18. 9. 2017 · Aktualizováno: 8. 10. 2023

Skvělé zkušenosti s laserovou epilací

Esthetic Medical
Praha
Skvělé zkušenosti s laserovou epilací

Byla jsem již po třetí na depilaci chloupků na obličeji.Jsem velice spokojena s tím jak mi paní lékařka vše vysvětlilopravda,poučila, a dostalo se mi u vyčerpávajících informací.Před návštěvou jsem nebyla jěště rozhodnuta zákrok podstoupit,ale nakonec jsem začala a jsem velmi spokojena s účinky.Vřele doporučuji .

Komentář (1)

Krasavice, taky mám zkušenost s laserovou epilací, jak zvládáš bolestivost? nechápu jak je to možné, ale někdy mě to bolí víc a jindy zase méně..o)))

Chloupky v okolí bradavek
Dobrý den mám problém s chloupkama v okolí bradavek .Jsem už neštastná kuli tomu.Nevím jestli mi laser pomuže i když se jedná o 4chloupky ale dost silný .Mužete mi poradit jak to vubec funguje a jestli z cela zmizí po zákroku a vubec kdy?
Anonym

Ráda bych se s vámi podělila o zkušenost s permanentní epilací. Před 4 lety jsem utratila velkou sumu peněz za odstranění chloupků v podpaží a na tříslech. Upřednostnila jsem nižší cenu a vychodila jsem 10 procedur v jednom salonu, kde používali...