I am Clinic

I am Clinic Premium

(15 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Chlumčanského 497/5, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 8 hodin
IČP nebo IČO 09925261
I am Clinic Premium
(15 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 1098 návštěv profilu

I am Clinic je moderní klinika MUDr. Anny Zborovské, kterou naleznete v 5. patře Bulovka Medical & Business centre v centru Prahy. Cílem kliniky je si mezi klienty a lékaři vybudovat dlouhodobý vztah založený na důvěře.

Na klinice jsou poskytovány služby nejen z oblasti estetické medicíny, intravenózní terapie na ošetření různých kožních problémů, ale i kosmetické zákroky a masáže. Již při první konzultaci je vám ošetřující lékařka plně k dispozici. Podrobně s vámi probere váš problém, zjistí jakého výsledku byste chtěli docílit a posléze vám bude navržena nejvhodnější léčba.

Mezi nabízené zákroky patří aplikace botulotoxinu, hyaluronidáza, injekční lipolýza, omlazení dekoltu a krku, plazmaterapie, mezoterapie, blepharoplastika - operace očních víček, dermální výplně, nitě, neinvazivní rhinoplastika a zvětšení rtů. Také je možné se objednat na vlasovou mezoterapii, vlasovou PRP terapii, konturaci hýždí/stehen, omlazení hřbetů ruky nebo Profhilo-body. Veškeré zákroky jsou doprovázeny předem sjednanou konzultací, která zajistí spokojenost jak klienta tak i lékaře.

Zakladatelka a hlavní lékařka se zaměření na anesteziologii a intenzivní medicínu je MUDr. Anna Zborovská. Paní doktorka úspěšně odpromovala na lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Na týž univerzitě poté v roce 2019 získala postgraduální certifikát v oblasti anesteziologie a intenzivní medicíny. Na I am Clinic svým klientům nabízí estetické ošetření pleti a celého těla. Jedním z nejoblíbenějších zákroků MUDr. Anny Zborovské a jejich klientů je populární Beauty Be Glamour koktejl namíchaný na míru a potřeb každému pacientovi. Obsahuje například kyselinu hyaluronovou, růstové faktory, peptidy, různé vitamíny, antioxidanty a mnoho dalších. Pleť je po ošetření hydratovaná, omlazená a má svěží nádech.

Nedílnou součástí kliniky I am Clinic je Ing. Michaela Horáková, která dbá o plynulý chod kliniky, stará se aby se klienti cítili jako doma a nic nepostrádali. Bez Ing Horákové a jejího pozitivního naladění by I am Clinic nemohlo fungovat.

V neposlední řadě na klinice I am Clinic pracuje specialistka na kosmetiku a masáže Monika Suchánková. Své cenné zkušenosti získala během několikaletých tuzemským i mezinárodních školení, kurzů, seminářů a specializovaných workshopů. V zahraničí se naučila pracovat s moderními technologiemi na různé typy pleti.

Pro veškerý personál v I am Clinic je velmi důležité se neustále vzdělávat, držet krok s nejnovějšími trendy a nabídnout ty nejlepší možnosti léčby. Meteriály, techniky a estetická medicína se neustále zdokonaluje a proto se i celý tým kliniky pravidelně účastní odborných, tuzemských i mezinárodních kurzů a školení.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Připojte se k nám na našich sociálních sítích

Social pack

Recenze (15)

5.0
15 Recenzí · 100 % doporučuje
Zvětšení rtů

Přivítá vás milá slečna (paní),moc milá,nabídne kávu,vodu a co pro mě nejdůležitější,ujistí vás,že se opravdu nemusíte bát. Paní doktorka velký profesionál co ví,co dělá. Já chtěla umrtvit,což nebyl problém a tak pro mě opravdu bezbolestné. Odešla j...Číst dál

I am Clinic · 30. 5. 2023

Moc děkujeme za krásnou recenzi a důvěru, se kterou jste k nám přišla. Budeme se těšit na další návštěvu

Dobry den ku paní Doktorke Zborskej chodim už dlsiu dobu . A musím povedat ze z lepší doktorku som nepoznala . Uplne top 1000000% Je proste najlepsi Lucia Müller

Paní doktorka se na mě podívala a hned dobře poradila. Se vším jsem byla maximálné spokojena. Skvělý přístup k zákrokům. Míša jako provozní je úžasná , pořád výborně naladěná. Doporučuji všem ;-)

Skvělý, přátelský přístup a 100% spokojenost s výsledkem zákroků. Určitě jsem zde nebyla naposled. Doporučuji!

Zobrazit další recenze
Požádejte: I am Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (62)

Videa (8)

Požádejte: I am Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (30)

Návštěva zubaře a výplň rtů
Odpověď odborníka · 20. 2. 2024

Dobrý den, obecně doporučujeme odstup zhruba 14 dní od estetických procedur před návštěvou zubaře. Nicméně, pravděpodobně po 17ti dnech nebude žádný problém. Je důležité si uvědomit, že úplné zahojení může trvat až měsíc, ale necelé 3 týdny...

Číst dál
Plazmaterapie nebo mikrojehlickovani
Odpověď odborníka · 20. 2. 2024

Dobrý den,

plazmaterepie využívá regeneračních vlastností krevní plazmy, která obsahuje množství růstových faktorů a dalších bioaktivních látek. Tyto látky stimulují regeneraci pleti a produkci kolagenu a elastinu.

Mikrojehličkování také...

Číst dál
Metody výplně rtů kyselinou hyauloronovou
Odpověď odborníka · 28. 11. 2023
Dobrý den, tyto dvě metody se liší svou technikou, která je samozřejmě odlišná s ohledem na dosažení specifických tvarů a rysů rtů, ať už se jedná o klasický přístup nebo tzv. "Russian lips. Přeji krásný den, MUDr. Anna Zborovská
Aplikace russian lips
Odpověď odborníka · 28. 11. 2023

Dobrý den, pokud stále máte asymetrii rtů nebo bouličky, doporučuji konzultovat s lékařem ohledně možnosti korekce. Asymetrie a bouličky lze relativně rychle odstranit pomocí enzymu hyaluronidáza. Případně je následně možné po několika týdnech...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (2)

Lékaři z pracoviště

MUDr. Anna Zborovská

MUDr. Anna Zborovská

MUDr. Andrea Saifrtová

MUDr. Andrea Saifrtová

Požádejte: I am Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!