi příjemná.

VYPNUTÍ KŮŽE PO PORODU

Po porodu naprosto přirozeně pozorujeme v oblasti břicha ochablou kůži, nezřídka spojenou i s červenými nebo světlými pajizévkami (strie). I přes maximální snahu je korekce tohoto problému velmi svízelná. Účinnou metodou vypnutí a  zpevnění kůže břicha po porodu je ošetření radiofrekvenčním přístrojem Accent.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Akustická rázová vlna AWT
Antiaging
Chemický peeling Od 600 Kč
   Glykolový peeling Od 600 Kč
   TCA peel Od 1 000 Kč
Dermabraze
Frakční laserový resurfacing Od 500 Kč
   Laserový peeling Od 3 000 Kč
Gentle Waves LED Photomodulation – ošetření pleti Od 390 Kč
Hydradermabraze
Injekční lipolýza
Injekční výplně Od 5 000 Kč
   Juvéderm®
   Restylane®
   Skinbooster – Vital Injector Od 4 500 Kč
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové Od 5 000 Kč
Korekce jizev
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků při současném ošetření více... Od 600 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Fotorejuvenace / Resurfacing Cena zahrnuje celou kúru (6... Od 900 Kč
   Laserová léčba akné
   Laserové odstranění kožních výrůstků jedno znaménko každé další ... Od 700 Kč
   Laserové odstranění rozšířených žilek Od 500 Kč
   Odstranění jizev laserem
Léčba akné Od 500 Kč
Léčba celulitidy Odstranění celulitidy... Od 3 500 Kč Do 7 800 Kč
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)
   Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem Od 8 000 Kč
Léčba vypadávání vlasů
Lifting tváří Od 7 000 Kč
Liquid facelift Tekutý facelift Od 7 000 Kč
   Tekutý facelift Od 7 000 Kč
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) bude upřesněno při... Od 3 000 Kč
Mikrodermabraze Od 390 Kč
Mikrojehličkování, Microneedling (Skinroller - Dermaroller) Od 200 Kč
Neinvazivní lifting
Niťový lifting
   Facelift - 3D kanylové nitě
   Facelift - Mezonitě Od 6 000 Kč
   Facelift - PDO nitě
   Niťový lifting APTOS
Odstranění jizev po akné Od 600 Kč
Odstranění kruhů pod očima
Odstranění pigmentových skvrn
Odstranění podbradku
Odstranění strií Od 3 000 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu dle lokality Od 2 000 Kč Do 2 400 Kč
Odstranění znamének, kožních výrůstků
   Odstranění lipomu
Operace očních víček (Blefaroplastika) Horní a spodní víčka Od 11 000 Kč
   Odstranění xantelazmat (tuku na víčkách)
   Operace dolních víček Od 13 000 Kč
   Operace horních víček Od 11 000 Kč
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma) Plazmaterapie Od 3 490 Kč
   Plazma terapie TrayLife Od 3 490 Kč
Radiofrekvenční lipolýza Accent Od 900 Kč
   Accent Od 900 Kč
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (ShapeUp!, Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé) Od 900 Kč
   Plexr
Vyhlazení vrásek
Zvětšení rtů (Augmentace)
   Lifting rtů Od 6 000 Kč
   Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou Od 5 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Dermatologie Břeclav
Adresa
Jana Palacha 21
690 02 Břeclav
Česká republika

 • 99% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď