MyEsthetics

MyEsthetics

(2 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Orlí 7, Brno, Jihomoravský kraj
MyEsthetics
MyEsthetics
(2 Recenze)·100% doporučuje

Informace

My Esthetics se nachází v snadně dostupném centru Brna. Na klinice se vám dostane nejen služeb v oblasti zdraví a krásy, ale specializují se také na obor anti-age a vyšetření při komplikacích předchozích zákroků.

My Esthetics je prvním zdravotnickým zařízení v České republice, které se specializuje na ultrazvukové vyšetření obličeje. Školení specialisté vám zhodnotí dříve aplikované preparáty (i z jiných pracovišť) a provedou mapping rizikových oblastí včetně cévního zásobení.

Náš tým:

MUDr. Martin Bulik, Ph.D., je pracovníkem na diagnostické ambulanci a majitelem zdravotnického zařízení mySono. Specializuje se na ultrazvuk obličeje - mapping rizikových zón po aplikačních komplikací v estetické medicíně. Sleduje nejmodernější trendy a v oboru estetické medicíny se neustále vzdělává na mezinárodních kongresech a školení. Mimo jiné na pozici odborného asistenta se aktivně věnuje výuce studentů medicíny na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity.

Ing. Ingrid Buliková, MBA je spolumajitelkou zdravotnického zařízení mySono, která má na starosti komunikaci s klienty, organizaci a chod veškerých ambulancí. Získala vysokoškolský postgraduální titul v oboru managementu ve zdravotnictví. Aktuálně se věnuje estetické medicíně a lékařské kosmetice, kde se na českých a mezinárodních kongresech a školeních neustále vzdělává.

Nabízené služby:

V My Esthetics jsou hrdými spolupracovníky známých světových lídrů v oblasti kosmetické a estetické péče. Mezi významné jména patří Vivacy Laboratories, Jalupro, Innoaesthetical, PB Serum, Md:ceuticals, Innea, BioRePeel, MERZ a v neposlední řadě HydroPeptide.

Nabízené jsou nejmodernější techniky pro dosažení skvělých výsledků a to jak pro ženy i muže. Mezi velmi vyhledávané ošetření patří výplně na bázi kyseliny hyaluronové a na bázi hydroxyapatit, Enzymoterapie, Injekční Lipolýza, Hyaluronidáza, Biorevitalizace, Kolagenáza, Infuzní terapie a mezoterapie. Dále Biorepeel a kosmetické ošetření lékařskou kosmetikou Hydropeptide.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Možnost videokonzultace:

  • Ano

Asociace a ocenění:

  • Česká lékařská komora

Poskytujeme služby v jazycích :

  • Čeština
  • Deutsch
  • English

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • V hotovosti
  • Převodem

Recenze (2)

5.0
2 Recenze · 100 % doporučuje
Botulotoxin

Skvělí přístup určitě doporučuji 😃❤️

Botulotoxin

Se zákrokem včetně přístupu lékaře i sestřičky jsem byla maximálně spokojená, a nyní vím, že mé dřívější obavy byly naprosto zbytečné. Absolvovala jsem zde už dva zákroky. Rozhodně brněnskou kliniku zase ráda navštívím a vřele doporučuji.

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (24)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (14)

Výplň rtu kyselinou revolax
Odpověď odborníka · 12. 12. 2023

Dobrý den, Obecně je vždy bezpečnější aplikovat certifikované a schválené materiály SÚKLem, což výplně Revolax nejsou a ve zdravotnickém zařízení by k používání takových materiálů nemělo docházet.

S přátelským pozdravem MUDr. Martin Bulik,...

Číst dál
Spadlé obočí po botoxu
Odpověď odborníka · 22. 11. 2023

Dobrý den, Většina struktur obličeje má příslušný zvedač a stahovač neboli svaly, ovlivňující pohyb nahoru či dolů. Preparáty na bázi botulotoxinu tyto svaly uvolňujeme a tudíž dosahujeme jednoho či druhého účinku. Je tedy otázkou, zda...

Číst dál
Botox a vaskulární okluze
Odpověď odborníka · 19. 9. 2023

Dobrý den, botulotoxin je roztok, tudíž nemůže cévu ucpat, narozdíl od výplní na bázi kyseliny hyaluronové apod. Pokud dojde ke vstřiknutí botulotoxinu do cévy nestane se vůbec nic, množství aplikovaných jednotek je natolik malé, že je naprosto...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.