• 43 odpovědí
 • 9 Likes

MUDr. Martina Hamadová

Dermatologie Břeclav
Dermatologie Břeclav
DermaEstetik - soukromá ambulance estetické a laserové dermatologie
 • 99% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď

Napište nám

Recenze (26)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Martina Hamadová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Martina Hamadová již získal/a tuto recenzi

Další recenze

Profil - MUDr. Martina Hamadová - Dermatologie Břeclav

Motto:

Pro vás využíváme nejmodernější poznatky a přístroje v oblasti estetické a laserové dermatologie.

ČlenstvíOstatní členství:

 • ČAD - Česká akademie dermatovenerologie
 • ČDS ČLS JEP - Česká dermatovenerologická společnost
 • ČSVLM ČLS JEP - Česká společnost pro využití laserů v medicíně
 • EADV - Evropská akademie dermatologie a venerologie
 • SKDK ČLS JEP - Společnost pro korektivní dermatologii a kosmetologii

Více o lékaři

MUDr. Martina Hamadová

 • 2000 – I.atestace z dermatovenerologie

 • 2008 – specializovaná způsobilost v oboru dermatovenerologie

 • Postgraduální kurzy z korektivní a estetické dermatologie : aplikace botulotoxinu,  výplňových materiálů – Restylane, Surgiderm, Teosyal, Juvederm, Esthelis, Fortelis, Mesolis, Remake, chemický peeling – Isis laboratoires, Biomedic, Neostrata, karboxyterapie, injekční lipolýzy, certifikáty pro práci s vysokovýkonovými lasery 810 a 532 nm firmy Asclepion, frakčním CO2 laserem, radiofrekvenčním přístrojem Accent.

 • Od 1.9.2008  soukromá ordinace se zaměřením na estetickou a laserovou dermatologii. Hlavní náplní je práce s vysokovýkonovými diodovými lasery Mediostar  810 nm a Quadrostar 532 nm, frakčním CO2 laserem MiXTo SX, radiofrekvenčním přístrojem Accent, dále s přístrojem lymfodrenážním, elektrokauterem, přístrojem k vakuové diamantové mikrodermabrazi a intenzivním kontinuálním LED světlem, aplikace botulotoxinu a výplňových materiálů, provádění chemických peelingů.

Profil centra DermaEstetik

Soukromá ambulance pod vedením MUDr. Martiny Hamadové poskytuje služby estetické a laserové dermatologie.

Estetická dermatologie vám nabízí vylepšení vašeho  vzhledu, přispívá k posílení vašeho sebevědomí a duševní rovnováhy. Využívá k tomu především rychle se rozvíjející laserové   a radiofrekvenční technologie. DermaEstetik vám poskytne komplexní služby v tomto oboru.

Provozní doba: pondělí - pátek: 9.00 - 17.00 hod.

Po předchozí domluvě provádíme zákroky i mimo provozní dobu.

Proč Dermaestetik?

 • 11 let odborné praxe v oboru
 • 38 certifikací z odborných školení
 • 1324 stálých spokojených klientů
 • 11 000 provedených zákroků a služeb
 • 1. místo u nás má vždy Vaše spokojenost!

Ke službám poskytovaným na klinice DermaEstetik patří:

FRAKČNÍ LASEROVÝ RESURFACING

Nejúčinnější omlazující ošetření odstraňující vrásky, povadlou pleť, pigmentové skvrny i jizvy po akné či rozšířené póry v jediném zákroku - to zaručuje pouze frakční resurfacing laserem CO2 MIXTO SX.   Frakční laser vyzařuje mřížku terapeutických  laserových mikropaprsků na svrchní a střední vrstvy pokožky s následnými efekty: okamžité smršťění pokožky- liftingový efekt, zjemnění stařeckých i  mimických vrásek, odstranění pigmentací (slunečních i senilních), přestavba a tvorba nového kolagenu po dobu 6 měsíců po zákroku. Díky využití frakční technologie je pouze část (frakce) pokožky vystavena laserovému záření. Nepoškozená plocha obklopující jednotlivé ozářené mikrobody podporuje a urychluje přirozené hojení ošetřené zóny. Blahodárné účinky laserového záření však působí na celou plochu pokožky s minimálním diskomfortem.

TRVALÁ LASEROVÁ DEPILACE

Laserová depilace je nejúčinnější a nejtrvalejší metoda, která v současnosti existuje k odstranění nežádoucích chloupků. Používáme vysokovýkonový diodový laser Mediostar XT německé firmy Asclepion, který patří mezi nejvýkonnější a nejjemnější epilační lasery současnosti.

ACCENT - formování postavy, léčba celulitidy, vyhlazení vrásek

Přístroj ACCENT je moderní radiofrekvenční přístroj, který se používá ke zdokonalení křivek kdekoliv na vaší postavě, vyhlazuje pleť a vrásky. Ošetření přispívá k formování a zpevnění vašich stehen, boků, bříška, paží i nadbytečných tukových polštářků na zádech. Vaše tělo bude štíhlejší a pevnější.

CÉVNÍ A PIGMENTOVÉ LÉZE

Odstranění neestetických žilek, cévních a pigmentových lézí provádíme vysokovýkonovým cévním diodovým laserem Quadrostar a laserem Mediostar XT s vaskulárním upgradem firmy Asclepion. Vždy předchází vyšetření lékařem dermatologem, diagnostika daného projevu, návrh možných řešení a terapie. Ke zpřesnění diagnózy používáme nejmodernější dermatoskop firmy Heine Optotechnik. Při samotném zákroku je využívána světová novinka - polarizační brýle firmy Syris, kterými lze zachytit cévky a pigmentové projevy pod povrchem kůže, prostým okem a při normálním osvětlení neviditelné, což je pro kompletní odstranění obrovskou výhodou.

ODSTRANĚNÍ KOŽNÍCH VÝRUSTKŮ

Odstraňujeme kožní výrůstky, fibromky, milia, stařecké bradavice, klidná mateřská  znaménka a další estetické nedokonalosti. Dle typu výrůstku lze zvolit  odstranění  elektrochirurgickým přístrojem, abrazí nebo laserem. Odstranění mateřských znamének vždy předchází vyšetření dermatoskopem německé firmy Heine Optotechnik, které dermatologovi umožní upřesnění diagnózy a návrh dalšího postupu.

FOTOREJUVENACE

Fotorejuvenace je metoda jak redukovat a zpomalovat proces stárnutí kůže, jak zlepšit její kvalitu a vzhled. Stárnoucí pokožka ztrácí pružnost, pevnost a začínají se tvořit drobné vrásky, které se postupě prohlubují. Tyto změny jsou způsobeny snižující se funkcí kožní vazivové tkáně. Neinvazivní laserové omlazení a vypnutí pleti provádíme vysokovýkonovým diodovým laserem nové generace Mediostar XT německé firmy Asclepion ve speciálním fotorejuvenačním režimu. Po ozáření pokožky laserovým světlem dojde k prohřátí vazivové vrstvy, povzbuzení buněčné činnosti, přestavbě a novotvorbě kolagenních vláken. Remodelace kolagenu v kůži a podkoží probíhá ještě 3 měsíce po ukončení terapie. Pleť se stává hladší, vypnutější, zlepšuje se povrchová textura, redukují se nerovnosti, rozšířené póry a jemné vrásky. Fotorejuvenace je velmi šetrná metoda, pleť nerudne, nemokvá, netvoří se stroupky.

BOTOX

Vrásky ve tváři, které jsou výsledkem pohybu obličejových svalů, se označují jako mimické nebo dynamické. V mladém věku jsou po skončení činnosti mimického svalu veškeré nerovnosti vyhlazeny. S rostoucím věkem dochází k úbytku elastických komponent v kůži, nerovnosti se stávají trvalými, postupně se zvětšují a prohlubují, vznikají mimické vrásky. Jsou to vrásky na čele, mezi obočím a při zevních očních koutcích. Aplikace botulotoxinu slouží k řešení, ale i k prevenci rozvoje mimických vrásek. Je také využívána k léčbě nadměrného pocení.

VÝPLŇOVÉ MATERIÁLY

Výplňové materiály používáme k řešení hlubších vrásek, povislých ústních koutků, vpadlých jizev, ke korekci velikosti a tvaru rtů. Aplikujeme materiály na bázi kyseliny hyaluronové. Efekt je patrný ihned po aplikaci.

CHEMICKÝ PEELING

Chemický peeling je neinvazivní metoda, která se slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn. Také příznivě působí na příliš mastnou pokožku. Po ošetření v odstupu dnů až týdnů dochází k regeneraci povrchových vrstev kůže a postupné novotvorbě kolagenu v podkoží. Chemický peeling je rychlý a účinný postup používaný k omlazení a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad chemickou cestou. Trvá několik minut a používá se při něm peelingová směs různých látek, nejčastěji hydroxykyselin.

LASEROVÁ GELOVÁ MASKA

Vyjímečného biostimulačního a regeneračního efektu na pleti je dosaženo kombinací dvou metod - laserové gelové masky /Le Masque de Laser Asklepio/ a intenzivního kontinuálního červeného světla o vlnové délce 630nm. Efekt je viditelný již po prvním ošetření. Intenzívní kontinuální LED světlo 630 nm má vyšší energii a působí tak mnohem efektivněji než běžně používaný biostimulační laser.

BIOSTIMULACE PLETI

Podstatou této metody je lékařské omlazení pleti kontinuálním intenzivním červeným světlem (LED 630nm). Opakovaným ošetřením se spouští hojivé a sebeobnovující pochody kůže, dochází k aktivaci přirozených biologických mechanismů, které kůže sama má, ale na které v průběhu života zapomíná. Toto ošetření je také nazýváno světelný lifting, podporuje látkovou výměnu buněk v kůži a podkoží, stimuluje novotvorbu a přestavbu kolagenu. Výsledkem je vypnutí pleti, vyhlazení jemných vrásek, projasnění pokožky, stažení pórů, získání mladistvého a zdravějšího vzhledu obličeje, toto světlo má i hojivý a protizánětlivý účinek a silný antibakteriální efekt. LED světlo lze použít i preventivně, je prokázáno zpomalení procesu stárnutí kůže v ošetřované oblasti.

MEZOTERAPIE, INJEKČNÍ LIPOLÝZA

Mezoterapie je minimálně invazivní postup, při kterém se speciální léčivé roztoky aplikují mikroinjekcemi do střední vrstvy kůže. Přirozeným podnícením tvorby kolagenu a nových buněk vypne kůži a vyrovná středně hluboké vrásky. Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a koenzymů, které mají zásadní význam pro regeneraci pokožky. Pro dosažení intenzívní hydratace a následného vypětí a zpevnění reliéfu pokožky bývá tento roztok kombinován s kyselinou hyaluronovou nebo lze aplikovat samotnou nezesíťovanou kyselinu hyaluronovou. Taktéž lze vyhladit středně hluboké vrásky krku, dekoltu či na rukou. Mezoterapie je také využívána k injekční lipolýze - odbourávání tuků. Používá se směs preparátů, sloužící ke zvýšení venozního a lymfatického toku. Ve vrstvě podkožního tuku naruší pruhy pojivové tkáně a rozpouští usazený tuk, zjemní povrch kůže, pomáhá ke zmenšení tukové vrstvy a zmírnění nepravidelností a vkleslin kůže v dané oblasti. Mikroinjekce jsou aplikovány do svrchní vrstvy podkožního tuku.

VAKUOVÁ DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE

Diamantová mikrodermabraze je efektivní metodou odstranění jemných vrásek, jizviček, strií a celkové regenerace a omlazení pleti. Pracuje na principu mechanického peelingu aplikačními koncovkami pokrytými diamantovou drtí různé hrubosti, které „obrušují“ vrchní vrstvičku kůže, čistí a oživují ji. Zlepšuje se prokrvení kůže, dochází ke stimulaci kolagenních a elastických vláken. Výsledkem je hladší, svěží pleť, lepší tonus (pleť je barevně jednotnější), povrchové pigmentové skvrnky a póry se výrazně zjemňují. Vakuové sání aplikační koncovky zajistí správný kontakt s kůží a odsátí reziduí kožních buněk, zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje, stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. V kombinaci zvyšuje účinnost dalších ošetření, která mohou bezprostředně následovat.

AKNÉ A ROZŠÍŘENÉ PÓRY

Akné je úporné kožní onemocnění postihující hlavně mladé jedince. V posledních letech se ale věková hranice pro tvorbu akné posouvá, zejména u žen. Není vzácností, když s projevy akné v obličeji přichází i 40letá klientka. Základem lékařské péče o pleť trpící na akné je individuální přístup. S ohledem na věk pacienta, pohlaví, klinický stav a předchozí terapii volíme další postup. K základní lokální terapii akné vám nabízíme celou řadu možností, jak akné ovlivnit ještě výrazněji a efektivněji.

PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ

Přístrojová lymfodrenáž je velice příjemný postup jak bez námahy aktivovat činnost lymfatického systému. Pomocí přístroje a speciálních návleků se vytváří postupná komprese a tím tlaková vlna, která aktivuje lymfatický systém člověka. Vznikají lehké, rytmické tlakové vlny, které běží od špiček chodidel přes lýtka, stehna a boky až na břicho. Dochází ke zlepšení toku lymfatické tekutiny, zmenšení otoku tkáně, zlepšení prokrvení, zvýšení výživy tkáně a urychlení odtoku odpadních škodlivých látek. Masáž je většinou vnímána jako velmi příjemná.

VYPNUTÍ KŮŽE PO PORODU

Po porodu naprosto přirozeně pozorujeme v oblasti břicha ochablou kůži, nezřídka spojenou i s červenými nebo světlými pajizévkami (strie). I přes maximální snahu je korekce tohoto problému velmi svízelná. Účinnou metodou vypnutí a  zpevnění kůže břicha po porodu je ošetření radiofrekvenčním přístrojem Accent.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Plastická chirurgie Info Ceny od* Ceny do*
Akustická rázová vlna AWT
Antiaging
Chemický peeling Od 600 Kč
   Glykolový peeling Od 600 Kč
   TCA peel Od 1 000 Kč
Dermabraze
Digitální dermatoskop - diagnostika znamének
Frakční laserový resurfacing Od 500 Kč
Gentle Waves LED Photomodulation – ošetření pleti Od 390 Kč
Hydradermabraze
Injekční lipolýza
Injekční výplně Od 5 000 Kč
   Juvéderm®
   Restylane®
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové Od 5 000 Kč
Korekce jizev
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků při současném ošetření více... Od 600 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Fotorejuvenace / Resurfacing Cena zahrnuje celou kúru (6... Od 900 Kč
   Fraxel® Laser
   Laserová léčba akné
   Laserové odstranění kožních výrůstků jedno znaménko každé další ... Od 700 Kč
   Laserové odstranění rozšířených žilek Od 500 Kč
   Laserové odstranění tetování a pigmentací Od 500 Kč
   Léčba biostimulačním laserem
   Odstranění jizev laserem
Léčba celulitidy Odstranění celulitidy... Od 3 500 Kč Do 7 800 Kč
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)
   Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem Od 8 000 Kč
Léčba vypadávání vlasů
Lifting tváří Od 7 000 Kč
Liposukce
   Laserová liposukce
Liquid facelift Tekutý facelift Od 7 000 Kč
   Tekutý facelift Od 7 000 Kč
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) bude upřesněno při... Od 3 000 Kč
Mikrodermabraze Od 390 Kč
Mikrojehličkování, Microneedling (Skinroller - Dermaroller) Od 200 Kč
Neinvazivní lifting
Niťový lifting
   Facelift - 3D kanylové nitě
   Facelift - Mezonitě Od 6 000 Kč
   Facelift - PDO nitě
Odstranění jizev po akné Od 600 Kč
Odstranění kruhů pod očima
Odstranění pigmentových skvrn
Odstranění podbradku
Odstranění strií Od 3 000 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu 1 jednotka materiálu Od 1 400 Kč
Odstranění znamének, kožních výrůstků
   Odstranění lipomu
Ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL)
   Fotodynamická terapie
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma) Plazma terapie TrayLife Od 6 000 Kč
   Plazma terapie TrayLife Od 6 000 Kč
Radiofrekvenční lipolýza Accent Od 900 Kč
   Accent Od 900 Kč
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé) Od 900 Kč
   Plexr
Vyhlazení vrásek
Zvětšení rtů (Augmentace)
   Lifting rtů Od 6 000 Kč
   Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou Od 5 000 Kč
Kožní lékařství Info Ceny od* Ceny do*
Léčba bradavic (verrucae) Od 700 Kč
Fyzioterapie a rehabilitace Info Ceny od* Ceny do*
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž Od 250 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Dermatologie Břeclav
Adresa
Jana Palacha 21
690 02 Břeclav
Česká republika

 • 99% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď