Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nejkvalitnější IPL

Anonymní
Kristyy
11. 9. 2009 · Poslední odpověď: 12. 9. 2009

Dobry den, muj dotaz se bude trochu vztahovat k tomu predeslemu tady v diskuzi. mam po tvarich, nose i pod ocima ruzove jemne povrchove zilky a celkove ruzove svetle flicky (vse to souvisi s 'popraskanymi' zileckami). byla jsem uz na v-beam laseru a taky na jinem cevnim laseru v brne u dr.millera. zadny z laseru mi nepomohl. slysela jsem, ze na tyhle male projevy se cevni laser ani neuziva, tomu bych i verila, protoze mne to s tema zilkama a flickama ani nehlo. cetla jsem o IPL, ale zase vim, ze si na nej leckdo stezuje. je jich zrejme nekolik typu, to jsem zjistila i kdyz jsem si prochazela jednotlive kliniky. muzete mi prosim rict, ktery ze vsech dostupnych ipl v cr je nejkvalitnejsi a ktera pracoviste s nim disponuji? diky.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
11. 9. 2009
Dobry den,
radi Vam nabidneme nejkvalitnejsi pristroje v oblasti esteticke mediciny, vcetne pristroju IPL/Laser posledni generace jako napriklad s integrovanym chlazenim, bezbolestnymi pulsy
specialni pristroje i na komplikovane typy kuze neb problemy s damage skin, vcetne zilek
asi by bylo nejlepe individualne, muzete poslat foto na
neb prijit na free consultation
dekujeme
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MYCLINIC prague
MYCLINIC prague
Žádné recenze
11. 9. 2009
Dobrý den,

dovoluji si reagovat na Váš dotaz.
Na naší klinice ošetřujeme rozšířené žilky, zejména v oblasti obličeje, pomocí přístroje SensaLite IPL. IPL znamená Intenzivní pulzní světlo (Intense Pulsed Light. Pro optimální výsledek je nutných cca 3 – 5 ošetření.
V případě jakéhokoliv dotazu nebo pro sjednání termínu konzultace mě můžete kontaktovat telefonicky na nebo zasláním e-mailu na

S pozdravem,

J. Venosová - recepce
MYCLINIC prague
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi