MUDr. Jaroslava Maláčová

MUDr. Jaroslava Maláčová

Žádné recenze
Ohodnotit
Zelené náměstí 1291, Uherské Hradiště, Zlínský kraj
MUDr. Jaroslava Maláčová
MUDr. Jaroslava Maláčová
Žádné recenze

Informace

MUDr. Jaroslava Maláčová úspěšně absolovala Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně v Brně . Po promoci nastoupila do nemocnice v Uherském Hradišti, kde působila na oddělení hematologie a krevní transfuze, později dokonce jako primářka. V roce 2004 se začala vzdělávat a věnovat se oblasti plastické chirurgie. Zúčastnila se proto hned několika stáží na Klinice Laurea v Brně i na Klinice plastické chirurgie v Praze. V roce 2005 založila vlastní soukromou praxi zaměřenou na estetickou medicínu.

Nyní se MUDr. Jaroslava Maláčová specializuje zejména na oblast estetické chirurgie. Vlastní řadu certifikátů, například na aplikaci kolagenových výplní, také botulotoxinu. Je oprávněna k provádění chemického peelingu, mezoterapie a k práci s intenzivním pulzním světlem (IPL).

Centrum estetické chirurgie Estéea se nachází v Uherském Hradišti a bylo založeno jako nestátní zdravotnické zařízení MUDr. Jaroslavou Maláčovou v roce 2005. Součástí profesionálního týmu lékařů je také MUDr. Evžen Trupar, Ph. D. a doc. MUDr. Jan Válka. Centrum nabízí nepřeberné množství zákroků. Mezi nejčastěji prováděné se řadí odstranění kruhů pod očima, infuze vitaminu C, aplikace botoxu a aplikace výplňových materiálů, také odstranění nadměrného pocení, chemický peeling, modelace postavy a lymfodrenáže. Dále tumescentní liposukce, operace horních i dolních víček, injekční aplikace krevní plazmy, injekční mezoterapie nebo mezoterapie dermarollerem. Pracoviště Centra estetické chirurgie Estéea sídlí v objektu bývalých kasáren, je vybeveno moderními přístroji a technologiemi, rovněž se zde využívají moderní lékařské postupy. Výjimkou není ani příjemné prostředí a milý přístup ke klientům.

Injekční aplikace krevní plazmy

Injekční aplikace REGENPLAZMY patří k certifikované proceduře, jež zajišťuje okamžité odstranění vrásek, kruhů pod očima, redukci strií, jizev, stimulaci vlasových kořínků i mnohem více.

Infuze vitaminu C

Infuzní podání vitaminu C zlepšuje imunitu, stav pleti a vlasů, také nehtů. Rovněž zrychluje metabolismus, tedy pozitivně působí na spalování tuků, ale také ovlivňuje naši náladu a energii.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (3)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.