• 44 odpovědí
 • 10 Likes

MUDr. Martina Hamadová

Dermatologie Břeclav
Dermatologie Břeclav
DermaEstetik - soukromá ambulance estetické a laserové dermatologie
 • 99% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď

Napište nám

Recenze (27)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Martina Hamadová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Martina Hamadová již získal/a tuto recenzi

Další recenze

Profil - MUDr. Martina Hamadová - Dermatologie Břeclav

Motto:

Pro vás využíváme nejmodernější poznatky a přístroje v oblasti estetické a laserové dermatologie.

ČlenstvíOstatní členství:

 • ČAD - Česká akademie dermatovenerologie
 • ČDS ČLS JEP - Česká dermatovenerologická společnost
 • ČSVLM ČLS JEP - Česká společnost pro využití laserů v medicíně
 • EADV - Evropská akademie dermatologie a venerologie
 • SKDK ČLS JEP - Společnost pro korektivní dermatologii a kosmetologii

Více o lékaři

MUDr. Martina Hamadová

 • 2000 – I.atestace z dermatovenerologie

 • 2008 – specializovaná způsobilost v oboru dermatovenerologie

 • Postgraduální kurzy z korektivní a estetické dermatologie : aplikace botulotoxinu,  výplňových materiálů – Restylane, Surgiderm, Teosyal, Juvederm, Esthelis, Fortelis, Mesolis, Remake, chemický peeling – Isis laboratoires, Biomedic, Neostrata, karboxyterapie, injekční lipolýzy, certifikáty pro práci s vysokovýkonovými lasery 810 a 532 nm firmy Asclepion, frakčním CO2 laserem, radiofrekvenčním přístrojem Accent.

 • Od 1.9.2008  soukromá ordinace se zaměřením na estetickou a laserovou dermatologii. Hlavní náplní je práce s vysokovýkonovými diodovými lasery Mediostar  810 nm a Quadrostar 532 nm, frakčním CO2 laserem MiXTo SX, radiofrekvenčním přístrojem Accent, dále s přístrojem lymfodrenážním, elektrokauterem, přístrojem k vakuové diamantové mikrodermabrazi a intenzivním kontinuálním LED světlem, aplikace botulotoxinu a výplňových materiálů, provádění chemických peelingů.

Profil centra DermaEstetik

Soukromá ambulance pod vedením MUDr. Martiny Hamadové poskytuje služby estetické a laserové dermatologie.

Estetická dermatologie vám nabízí vylepšení vašeho  vzhledu, přispívá k posílení vašeho sebevědomí a duševní rovnováhy. Využívá k tomu především rychle se rozvíjející laserové   a radiofrekvenční technologie. DermaEstetik vám poskytne komplexní služby v tomto oboru.

Provozní doba: pondělí - pátek: 9.00 - 17.00 hod.

Po předchozí domluvě provádíme zákroky i mimo provozní dobu.

Proč Dermaestetik?

 • 11 let odborné praxe v oboru
 • 38 certifikací z odborných školení
 • 1324 stálých spokojených klientů
 • 11 000 provedených zákroků a služeb
 • 1. místo u nás má vždy Vaše spokojenost!

Ke službám poskytovaným na klinice DermaEstetik patří:

FRAKČNÍ LASEROVÝ RESURFACING

Nejúčinnější omlazující ošetření odstraňující vrásky, povadlou pleť, pigmentové skvrny i jizvy po akné či rozšířené póry v jediném zákroku - to zaručuje pouze frakční resurfacing laserem CO2 MIXTO SX.   Frakční laser vyzařuje mřížku terapeutických  laserových mikropaprsků na svrchní a střední vrstvy pokožky s následnými efekty: okamžité smršťění pokožky- liftingový efekt, zjemnění stařeckých i  mimických vrásek, odstranění pigmentací (slunečních i senilních), přestavba a tvorba nového kolagenu po dobu 6 měsíců po zákroku. Díky využití frakční technologie je pouze část (frakce) pokožky vystavena laserovému záření. Nepoškozená plocha obklopující jednotlivé ozářené mikrobody podporuje a urychluje přirozené hojení ošetřené zóny. Blahodárné účinky laserového záření však působí na celou plochu pokožky s minimálním diskomfortem.

TRVALÁ LASEROVÁ DEPILACE

Laserová depilace je nejúčinnější a nejtrvalejší metoda, která v současnosti existuje k odstranění nežádoucích chloupků. Používáme vysokovýkonový diodový laser Mediostar XT německé firmy Asclepion, který patří mezi nejvýkonnější a nejjemnější epilační lasery současnosti.

ACCENT - formování postavy, léčba celulitidy, vyhlazení vrásek

Přístroj ACCENT je moderní radiofrekvenční přístroj, který se používá ke zdokonalení křivek kdekoliv na vaší postavě, vyhlazuje pleť a vrásky. Ošetření přispívá k formování a zpevnění vašich stehen, boků, bříška, paží i nadbytečných tukových polštářků na zádech. Vaše tělo bude štíhlejší a pevnější.

CÉVNÍ A PIGMENTOVÉ LÉZE

Odstranění neestetických žilek, cévních a pigmentových lézí provádíme vysokovýkonovým cévním diodovým laserem Quadrostar a laserem Mediostar XT s vaskulárním upgradem firmy Asclepion. Vždy předchází vyšetření lékařem dermatologem, diagnostika daného projevu, návrh možných řešení a terapie. Ke zpřesnění diagnózy používáme nejmodernější dermatoskop firmy Heine Optotechnik. Při samotném zákroku je využívána světová novinka - polarizační brýle firmy Syris, kterými lze zachytit cévky a pigmentové projevy pod povrchem kůže, prostým okem a při normálním osvětlení neviditelné, což je pro kompletní odstranění obrovskou výhodou.

ODSTRANĚNÍ KOŽNÍCH VÝRUSTKŮ

Odstraňujeme kožní výrůstky, fibromky, milia, stařecké bradavice, klidná mateřská  znaménka a další estetické nedokonalosti. Dle typu výrůstku lze zvolit  odstranění  elektrochirurgickým přístrojem, abrazí nebo laserem. Odstranění mateřských znamének vždy předchází vyšetření dermatoskopem německé firmy Heine Optotechnik, které dermatologovi umožní upřesnění diagnózy a návrh dalšího postupu.

FOTOREJUVENACE

Fotorejuvenace je metoda jak redukovat a zpomalovat proces stárnutí kůže, jak zlepšit její kvalitu a vzhled. Stárnoucí pokožka ztrácí pružnost, pevnost a začínají se tvořit drobné vrásky, které se postupě prohlubují. Tyto změny jsou způsobeny snižující se funkcí kožní vazivové tkáně. Neinvazivní laserové omlazení a vypnutí pleti provádíme vysokovýkonovým diodovým laserem nové generace Mediostar XT německé firmy Asclepion ve speciálním fotorejuvenačním režimu. Po ozáření pokožky laserovým světlem dojde k prohřátí vazivové vrstvy, povzbuzení buněčné činnosti, přestavbě a novotvorbě kolagenních vláken. Remodelace kolagenu v kůži a podkoží probíhá ještě 3 měsíce po ukončení terapie. Pleť se stává hladší, vypnutější, zlepšuje se povrchová textura, redukují se nerovnosti, rozšířené póry a jemné vrásky. Fotorejuvenace je velmi šetrná metoda, pleť nerudne, nemokvá, netvoří se stroupky.

BOTOX

Vrásky ve tváři, které jsou výsledkem pohybu obličejových svalů, se označují jako mimické nebo dynamické. V mladém věku jsou po skončení činnosti mimického svalu veškeré nerovnosti vyhlazeny. S rostoucím věkem dochází k úbytku elastických komponent v kůži, nerovnosti se stávají trvalými, postupně se zvětšují a prohlubují, vznikají mimické vrásky. Jsou to vrásky na čele, mezi obočím a při zevních očních koutcích. Aplikace botulotoxinu slouží k řešení, ale i k prevenci rozvoje mimických vrásek. Je také využívána k léčbě nadměrného pocení.

VÝPLŇOVÉ MATERIÁLY

Výplňové materiály používáme k řešení hlubších vrásek, povislých ústních koutků, vpadlých jizev, ke korekci velikosti a tvaru rtů. Aplikujeme materiály na bázi kyseliny hyaluronové. Efekt je patrný ihned po aplikaci.

CHEMICKÝ PEELING

Chemický peeling je neinvazivní metoda, která se slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn. Také příznivě působí na příliš mastnou pokožku. Po ošetření v odstupu dnů až týdnů dochází k regeneraci povrchových vrstev kůže a postupné novotvorbě kolagenu v podkoží. Chemický peeling je rychlý a účinný postup používaný k omlazení a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad chemickou cestou. Trvá několik minut a používá se při něm peelingová směs různých látek, nejčastěji hydroxykyselin.

LASEROVÁ GELOVÁ MASKA

Vyjímečného biostimulačního a regeneračního efektu na pleti je dosaženo kombinací dvou metod - laserové gelové masky /Le Masque de Laser Asklepio/ a intenzivního kontinuálního červeného světla o vlnové délce 630nm. Efekt je viditelný již po prvním ošetření. Intenzívní kontinuální LED světlo 630 nm má vyšší energii a působí tak mnohem efektivněji než běžně používaný biostimulační laser.

BIOSTIMULACE PLETI

Podstatou této metody je lékařské omlazení pleti kontinuálním intenzivním červeným světlem (LED 630nm). Opakovaným ošetřením se spouští hojivé a sebeobnovující pochody kůže, dochází k aktivaci přirozených biologických mechanismů, které kůže sama má, ale na které v průběhu života zapomíná. Toto ošetření je také nazýváno světelný lifting, podporuje látkovou výměnu buněk v kůži a podkoží, stimuluje novotvorbu a přestavbu kolagenu. Výsledkem je vypnutí pleti, vyhlazení jemných vrásek, projasnění pokožky, stažení pórů, získání mladistvého a zdravějšího vzhledu obličeje, toto světlo má i hojivý a protizánětlivý účinek a silný antibakteriální efekt. LED světlo lze použít i preventivně, je prokázáno zpomalení procesu stárnutí kůže v ošetřované oblasti.

MEZOTERAPIE, INJEKČNÍ LIPOLÝZA

Mezoterapie je minimálně invazivní postup, při kterém se speciální léčivé roztoky aplikují mikroinjekcemi do střední vrstvy kůže. Přirozeným podnícením tvorby kolagenu a nových buněk vypne kůži a vyrovná středně hluboké vrásky. Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a koenzymů, které mají zásadní význam pro regeneraci pokožky. Pro dosažení intenzívní hydratace a následného vypětí a zpevnění reliéfu pokožky bývá tento roztok kombinován s kyselinou hyaluronovou nebo lze aplikovat samotnou nezesíťovanou kyselinu hyaluronovou. Taktéž lze vyhladit středně hluboké vrásky krku, dekoltu či na rukou. Mezoterapie je také využívána k injekční lipolýze - odbourávání tuků. Používá se směs preparátů, sloužící ke zvýšení venozního a lymfatického toku. Ve vrstvě podkožního tuku naruší pruhy pojivové tkáně a rozpouští usazený tuk, zjemní povrch kůže, pomáhá ke zmenšení tukové vrstvy a zmírnění nepravidelností a vkleslin kůže v dané oblasti. Mikroinjekce jsou aplikovány do svrchní vrstvy podkožního tuku.

VAKUOVÁ DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE

Diamantová mikrodermabraze je efektivní metodou odstranění jemných vrásek, jizviček, strií a celkové regenerace a omlazení pleti. Pracuje na principu mechanického peelingu aplikačními koncovkami pokrytými diamantovou drtí různé hrubosti, které „obrušují“ vrchní vrstvičku kůže, čistí a oživují ji. Zlepšuje se prokrvení kůže, dochází ke stimulaci kolagenních a elastických vláken. Výsledkem je hladší, svěží pleť, lepší tonus (pleť je barevně jednotnější), povrchové pigmentové skvrnky a póry se výrazně zjemňují. Vakuové sání aplikační koncovky zajistí správný kontakt s kůží a odsátí reziduí kožních buněk, zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje, stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. V kombinaci zvyšuje účinnost dalších ošetření, která mohou bezprostředně následovat.

AKNÉ A ROZŠÍŘENÉ PÓRY

Akné je úporné kožní onemocnění postihující hlavně mladé jedince. V posledních letech se ale věková hranice pro tvorbu akné posouvá, zejména u žen. Není vzácností, když s projevy akné v obličeji přichází i 40letá klientka. Základem lékařské péče o pleť trpící na akné je individuální přístup. S ohledem na věk pacienta, pohlaví, klinický stav a předchozí terapii volíme další postup. K základní lokální terapii akné vám nabízíme celou řadu možností, jak akné ovlivnit ještě výrazněji a efektivněji.

PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ

Přístrojová lymfodrenáž je velice příjemný postup jak bez námahy aktivovat činnost lymfatického systému. Pomocí přístroje a speciálních návleků se vytváří postupná komprese a tím tlaková vlna, která aktivuje lymfatický systém člověka. Vznikají lehké, rytmické tlakové vlny, které běží od špiček chodidel přes lýtka, stehna a boky až na břicho. Dochází ke zlepšení toku lymfatické tekutiny, zmenšení otoku tkáně, zlepšení prokrvení, zvýšení výživy tkáně a urychlení odtoku odpadních škodlivých látek. Masáž je většinou vnímána jako velmi příjemná.

VYPNUTÍ KŮŽE PO PORODU

Po porodu naprosto přirozeně pozorujeme v oblasti břicha ochablou kůži, nezřídka spojenou i s červenými nebo světlými pajizévkami (strie). I přes maximální snahu je korekce tohoto problému velmi svízelná. Účinnou metodou vypnutí a  zpevnění kůže břicha po porodu je ošetření radiofrekvenčním přístrojem Accent.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Akustická rázová vlna AWT
Antiaging
Chemický peeling Od 600 Kč
   Glykolový peeling Od 600 Kč
   TCA peel Od 1 000 Kč
Dermabraze
Frakční laserový resurfacing Od 500 Kč
Gentle Waves LED Photomodulation – ošetření pleti Od 390 Kč
Hydradermabraze
Injekční lipolýza
Injekční výplně Od 5 000 Kč
   Juvéderm®
   Restylane®
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové Od 5 000 Kč
Korekce jizev
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků při současném ošetření více... Od 600 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Fotorejuvenace / Resurfacing Cena zahrnuje celou kúru (6... Od 900 Kč
   Laserová léčba akné
   Laserové odstranění kožních výrůstků jedno znaménko každé další ... Od 700 Kč
   Laserové odstranění rozšířených žilek Od 500 Kč
   Odstranění jizev laserem
Léčba celulitidy Odstranění celulitidy... Od 3 500 Kč Do 7 800 Kč
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)
   Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem Od 8 000 Kč
Léčba vypadávání vlasů
Lifting tváří Od 7 000 Kč
Liquid facelift Tekutý facelift Od 7 000 Kč
   Tekutý facelift Od 7 000 Kč
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) bude upřesněno při... Od 3 000 Kč
Mikrodermabraze Od 390 Kč
Mikrojehličkování, Microneedling (Skinroller - Dermaroller) Od 200 Kč
Neinvazivní lifting
Niťový lifting
   Facelift - 3D kanylové nitě
   Facelift - Mezonitě Od 6 000 Kč
   Facelift - PDO nitě
Odstranění jizev po akné Od 600 Kč
Odstranění kruhů pod očima
Odstranění pigmentových skvrn
Odstranění podbradku
Odstranění strií Od 3 000 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu dle lokality Od 2 000 Kč Do 2 400 Kč
Odstranění znamének, kožních výrůstků
   Odstranění lipomu
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma) Plazmaterapie Od 3 490 Kč
   Plazma terapie TrayLife Od 3 490 Kč
Radiofrekvenční lipolýza Accent Od 900 Kč
   Accent Od 900 Kč
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé) Od 900 Kč
   Plexr
Vyhlazení vrásek
Zvětšení rtů (Augmentace)
   Lifting rtů Od 6 000 Kč
   Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou Od 5 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Dermatologie Břeclav
Adresa
Jana Palacha 21
690 02 Břeclav
Česká republika

 • 99% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď