Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

18. 9. 2017 · Aktualizováno: 19. 9. 2017

Praha
Hodnocení:
Skvělé zkušenosti s laserovou epilací
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Byla jsem již po třetí na depilaci chloupků na obličeji.Jsem velice spokojena s tím jak mi paní lékařka vše vysvětlilopravda,poučila, a dostalo se mi u vyčerpávajících informací.Před návštěvou jsem nebyla jěště rozhodnuta zákrok podstoupit,ale nakonec jsem začala a jsem velmi spokojena s účinky.Vřele doporučuji .

Komentář (1)

Krasavice, taky mám zkušenost s laserovou epilací, jak zvládáš bolestivost? nechápu jak je to možné, ale někdy mě to bolí víc a jindy zase méně..o)))
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Chlupy na ramenou a zádech
Dobrý den, má problém, je mi 20 let a mám strašně chlupatá záda a ramena (mimo jiné, ale jinde mi to nevadí) A chtěl bych se toho navždy zbavit, chtěl bych se zeptat, na kolik peněz by mi to vyšlo, Zpěchá, Děkuji Votava
Poprvé na epilaci v Yes Visage

O klinice jsem slyšela samé pozitivní hodnocení, proto jsem se rozhodla Vás navštívit. Na epilaci jsem poprvé a určitě budu uvažovat i o ostatních partiích na těle. Jsem velmi mile překvapena, jak přístupem personálu, tak učínkem po ošetření.

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.