I am Clinic
I am Clinic

I am Clinic Premium

(13 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Chlumčanského 497/5, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Rezervovat konzultaci Zobrazit kalendář
Obvykle odpoví do 23 hodin
I am Clinic
I am Clinic Premium
(13 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 503 návštěv profilu

I am Clinic je moderní klinika MUDr. Anny Zborovské, kterou naleznete v 5. patře Bulovka Medical & Business centre v centru Prahy. Cílem kliniky je si mezi klienty a lékaři vybudovat dlouhodobý vztah založený na důvěře.

Na klinice jsou poskytovány služby nejen z oblasti estetické medicíny, intravenózní terapie na ošetření různých kožních problémů, ale i kosmetické zákroky a masáže. Již při první konzultaci je vám ošetřující lékařka plně k dispozici. Podrobně s vámi probere váš problém, zjistí jakého výsledku byste chtěli docílit a posléze vám bude navržena nejvhodnější léčba.

Mezi nabízené zákroky patří aplikace botulotoxinu, hyaluronidáza, injekční lipolýza, omlazení dekoltu a krku, plazmaterapie, mezoterapie, blepharoplastika - operace očních víček, dermální výplně, nitě, neinvazivní rhinoplastika a zvětšení rtů. Také je možné se objednat na vlasovou mezoterapii, vlasovou PRP terapii, konturaci hýždí/stehen, omlazení hřbetů ruky nebo Profhilo-body. Veškeré zákroky jsou doprovázeny předem sjednanou konzultací, která zajistí spokojenost jak klienta tak i lékaře.

Zakladatelka a hlavní lékařka se zaměření na anesteziologii a intenzivní medicínu je MUDr. Anna Zborovská. Paní doktorka úspěšně odpromovala na lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Na týž univerzitě poté v roce 2019 získala postgraduální certifikát v oblasti anesteziologie a intenzivní medicíny. Na I am Clinic svým klientům nabízí estetické ošetření pleti a celého těla. Jedním z nejoblíbenějších zákroků MUDr. Anny Zborovské a jejich klientů je populární Beauty Be Glamour koktejl namíchaný na míru a potřeb každému pacientovi. Obsahuje například kyselinu hyaluronovou, růstové faktory, peptidy, různé vitamíny, antioxidanty a mnoho dalších. Pleť je po ošetření hydratovaná, omlazená a má svěží nádech.

Nedílnou součástí kliniky I am Clinic je Ing. Michaela Horáková, která dbá o plynulý chod kliniky, stará se aby se klienti cítili jako doma a nic nepostrádali. Bez Ing Horákové a jejího pozitivního naladění by I am Clinic nemohlo fungovat.

V neposlední řadě na klinice I am Clinic pracuje specialistka na kosmetiku a masáže Monika Suchánková. Své cenné zkušenosti získala během několikaletých tuzemským i mezinárodních školení, kurzů, seminářů a specializovaných workshopů. V zahraničí se naučila pracovat s moderními technologiemi na různé typy pleti.

Pro veškerý personál v I am Clinic je velmi důležité se neustále vzdělávat, držet krok s nejnovějšími trendy a nabídnout ty nejlepší možnosti léčby. Meteriály, techniky a estetická medicína se neustále zdokonaluje a proto se i celý tým kliniky pravidelně účastní odborných, tuzemských i mezinárodních kurzů a školení.

Požádat o konzultaci

Recenze (13)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Paní doktorka se na mě podívala a hned dobře poradila. Se vším jsem byla maximálné spokojena. Skvělý přístup k zákrokům. Míša jako provozní je úžasná , pořád výborně naladěná. Doporučuji všem ;-)

Skvělý, přátelský přístup a 100% spokojenost s výsledkem zákroků. Určitě jsem zde nebyla naposled. Doporučuji!

Profesionalita na úrovni ako sa patrí 💪🏻👍

U pani doktorky jsem podstoupila vypln rtu a nosu a s vysledkem jsem velice spokojena, doporucuji. Dekuji i manazerce kliniky Mise, ktera mi nasla volny termin a za prijemne popovidani v cekarne.

Zobrazit další recenze
Požádejte: I am Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Spojte se s námi

Obrázky (20)

Požádejte: I am Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (16)

zvětšení brady kys. hyaluronovou
Odpověď odborníka · 7. 3. 2023

Dobrý den, nemějte strach kyselina hyaluronová se dá odstranit poměrně snadno, a to enzymem hyaluronidáza, který lékař aplikuje injekčně do oblasti, kde je žádoucí odstranit efekt dermální výplně na bázi kyseliny hyaluronové. Krásný den, MUDr....

Číst dál
nechirurgická korekce nosu
Odpověď odborníka · 7. 3. 2023

Dobrý den Gabrielo, doporučila bych korekci nosu až od 18 let.

Zda bych vám byla schopná pomoct by záleželo na tom, co přesně myslíte slovem "bambule". Pokud myslíte hrbolek na nose, pak se dá "zamaskovat" dermální výplní a nos vyrovnat....

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (2)

Lékaři z pracoviště

MUDr. Anna Zborovská

MUDr. Anna Zborovská

MUDr. Andrea Saifrtová

MUDr. Andrea Saifrtová

Požádejte: I am Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!