Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšení prsou okolo 1200-1500ml

klara859487
klara859487
30. 12. 2019 · Poslední odpověď: 8. 1. 2020

Dobrý den, podstoupila jsem už 2 operace prsou první před 3 roky 400ml ale výsledek nebyl dobrý a proběhlo tam dost nepříjemných věci. Druhá operace před rokem zvěčnění na 825ml vše proběhlo skvělé ale velikost ještě není přesně podle mých představ. Chtěla bych se zeptat zda má někdo zkušenosti nebo někdo s doktorů by mi pomohl děkuji za odpovědi Klára

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Libor Polák
3 adresy v Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj... . 31. 12. 2019
Nejlepší odpověď
Dobrý den.
Operace s implantáty nad 1000 cc provádím narosto běžně.Na bezplatnou konzultaci na mojí klinice Polmedicana se můžete objednat na č.tel. *******.
S pozdravem,
MUDr.Libor Polák
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 7. 1. 2020
Dobrý den,
tato velikost implantátů představuje velké riziko, též nedoporučuji podstupovat další zvětšení.

S pozdravem
Prim. MUDr. Martin Molitor, Ph.D.
*******
MUDr. David Tomášek
Praha . 3. 1. 2020
To přece nejde o tu expansi kožní tkáně, ale o takové ztenšení kůže, že při jakémkoliv excesu na prsou (škrábanec, modřina, "beďar")může dojít k infektu a implantát se skrze tenkou kůži prodere ven. Už jsem to zažil i u výrazně menším implantátu. Nebráním Vám v konsultaci u nás, ale pochybuji, že mi to přijde rozumné, tedy i možné.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 1. 1. 2020
Nevím, ale najdete u nás jen málo kaskadérů, kteří provedou takovouto operaci. Operace je riskantní pro Vaší tkáň, ale hlavně vede k obludnosti, kterou my plastičtí chirurgové neradi provádíme. Je jen jedna firma, co já vím, která standardně vyrábí implantáty větší než je 1000 ml. Větší, tedy takové, co byste chtěla Vy se vyrábí jen na zakázku a cena každého implantátu se pohybuje kolem 60 tisíc. Tedy dvou 120 tisíc jen materiál. Někdy kůže tento tlak nevydrží a implantát se prodere ven a nebudete mít nic. Věřte, že bych si to i já rád zkusil, ale takové riziko pro klientku hned tak někdo nepodstoupí.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Gynekomastie
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 10. 2021
Modelace prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 26. 7. 2008

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi