Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Párové chloupky

Uzivatel
24. 3. 2008 · Poslední odpověď: 27. 3. 2008

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je normálni když mi vyskoký procento chlupů vyrůstá v páru jakoby z jednoho kořinku,prostě jsou u sebe že vypadaj jak jeden silnej,takže ochlupeni má mnohem větši hustotu..Mám to hodně na prsou kde mám hodně silný a tvrdý chlupy,skoto jako vousy.Doplnuju že si je zkracuju strojkem,protože jinak dorůstaj hodně do delky.Navic se mi pořád objevuji nový a nový na krku atd.Uvažuju o laser depilaci a mám docela obavy aby to mělo smysl když rostou nový a nový chlupy.Je mi 27

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
27. 3. 2008
Dobrý den, záleží pouze na Vás, rozhodnete-li se pro permanentní odstranění nežádoucího ochlupení. S pozdravem Pavel Janda
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
České Budějovice . 25. 3. 2008
V případě, že jste endokrynologicky v pořádku, není důvod, proč by laserovou depilací nemělo dojít k trvalému odstranění nežádoucího ochlupení.
Eva Ondráčková
Klinika GHC Praha
Praha . 25. 3. 2008
Dobrý den, na naší Klinice GHC máme přístroj na depilaci Aesthera.
Jedná se o novou , rychlou a bezbolestnou metodu na redukci chloupků.
Nejdříve je nutná vstupní konzultace s naší dermatoložkou, která stojí 150,-Kč.Lékařka Vám poradí veškeré možné alternativy a určí Váš fototyp.
Pro zájem o objednání posílám číslo Kliniky
S přáním hezkého dne za Kliniku GHC Blanka Dušková.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi